Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2017., 12:18   #1
The Last Princess (2016)



IMDB

It is set in the Joseon Dynasty. The Japanese killed King Gojeung, And princess Deokhye became the Queen. The Japanese army wanted to kill queen Deokhye. When princess Deokhye was young she had a boyfriend. After that, her boyfriend killed some Japanese soldiers.Thank's to him she survived. They spread the Independence movement in Korea, so Korea could be free from Japan.



Biografska drama o korejskoj kraljevskoj obitelji koja se našla pod okupacijom Japana u razdoblju prije WWII s naglaskom na princezu Deokhye koja je nakon ubojstva kralja Gojeunga postala korejska kraljica.
trifrtaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 12:30   #2
Ne bih postao ovaj film u novu temu da mi se nije već na samom početku učinio zanimljivim. Dojam koji sam stekao nakon svega nekoliko minuta gledanja podsjeća me na korejsko remek djelo The Admiral (2014). Ne kao kopija, nego kao nešto svoje, novo i originalno. Javim se sa dojmovima nakon što ga pogledam u cjelosti.

Zadnje uređivanje trifrtaljac : 08.03.2017. at 13:11.
trifrtaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:29   #3
Dirljiva priča.
trifrtaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 12:20   #4
Mene je ovaj film bas rasplakao i dirnuo u dusu.
Obozavam Son- je Yin. Najbolja glumica na svetu. Uvek me baci u bedak svojom uverljivom glumom.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.