Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2017., 23:42   #12201
Quote:
green dalia kaže: Pogledaj post
Tražim film vec dugo vremena, opisat cu ono cega se sjecam, jednu scenu malo detaljnije jer je dosta upecatljiva. Film sam posudila u videoteci prije 10tak godina (zanr horor), tak da je vjerojatno 2005-6-7 godiste..


Uglavnom, radnja je nekako skroz nepovezana.. Mladji muskarac cca 30tak godina koji živi u nekom usamljenom mjestu, u kuci, te u zmazanom podrumu osvjeteljnom zutim lampama drzi 15tak bolnickih kreveta, sa madracima i lancima, te su na nekima zavezane 2 ili 3 mladje žene. Ne mogu se sjetiti dali ih muci ili ne. Uglavnom taj lik je u vanjskom svijetu normalan, ali cim ude u svoju kucu u ludjaka se pretvori.


Niceg se vise ne mogu detaljno sjetiti osim te najupecatljivije scene kako je oteo jednu djevojku koju sad drzi u podrumu. Ta djevojka je cuvala od frendice kucu te je tamo bila sama. Usla je u jednom trenu u sobu punu klaunova, te je obratila paznju na najveceg klauna koji je sjedio na stolici. U tom trenu je zazvonio telefon, te se ona javila. Zvala ju je ta frendica (vlasnica kuce) te joj se ta djevojka povjerila kako ju je strah tog ogromnog klauna.. U tom trenu klaun se poceo dizat sa stolice i priblizavat djevojci na telefonu.. Vlasnica kuce je rekla da ona nema tako ogromnog klauna, te kad se cura ne telefonu okrenula, klaun je poceo trcat prema njoj i tako ju je oteo.

Ugl. sjecam se jos da je ta glavna glumica uspjela jedina na kraju nekak pobjec..
Probaj sa filmom "Amusement" (2008)! Film je omnibus, ta druga prica sa klovnom je i najbolja, a to cega se ti secas povezuje sve price! Barem mislim da je taj film u pitanju!
stimpson is offline  
Old 24.05.2017., 01:40   #12202
Quote:
stimpson kaže: Pogledaj post
Probaj sa filmom "Amusement" (2008)! Film je omnibus, ta druga prica sa klovnom je i najbolja, a to cega se ti secas povezuje sve price! Barem mislim da je taj film u pitanju!
Je puno hvala:*
green dalia is offline  
Old 31.05.2017., 13:59   #12203
Nedavno je snimljen film splitted na sličnu temu

Poslano sa mog C6603 koristeći Tapatalk
klaudio is offline  
Old 04.06.2017., 14:16   #12204
Interesira me naziv filma gdje skupina tinejđera slucajno izbjegne smrt u avionskoj nesreci, a smrt ih naknadno sustiže jednog po jednog

Žanr je horor/triler
toro is offline  
Old 04.06.2017., 15:37   #12205
Quote:
toro kaže: Pogledaj post
Interesira me naziv filma gdje skupina tinejđera slucajno izbjegne smrt u avionskoj nesreci, a smrt ih naknadno sustiže jednog po jednog

Žanr je horor/triler
da nije možda Final Destination (2000)?
Relinquished is offline  
Old 07.06.2017., 15:42   #12206
.

Zadnje uređivanje Diag-nonsense : 07.06.2017. at 16:03.
Diag-nonsense is offline  
Old 07.06.2017., 15:47   #12207
kratki film-trazim vec duze vrijeme...

zenskica skuzi nekog lika u bircu,odluci ga pratit i otkrije da radi u bibilioteci ili antikvarijatu (nisam ziher!)
kao promatra knjige a u biti gleda lika za pultom.
dokuri do lika sa prvom knjigom koju je nasla,te se povuce sa strane dok lik nesta zapisuje i pakira knjigu.

to se odvija par dana za redom,zenska svaki put kupi neku knjigu i ode.

curka se priprema pred ogledalom,isprobava haljine i usput mumlja kak da mu se obrati,da ga pozove na spojak.
odlazi sva sretna i nabrijana,trazi lika no njega nema...tu se izgovara prva recenica u filmu-zenskica pita neku stariju gospodju gdje je lik koji tu radi.
ona joj odgovara da je lik nazalost jucer poginuo.

curka sva ubedirana odlazi kuci,kisa lije ko iz kabla.
ulazi u svoj stan,te brizne u plac...sa strane se vidi hrpa nagomilanih knjiga koje nije niti otvorila,samo ih je uredno slagala.
otvori jednu,prelista je i skuzi da joj je lik napisao nesta!
otvori drugu isto tako...uglavnom pisao joj je kratke recenice koje su isle u stilu

tko si ti?svidjas mi se!
ajmo na spojak!
bla bla bla

tu film staje!
dakle radi se o filmu od svega 8-10 min max,gledao ga davno na arte tv ili tako nekom programu,trazio ga svugdje ali nista!

ima netko ideja mozda?
zapamtio si samo da se film zove po toj zadnjoj knjizi koju je curka uzela,ali ne i kako se zove knjiga!
dugo mislio da je rijec o snjeguljici tj da se film zove schneewittchen ali nope,nisam nista nasao!

Zadnje uređivanje Diag-nonsense : 07.06.2017. at 16:03.
Diag-nonsense is offline  
Old 07.06.2017., 21:09   #12208
jel ima di sissy na engleskom? ili s nasin titlovima,jel zna itko?
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Old 11.06.2017., 14:51   #12209
Vjerojatno brazilski film –portugalski mozda... bio na hrtu prije 5 godina..


Film prati odrastanje mladog, napustenog djecaka.. njegovo spavanje po ulicama, priklanjanje lokalnoj bandi, droga, kradje, zakon starijeg.. Nakon par godina kad decko vec ima nekih 16 godina preopozna na plazi jednu djevojku iz svojeg ranog djetinjstva. Ta cura ima jako kratku kosu, starija je od njega par godina te je sada prostitutka. No nekak se spetlja sa njim, zove ga u svoj stan, nista mu ne naplati i on se u nju jako zaljubi. Kasnije postane jako ljubomoran kad joj dolaze klijenti. Na kraju filma decko poludi, shvati kako zivot nije fer, uzme oruzje i otima ljude u nekom busu.. kasnije murja dolazi i cini mi se da malog ubiju na kraju..
green dalia is offline  
Old 11.06.2017., 19:08   #12210
@green dalia

"Última Parada 174"
LaRosette is offline  
Old 11.06.2017., 21:33   #12211
Quote:
LaRosette kaže: Pogledaj post
@green dalia

"Última Parada 174"
Je )
green dalia is offline  
Old 11.06.2017., 21:41   #12212
Ajme jel to neka romansirana verzija Padilhinog Bus 174
Inconnu is offline  
Old 11.06.2017., 23:55   #12213
zna li neko za film u kojem se par upozna na nekom vjencanju ili tak nesto i onda pleše i razgovara cijelu noc i bla bla ali se dogovore da ce koristiti lažna imena pa onda ujutro ne znaju zapravo s kim su bili i mislim da se traze il tak nekaj
mislim da je film noviji
tnx
Leijla is offline  
Old 11.06.2017., 23:55   #12214
zna li neko za film u kojem se par upozna na nekom vjencanju ili tak nesto i onda pleše i razgovara cijelu noc i bla bla ali se dogovore da ce koristiti lažna imena pa onda ujutro ne znaju zapravo s kim su bili i mislim da se traze il tak nekaj
mislim da je film noviji
tnx
Leijla is offline  
Old 12.06.2017., 00:15   #12215
Mala pomoć molim, već jako dugo vremena tražim dva filma i nula bodova...
Prvi se radi o ilegalnim utrkama,ali ako me sjećanje pamti film je snimljen prije prvog dijela fast and furious...radnja se vrti o muscle car, i zadnja utrka je po noći, po sredini ceste su zapaljene limene bačve, i ako se dobro sjećam, gl glumcu na kraju te utrke se zapali auto zbog nitra ali ga uopće nije htio gašati...
Drugi film se radi o bendu...filma se konkretno ne sjećam,ali se sjećam da gitarist par puta tokom filma zna izaći na balkon i svirati uz pojačano pojačalo, te skuži da ga netko sa ulice isto tako prati a ne vidi ga, te na kraju filma kad se odvije radnja,uspije pronaći tog ulićnog sviraća te skupa poćnu svirati te tu film završava...
Puno hvala na pomoći
focus_rs is offline  
Old 12.06.2017., 11:50   #12216
Quote:
focus_rs kaže: Pogledaj post
Mala pomoć molim, već jako dugo vremena tražim dva filma i nula bodova...
Prvi se radi o ilegalnim utrkama,ali ako me sjećanje pamti film je snimljen prije prvog dijela fast and furious...radnja se vrti o muscle car, i zadnja utrka je po noći, po sredini ceste su zapaljene limene bačve, i ako se dobro sjećam, gl glumcu na kraju te utrke se zapali auto zbog nitra ali ga uopće nije htio gašati...
Drugi film se radi o bendu...filma se konkretno ne sjećam,ali se sjećam da gitarist par puta tokom filma zna izaći na balkon i svirati uz pojačano pojačalo, te skuži da ga netko sa ulice isto tako prati a ne vidi ga, te na kraju filma kad se odvije radnja,uspije pronaći tog ulićnog sviraća te skupa poćnu svirati te tu film završava...
Puno hvala na pomoći

Drugi film:https://en.wikipedia.org/wiki/Sunset_Strip_(film) ?
__________________
Stalno padam na ispitima, proklete stolice.
Kvija is offline  
Old 14.06.2017., 23:11   #12217
Pozdrav! Tražim ime jednog filma koji sam gledao na RTL-u prije jedno dobrih 10 godina.
U filmu je jedno 4-5 skupina ljudi koji se međusobno ne znaju, a povezuje ih jedan događaj koji se dogodio u točno određeno vrijeme, mislim da je bilo 23:44 ili tako neko vrijeme. Mislim da se film baš i zove 23:44 (odnosno tako neko vrijeme, ne znam točno koliko sati i minuta )
Sjećam se da je bila neka smrt u pitanju, jedna skupina je bacala neko tijelo sa nadvožnjaka koje je palo na auto te neke druge skupine ljudi, a oni su mislili da su udarili neku životinju, tako nešto otprilike. Uglavnom sve ih povezuje ta smrt, ali na različite načine spletom niza okolnosti.
Eto, nadam se da je netko skužio o kojem se filmu radi
__________________
Ja sam za zidić čuo tek kad su ga srušili..
dmetoo is offline  
Old 14.06.2017., 23:30   #12218
Quote:
dmetoo kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Tražim ime jednog filma koji sam gledao na RTL-u prije jedno dobrih 10 godina.
U filmu je jedno 4-5 skupina ljudi koji se međusobno ne znaju, a povezuje ih jedan događaj koji se dogodio u točno određeno vrijeme, mislim da je bilo 23:44 ili tako neko vrijeme. Mislim da se film baš i zove 23:44 (odnosno tako neko vrijeme, ne znam točno koliko sati i minuta )
Sjećam se da je bila neka smrt u pitanju, jedna skupina je bacala neko tijelo sa nadvožnjaka koje je palo na auto te neke druge skupine ljudi, a oni su mislili da su udarili neku životinju, tako nešto otprilike. Uglavnom sve ih povezuje ta smrt, ali na različite načine spletom niza okolnosti.
Eto, nadam se da je netko skužio o kojem se filmu radi
Našaooo! 11:14 se zove film :klap:
__________________
Ja sam za zidić čuo tek kad su ga srušili..
dmetoo is offline  
Old 18.06.2017., 13:15   #12219
Quote:
dmetoo kaže: Pogledaj post
Našaooo! 11:14 se zove film :klap:

jeben film, par puta gledao, kuja dobije sto zasluzuje na kraju,film vuce na crnu komediju, znam kad sam gledo s prijateljem kidali smo se
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 18.06.2017., 17:41   #12220
Film bio nekad na Hallmarku
Mladi bračni par ostane bez djeteta, djevojčice i onda je odluče klonirati
Čini mi se da slučaj prati cijeli svijet
Surogat majka nosi plod (ili majka sama, ne sjećam se) i na kraju se dijete rodi ali ima nekih komplikacija i čitava planeta prati vijesti o maloj...ljudi širom svijeta se mole, neki osuđuju
Uz bračni par je stalno neka naučnica (ili je novinarka? ne sjećam se)

Uglavnom na kraju se na vijestima objavi da je dijete ipak umrlo a onda ta naučnica/novinarka nakon 2-3 godine odluči pronaći taj par i nađe ih i vidi ih sa djetetom koje je sada iste dobi kao njihovo prvobitno izgubljeno dijete i potpuno isto i izgleda
Dakle slagali su čitav svijet da je klonka umrla da bi ih ostavili na miru
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.