Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2017., 11:23   #81
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 11:40   #82
Najgore je kad ovi s djecom dobiju prolaz da odu ranije s posla pa ti moraš odraditi njihovo. I to mi ne bi smetalo da se ne nabija meni na nos što sam samac pa zato valjda zaslužujem takav nepošteni tretman.
Mislim, ako ćemo tako gledati onda bih ja trebao otići ranije jer ipak negdje moram upoznati majku svoje buduće djece. Vjerojatno ću i bolje izabrati. Ovima koji su se rasplodili ipak paše da ostanu što dulje izvan pakla zvanog roditeljske obveze iako to nikad ne bi priznali. Veća je šansa da će završiti u birtiji nego požuriti pokupiti djecu. Budimo realni, život im je ionako gotov trenutkom kada mali Jan izađe iz mamine utrobe.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 11:48   #83
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Da im se zena/kcer seksala samnom.
Genijalno
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 11:52   #84
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Najgore je kad ovi s djecom dobiju prolaz da odu ranije s posla pa ti moraš odraditi njihovo. I to mi ne bi smetalo da se ne nabija meni na nos što sam samac pa zato valjda zaslužujem takav nepošteni tretman.
Mislim, ako ćemo tako gledati onda bih ja trebao otići ranije jer ipak negdje moram upoznati majku svoje buduće djece. Vjerojatno ću i bolje izabrati. Ovima koji su se rasplodili ipak paše da ostanu što dulje izvan pakla zvanog roditeljske obveze iako to nikad ne bi priznali. Veća je šansa da će završiti u birtiji nego požuriti pokupiti djecu. Budimo realni, život im je ionako gotov trenutkom kada mali Jan izađe iz mamine utrobe.
To su dno firme u kojima se nekog ranije pušta iz tih razloga.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:58   #85
ako nešto mrzim, to je ranije puštanje s posla određene osobe iz bilo kojih razloga. na bivšem poslu smo imali babca (50+) koja je redovno išla 20 minuta prije da stigne ručak zgotovit.. wtf???
blueboyblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 17:45   #86
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Najgore je kad ovi s djecom dobiju prolaz da odu ranije s posla pa ti moraš odraditi njihovo. I to mi ne bi smetalo da se ne nabija meni na nos što sam samac pa zato valjda zaslužujem takav nepošteni tretman.
Mislim, ako ćemo tako gledati onda bih ja trebao otići ranije jer ipak negdje moram upoznati majku svoje buduće djece. Vjerojatno ću i bolje izabrati. Ovima koji su se rasplodili ipak paše da ostanu što dulje izvan pakla zvanog roditeljske obveze iako to nikad ne bi priznali. Veća je šansa da će završiti u birtiji nego požuriti pokupiti djecu. Budimo realni, život im je ionako gotov trenutkom kada mali Jan izađe iz mamine utrobe.


Zašto se čudite što ubračeni (ili upareni) seru po samcima, kad ionako vi radite obrnuto? Po čemu je to više legit nego njihovo serviranje govana?
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 19:24   #87
Pa ja za razliku od njih ne koristim to kao izliku za preferencijalni tretman. Niti uopće s njima raspravljam o tome. Oni se sami izlaju.

Btw. misliš da je isto, ne obrnuto. Obrnuto bi bilo da ne serem po ubračenima.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 19:34   #88
Obrnuto .
Isto bi značilo srati po samcima.

Nepošteni tretman na stranu, zašto ne iskoristit tu mogućnost ako već šefa dovoljno boli kurac da to tolerira?
Kao da meni nebi pasalo da mogu reći "e ono, danas idem na dejt, pa ću ranije doma" i da mi to bude valjana izlika. Išla bi na dejtove svaki dan jeote .

Odrasli smo u kulturi di većina ljudi iskoristi sve što može i onda traži dodatno. Na bivšem poslu sam imala mogućnost ili biti živčana svaki dan ili se prilagodit. Druga opcija je fina i ugodnija .

Ako gledam iz perspektive sebe sada onda definitivno hejtam sve koji mogu dobit nešto što ja ne mogu (jk), ali ako gledam iz perspektive sedmogodišnje sebe koja dođe iz škole ranije jer je bolesna - onda samo hoću mamu. Jer si ne mogu sama dovoljno pomoć niti se dovoljno smirit. U toj situaciji je njoj ipak bilo važnije kako se ja osjećam i da ja budem dobro, nego što će neki njen solo kolega drobit njoj iza leđa.

Sad se ipak volim staviti u poziciju nekog tko će možda jednog dana također imati djecu i nebi bilo loše da znam da mogu biti uz njih u bitnim trenutcima. Da, posao je bitan, ali to što se život sveo na isti mi se ne sviđa.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 19:39   #89
Ma ima svasta, i masu ljudi eskivira s posla sa razlicitim isprikama. Etika rada ili realna nuzda? Bolje uopce ne u ulazit radi sebe.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 20:01   #90
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Obrnuto .
Isto bi značilo srati po samcima.
Well, agree to disagree.

Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Nepošteni tretman na stranu, zašto ne iskoristit tu mogućnost ako već šefa dovoljno boli kurac da to tolerira?
Kao da meni nebi pasalo da mogu reći "e ono, danas idem na dejt, pa ću ranije doma" i da mi to bude valjana izlika. Išla bi na dejtove svaki dan jeote .

Odrasli smo u kulturi di većina ljudi iskoristi sve što može i onda traži dodatno. Na bivšem poslu sam imala mogućnost ili biti živčana svaki dan ili se prilagodit. Druga opcija je fina i ugodnija .

Ako gledam iz perspektive sebe sada onda definitivno hejtam sve koji mogu dobit nešto što ja ne mogu (jk), ali ako gledam iz perspektive sedmogodišnje sebe koja dođe iz škole ranije jer je bolesna - onda samo hoću mamu. Jer si ne mogu sama dovoljno pomoć niti se dovoljno smirit. U toj situaciji je njoj ipak bilo važnije kako se ja osjećam i da ja budem dobro, nego što će neki njen solo kolega drobit njoj iza leđa.

Sad se ipak volim staviti u poziciju nekog tko će možda jednog dana također imati djecu i nebi bilo loše da znam da mogu biti uz njih u bitnim trenutcima. Da, posao je bitan, ali to što se život sveo na isti mi se ne sviđa.
Dao sam otkaz pa to više nije bio moj problem.
To što navodiš je sve lijepo i krasno, ali funkcionira samo u izvanrednim rijetkim trenucima. Ne možeš tako iz dana u dan. Onda još biti bahat oko toga. Ne bi da si Kolinda.

I ja ću možda jednog dana htjeti djecu i ne želim ih učiti da trpe nepotrebno zbog budala.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 22:11   #91
Nasumično preletih temu. Ovako na prvu sam stekao dojam da se na temi o karakteristikama samaca raspravlja o ranijem odlasku sa posla

Maloprije na temi o jednosmjernoj ljubavi samo svađa.

Ja sam lud isto jer čitam forum.hr

Idem čitati rađe prepirke intel vs ryzen

Dobar offtopic, ali osjetio sam potrebu se olakšati malo:klap:
Tomica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 01:44   #92
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Dao sam otkaz pa to više nije bio moj problem.
To što navodiš je sve lijepo i krasno, ali funkcionira samo u izvanrednim rijetkim trenucima. Ne možeš tako iz dana u dan. Onda još biti bahat oko toga. Ne bi da si Kolinda.
Ukoliko ti šef to tolerira onda možeš.
Vrlo očito.

Ljudi će uzet što god mogu i baš zato što su generalno bezobzirni postoji osoba na višem položaju kojoj je uloga da sredi situaciju na zadovoljstvo svih strana.
Očekivat da će netko priznat da djecu koristi kao izliku (bilo to tako ili ne) je stvarno naivno.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 12:22   #93
Jako zanimljiva i simpatična (humoristična) tema, šteta što ju toliko začatavate.

Ne znam jel bilo, ja sam primjetila da su muški samci odgledali TISUĆE filmova.

(I nekad malo fulaju što se tiče modnih kombinacija)
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 13:46   #94
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Jako zanimljiva i simpatična (humoristična) tema, šteta što ju toliko začatavate.

Ne znam jel bilo, ja sam primjetila da su muški samci odgledali TISUĆE filmova.

(I nekad malo fulaju što se tiče modnih kombinacija)
Zašto te to čudi, imamo slobodnog vremena za hrpu filmova, glazbe, knjiga itd.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 15:43   #95
Pa i ne čudi, samo navodim karakteristike samaca koje sam primijetila.

Zaboravila sam napisati da imaju popise tih tisuća filmova i kod svakog napišu imena redatelja, glumaca, kratki sadržaj i ocjenu koju su im dali. Neki u bilježnicu, neki u excel tablicu

A za muziku nisam primjetila niš posebno više od onih uparenih, ono uobičajeno, a za knjige - baš ih i ne čitaju.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 16:13   #96
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Pa i ne čudi, samo navodim karakteristike samaca koje sam primijetila.

Zaboravila sam napisati da imaju popise tih tisuća filmova i kod svakog napišu imena redatelja, glumaca, kratki sadržaj i ocjenu koju su im dali. Neki u bilježnicu, neki u excel tablicu

A za muziku nisam primjetila niš posebno više od onih uparenih, ono uobičajeno, a za knjige - baš ih i ne čitaju.
Ja slušam glazbu non stop, neki put dok je odlična stvar po sto puta zaredom na repeat.
To si u vezi ne možeš priuštiti, izludiš partnera (osim ako nemate baš totalno isti ukus)
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 18:17   #97
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
a za knjige - baš ih i ne čitaju.
Ovdje piše da samci ne čitaju za razliku od nesamaca - stvarno tako misliš?

Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ja slušam glazbu non stop, neki put dok je odlična stvar po sto puta zaredom na repeat.
To si u vezi ne možeš priuštiti, izludiš partnera (osim ako nemate baš totalno isti ukus)
Kruže glasine o epohalnom izumu. Sfušalice, tako nekako.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 18:42   #98
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kruže glasine o epohalnom izumu. Sfušalice, tako nekako.
Nije isto slušati preko slušalica ili zvučnika sa kvalitetnim subwooferom.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 18:43   #99
Istina. Kvalitetne slušalice su bolje.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 18:47   #100
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Istina. Kvalitetne slušalice su bolje.
Teška glupost od izjave. Očito nikad nisi osjetila bass od 30 Hz na prsima.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:59.