Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2017., 18:27   #281
zašto imam osjećaj da ju u pravilu ne vole svi oni koji ne vole i amere općenito?
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 18:29   #282
Ajuto
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 18:46   #283
Ne bih rekao da je ona jedina od mlađih koja se istakla. Ima dosta mladih glumica koje itekako mogu vladati narednih godina i biti velike zvijezde, uz Jen imaš Emmu, Rooney Maru, Aliciu Vikander, Saoirse Ronan, Brie Larson, Margot Robbie, Daisy Ridley...
Profesor X is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 18:55   #284
Quote:
Profesor X kaže: Pogledaj post
Ne bih rekao da je ona jedina od mlađih koja se istakla. Ima dosta mladih glumica koje itekako mogu vladati narednih godina i biti velike zvijezde, uz Jen imaš Emmu, Rooney Maru, Aliciu Vikander, Saoirse Ronan, Brie Larson, Margot Robbie, Daisy Ridley...
Sve je to daleko od istaknutosti njenog levela, mada Emma i Margot počinju nadoknađivati razliku.
__________________
The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why.
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 19:14   #285
Quote:
Profesor X kaže: Pogledaj post
Ne bih rekao da je ona jedina od mlađih koja se istakla. Ima dosta mladih glumica koje itekako mogu vladati narednih godina i biti velike zvijezde, uz Jen imaš Emmu, Rooney Maru, Aliciu Vikander, Saoirse Ronan, Brie Larson, Margot Robbie, Daisy Ridley...
Ne kazem da nema under 30 glumica koje su se istakle, ali po talentu je Jen iznad njih.
Od navedenih je mozda Margot najpopularnija, ali ne bih nikako rekao da je talentirana kao Jennifer.
O usporedbi Jenniferine karizme s karizmom ostalih da ne govorimo..
Nije uzalud popularnija od navedenih, tu je utjecalo vise faktora i itekako je zasluzeno.
A hejtera ce uvijek biti. I sto je netko popularniji, imat ce i vise hejtera. Ni o Taylor Swift ne vidim puno pozitivnih komentara, ali to ne umanjuje njenu popularnost. Kao sto rekoh - sto je vise fanova, vise je i hejtera.
Zvone99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 19:38   #286
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
zašto imam osjećaj da ju u pravilu ne vole svi oni koji ne vole i amere općenito?
Tko ne voli hdz I dr.Andreja Plenkovića, ne voli ni Hrvatsku
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 20:39   #287
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Tko ne voli hdz I dr.Andreja Plenkovića, ne voli ni Hoolywood
apgrejdano
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 20:04   #288
Mother - October 13, 2017
Red Sparrow - November 10, 2017
Zvone99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 20:41   #289


Reakcije na Red Sparrow trailer, izgleda da će biti super film
Zvone99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 13:08   #290
Jennifer je jedna od najboljih glumica nove generacije. Devojka rastura svaku ulogu. Nju hejtuju samo zavidljivce kojima je krivo za njen uspeh. Ne mogu da docekam Red Sparow i Mother
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 16:17   #291
Iako mi je Jennifer omiljena glumica iz mnogo razloga, moram da priznam da nisam nista ocekivao od Passengersa. I film me je odusevio.

Meni je najbitnije da film drzi paznju, da je gluma korektna i da je kraj dobro odradjen. Ovaj film to ima. Bas mi se svideo.

Dobio sam zelju da opet gledam njene najbolje filmove tako da cu veceras Winter's Bone i ovih dana SLP, American Hustle, Serena i Joy.

U "The Poker House" Jennifer je vrh ali je to jednostavno previse tuzan film.



Sent from mTalk
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 20:59   #292
Quote:
Slobodan kaže: Pogledaj post

U "The Poker House" Jennifer je vrh ali je to jednostavno previse tuzan film.
The Poker House je njen najbolji film, pored Winter's Bone. Jos je po istinitoj prici, sto film cini jos tezim i potresnijim.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 23:13   #293
Quote:
Lynch fan kaže: Pogledaj post
Jennifer je jedna od najboljih glumica nove generacije. Devojka rastura svaku ulogu. Nju hejtuju samo zavidljivce kojima je krivo za njen uspeh. Ne mogu da docekam Red Sparow i Mother
čekaj malo, zar ti nisi zaljubljen u naomi? ili stalkaš sve zlatokose holivuđanke
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 23:39   #294
Meni je ona najbolja u ozbiljnim ulogama, kao "Winter's Bone" i "Silver Lining Playbook". Taj "Poker" nisam gledao. Nemam pojma kako je dijametralno suprotna u ostalim. U "Igrama gladi" mi je odurna, na primjer.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 18:51   #295
Quote:
dalal kaže: Pogledaj post
čekaj malo, zar ti nisi zaljubljen u naomi? ili stalkaš sve zlatokose holivuđanke
Ja obozavam sve glumice koji razvaljuju od glume. A Jenn i Naomi su realno najbolje.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 18:57   #296
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Meni je ona najbolja u ozbiljnim ulogama, kao "Winter's Bone" i "Silver Lining Playbook". Taj "Poker" nisam gledao. Nemam pojma kako je dijametralno suprotna u ostalim. U "Igrama gladi" mi je odurna, na primjer.
Slazem se da je najbolja u ozbiljnim ulogama, samo meni SLP i nije nesto ozbiljan film. A pogledaj Poker obavezno! Jedna od njenih najboljih uloga.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 19:20   #297
Ne kužim baš to neko hejtanje, ono, šta imam hejtat neku tamo glumicu (glumca)? Ili bilo koju radnom osobu koju uopće ne poznajem?

Recimo, Nicolas Cage mi je bezveze glumac, gotovo svi njegovi filmovi su mi pljuga, ali da ga sad hejtam.. smiješno.


Što se tiče konkretno nje, dobra mi je glumica, nije mi sad baš drop dead gorgeous kao nekima, ali mi je kjutač i djeluje simpa. To je otprilike to.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 15:25   #298
Quote:
dalal kaže: Pogledaj post
čekaj malo, zar ti nisi zaljubljen u naomi? ili stalkaš sve zlatokose holivuđanke
Ahahaha ovo me nasmejalo, meni je Lynch fan gotivan lik iako bih njegovom spisku gde su Naomi Watts i Jenn Lawrence dodao i Natalie Portman..



@Lynch fan



Znam da je The Poker house po istinitoj prici ali to je film koji jednom pogledas i nema potrebe vise jer je prejak, pretuzan.

Zvuci cudno ali verujem da ces skapirati sta hocu da kazem.
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 20:34   #299
Quote:
Slobodan kaže: Pogledaj post
Ahahaha ovo me nasmejalo, meni je Lynch fan gotivan lik iako bih njegovom spisku gde su Naomi Watts i Jenn Lawrence dodao i Natalie Portman..
ma ja samo kažem da je ljubav u pitanju dok on to pokušava kamuflirati pod divljenje za njen neviđeni glumački talent, a za tim nema potrebe jer je to osjećaj koji je savršeno regularan i ne trebaju mu nikakvi coveri
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 22:03   #300
Hah, delimicno se slazem a inace iako obozavam Jennifer Lawrence pitanje je da li bi bila to gde jeste da je ne "gura" Harvey Weinstein iako joj glumacki talenat apsolutno nesporan.

Jer, da se ne lazemo, Emma Stone, Ellen Page i Emma Roberts su na njenom nivou sto se tice glumackog talenta kada govorimo o mladim glumicama Hollywooda.



Sent from mTalk
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.