Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2013., 16:33   #81
Quote:
Metlicar kaže: Pogledaj post
ovaj film je tako zestok da sam siguran da ga je vivaldi gledao da bi mu zima bila puno veselija
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 11:00   #82
Review iz Venecije novog Kim Ki-duka
Venice 2013 Review: MOEBIUS Is Insane and Brilliant
giallomovies is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 21:55   #83
kim ki duk goes takashi miike?
__________________
Ptica bi pružila čovjeku ruku da je ima, ptica tako hoda i tako stoji.
androlog is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 11:27   #84
Quote:
androlog kaže: Pogledaj post
kim ki duk goes takashi miike?
netko je napisao kako je film von spoj Von Trierova Antichrista i Miikeovog Visitor Q..
pogledao i može se reći da je to istina donekle, ali je ipak pravi bizarni Kim Duk..

Ok bio je i on prije bizaran (vađenje udice iz vagine/Isle, samoozljeđivanje da bi se ostalo budnim/Dreams....), al ovo je podignuto par stepenica više na ljestvici ekstremnog.

Uglavnom meni je odličan, sat i pol čistog ludila sve upakirano bez i jedne jedine riječi izgovorene
giallomovies is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 00:32   #85
Čudo od filmova! Gledaš film i u isto vrijeme ti je dobar, zbunjujuć, smiješan, bolestan, napet itd. neznaš jel za ocjenu 1 ili 10 Stvarno ne postoji ni jedna kinematografija slična korejskoj.
__________________
If you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Piqueta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 08:34   #86
E, kad bi Hrvati mogli snimiti akcić kao što je Shiri...
AleksRan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 11:08   #87
zadnje od Korejaca što sam pogledo je Miracle in Cell No. 7
malo blesav i nerealan film, no u isto vrijeme dosta dirljiv i tužan
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 21:32   #88
Miracle in Cell No. 7 je meni bio odličan film

Korejski filmovi

3-Iron, A Million, A Millionaire's First Love, A Moment to Remember, A Werewolf Boy, Almost Love, Always, Architecture 101, Babo : Miracle of a Giving Fool, Bicycle Looking For A Whale, Blind, Confession of Murder, Daddy Long Legs, Dance Of The Dragon, Duelist, Finding Mr. Destiny, He Was Cool, Love 911, Midnight FM, My Boyfriend Is Type-B, My Girlfriend is an Agent, My Tutor Friend, My Tutor Friend 2, No Breathing, Our Heaven, Parallel Life, Perfect Number, Romance, Secretly, Greatly, Sorry, Thanks, Spellbound, Spy Girl, Temptation of Wolves, The Art of Seduction, The Gifted Hands, The Perfect Couple, The Restless, The Scent, The Sword With No Name, The Thieves, Too Beautiful to Lie, Very Ordinary Couple, Wedding Dress.
faros22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 01:50   #89
Ima tko za preporučiti kakve starije korejske filmove (tj. iz prošlog stoljeća)?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 13:02   #90
choyonghan kajok (1998).
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 23:47   #91
Secret (2009)
A Girl at My Door
faros22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 22:59   #92
Najzabavniji korejski filmovi koje sam gledao ( uglavnom akcijski filmovi ) :
TAZZA: THE HIDDEN CARD
TAZZA: THE HIGH ROLLERS
THE FLU
GANGNAM 1970
THE CON ARTISTS
THE ADMIRAL: ROARING CURRENTS
THE MAN FROM NOWHERE
COLD EYES
THE BERLIN FILES
THE YELLOW SEA
I SAW THE DEVIL
THE SUSPECT
NO MERCY
NEW WORLD
MEMORIES OF MURDER
MONTAGE
HWAYI: A MONSTER BOY
THE UNJUST
THE CLIENT
A DIRTY CARNIVAL
A BITTERSWEET LIFE
THE TOWER
THE DIVINE MOVE
THE TARGET........
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 16:46   #93
Ja sam postao ogroman fan Juznokorejske kinematografije. Holivud ne moze ni da parira Korejskim vrhunskim filmovima.

Prvi koji sam gledao je A Tale of Two Sisters. I dan danas imam traume od tog filma koliko mi bio strasan.

Gledao sam jos i Oldboy, Memories of Murder Mr i Lady Vengeance, I Saw the Devil, Bedevilled, Mother, 3- Iron, Handmaiden, Train to Busan... Planiram jos dosta.

A najvise me je odusevio A Moment to Remember. Preemotivna i jako istinita ljubavna drama koja dovede coveka do suza.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:13   #94
Quote:
Lynch fan kaže: Pogledaj post
Ja sam postao ogroman fan Juznokorejske kinematografije. Holivud ne moze ni da parira Korejskim vrhunskim filmovima.

Prvi koji sam gledao je A Tale of Two Sisters. I dan danas imam traume od tog filma koliko mi bio strasan.

Gledao sam jos i Oldboy, Memories of Murder Mr i Lady Vengeance, I Saw the Devil, Bedevilled, Mother, 3- Iron, Handmaiden, Train to Busan... Planiram jos dosta.

A najvise me je odusevio A Moment to Remember. Preemotivna i jako istinita ljubavna drama koja dovede coveka do suza.
The Chaser obavezno. Taj mi je možda najdraži
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:47   #95
Nedavno sam pogledao Train to Busan i J.S.A.

Prvi nije baš "just another zombie movie", i zato mi je odličan, a onaj drugi mi je jako dobar triler.
Zanimljivo mi je da sjevernjake nikada nisu prikazivali kao totalne negativce, u svakom filmu.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 12:35   #96
Pogledao sam sinoc Thirst. Kako lud film. Znao sam da ce biti super, cim je rezirao Chan- Wook Park, ali ni slutio nisam da je toliko lud i bizaran film. Ja sam uzivao skroz. Puno bizarnih i krvavih scena kakve volim. Jos i glavna glumica koja je prelepa.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 13:52   #97
Sinoc sam pogledao The Tower iz 2012. Film govori o strahovitom pozaru koji je zadesio ogromnu hotel- kulu. Fokus je na ljudima zarobljenim u kuli koji pokusavaju da se izvuku, a posebno na vatrogascima koji se trude svim silama da ih spasu. Film je fantastican. Jako snazan i emotivan, pogotovo pred kraj. Pritom igra moja omiljena Korejska glumica (i jedna od omiljenih glumica uopste) Son Ye jin.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 15:06   #98
Ja pogledala The Handmaiden nekidan. Odličan film, takvo nešto samo Korejci mogu snimit!
wasp x is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 16:10   #99
čru čru.. ameri im ni do pete!
najviše obožavam sve u koje je smešten Kang-ho Song.. 'samouk', al glumčina kakih iz akademija nema
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 18:39   #100
Quote:
wasp x kaže: Pogledaj post
Ja pogledala The Handmaiden nekidan. Odličan film, takvo nešto samo Korejci mogu snimit!
U da, vrh je film.
A sa obzirom ko ga je rezirao, nije ni cudo.
Slazem se da ameri ne mogu da pridju Korejcima. Juznokorejska kinematografija je trenutno najbolja na svetu!
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.