Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2017., 00:31   #41
Ne moraju nužno biti kriteriji, dovoljno je željeti osnovne ljudske kvalitete, koje su čudom čuda tako rijetke.

Bolje je otpiliti smeće i biti sam, nego trpiti smeće.
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 07:25   #42
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Smiješno je kad se pojavi ženska ekipa s pričama o samopouzdanju i nekakvim klikovima, kad je sasvim očito da se nikakav klik neće dogoditi s nekim tipom koji izgleda ovako https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...9g1bB9LuOSuUO0 Dopustite ljudima da im je baš njihov fizički izgled prepreka u pronalaženju djevojke, a ne nešto drugo.
Konkretno, tip sa slike uopće nije ružan, samo je zapušten. Mogao bi postati sasvim privlačan da se primi posla kako spada. (dijeta, teretana i micanje od kompa, osim za potrebe posla, prištići će ionako proći s vremenom... )

Gubljenje kila bi mu dosta reduciralo duplu bradu koja prilično utječe na dojam o fizionomiji lica, a kako bi je uz lokot na frižideru do kraja eliminirao preporučujem ponovno te „famozne“ vježbe za mišiće donje vilice, a i japanska Tanaka masaža ima jedan pokret kojeg zovem double-chin eliminator i koji se prema nekim iskustvima pokazao efikasan (na žalost, nisam dovoljno ustrajna da radim Tanaka samomasažu svaki dan, ali kada sam disciplinirana vidim definiraniju vilicu.) Što se tiče duple brade, ako je osoba vitka i ništa drugo ne pomaže, kao krajnja metoda izbora preostaje liposukcija vrata.
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 08:26   #43
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Kako to misliš koja je cijena rada na sebi? Ako recimo kreneš u teretanu ili uložiš u obrazovanje, možeš samo profitirati. Ako i ne pronađeš djevojku nakon toga, opet ćeš biti na dobitku. Tjelovježba povećava kondiciju, daje ti više energije i elan, bolje samopouzdanje i bolji fizički izgled.

Primijetila sam da neki u faci ružni tipovi izgledaju baš overall privlačno kada su definirani.

Inače, moj tata je bio nezadovoljan izgledom svog nosa i operirao ga je u mladosti. Ne kažem da ti trebaš svoj problem rješavati na taj način (pogotovo ako to sam ne želiš, onda nikako ne), ali poanta je u tome da poduzmeš nešto u vezi svog problema, a ne da budeš tako pasivan i rezigniran. Muškarce čini muževnijima i ljepšima definirana, isklesana donja vilica (čeljust). Na internetu sam naišla na hrpu iskustava muškaraca koji su uspjeli dobiti definiraniju i širu vilicu uz neke jednostavne metode (žvakanje tvrdih žvakaćih guma, stiskanje zuba...) – proguglaj malo net i jubito.

Pa ni ne gađam,to je i srž ovog problema.Ali teško,kao što kaže netko s 3/10 gađa nekog 7/10.

Nije lako,ali i mirim se da ću ostati sam.Ali uz sve stvari.jbn je teško.[/QUOTE]

Nisam napisala da ti gađaš 3/10, nego sam frumašu drumforce odgovorila da je besmisleno da ti sugerira da gađaš nešto što ti se ne sviđa, a to je tvoj rang ili niže.

Btw. uopće ne mislim da bi trebao ostati sam zato što si 3/10. Nadam se da će ti se posrećiti jednog dana. [/QUOTE]

Pod cijena mislim da za privlačnost ne vidim neke prevelike koristi u teretani jer tijelo je ok-mogu kroz 6 mjeseci imati pristojnu definiciju.Ali problem je samo lice,od izduženog lica,poveći nos,ćelavost...uglavnom sve najgore.Operacija ? Definitivno,ali to iziskuje novac,a toga baš nemam,pogotovo nešto više za kvalitetnije operacije i doktore.

Nije da ne radim na sebi-ne možda dovoljno,ali rekrairam se,nikada nisam imao problema s kilama.Nastojim jesti zdravo koliko mogu s obzirom na financije,ali jedem dosta domaće hrane tako da nije loše s te strane.

I kod obrazovanja sam dosta napravio,što je uza sve stvari bilo jako teško.Probao sam pred mjesec dana pomiriti se s ovim stanjem,ali eto,makar sam uvijek bio vuk samotnjak-ali nije to baš tako lako više.

Ponovno,što je to samopouzdanje ?
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 08:38   #44
Samopouzdanje je mir u dusi, ponekad se prebrzo srusi. Samopouzdanje dosta cesto ovisi o okolini, ako je sve manje i manje podrske, naravno da pada samopouzdanje
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:01   #45
škakljiv način postavljanja teze

uzrok samoće može biti i što ti partner ima previsoke kriterije, ne samo ti. tko god je probao bit s nekim tko mu se i ne sviđa nešto (da razbije teoriju visokih kriterija) mogao je doći u situaciju da njegov partner ima previsoke kriterije te da je gledao previše filmova

tak da, ono, ne ovisi baš sve samo o tebi
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:05   #46
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Subjektivan dojam kao i uvijek.
Stavi sliku neke žene po izboru i reći ću ti koliko mi je na ljestvici.
pa to i jest problem. na slici ne vidiš ni njene pokrete, niti čuješ njen glas, niti vidiš njen hod - a ipak ćeš dati ocjenu

e to je problem
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:07   #47
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Imaš dvije opcije:
1. gađati svoj rang ili niže
2. pomiriti se sa samoćom
ovo pod broj 1 ti nije nikakva garancija. jer ta osoba ispod tvog ranga može imati visoke kriterije u koje ti nećeš upasti, već ćeš biti ispod
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:07   #48
Ne samo to , vec kroz sazrijevanje mijenjas percepciju, slika kao i odijelo ne cini covjeka, potrebno je neko vrijeme da se ljudi poblizje upoznaju, a razgovori uzivo su definitivno bolja solucija od precesto prilicno mehanizirane {pa i predvidljive} pisane komunikacije
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:11   #49
Nikad neću shvatiti ovo s rangovima i gađanjem svog ranga i sve ostalo što ide uz to rangiranje. WTF?

Shvatio bih, a i onda samo možda, kada bi svatko od nas imao ograničeni broj kupona za pokušaj uspostavljanja veze, pa eto da se ne potroši uzalud.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:14   #50
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
razgovori uzivo su definitivno bolja solucija od ... pisane komunikacije
Već je milijun puta objašnjeno zašto je ovo potpuna besmislica.
Quote:
precesto prilicno mehanizirane {pa i predvidljive}
Komunikaciju osmišljavaš i intoniraš ti osobno. Ako je nečija komunikacija predvidljiva i mehanizirana, taj netko mi je zanimljiv koliko i rasvjetni stup - zašto bi razgovor s takvim nekim bio čudo od nepredvidljivosti i nemehaniziranosti?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:18   #51
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa to i jest problem. na slici ne vidiš ni njene pokrete, niti čuješ njen glas, niti vidiš njen hod - a ipak ćeš dati ocjenu

e to je problem
Pa većina odnosa počinje da ti se netko svidi kao pojava.Pa netko ti prilazi ako si mu kao "slika" privlačna.Ne čuje ti glas,neke pokrete vidi...

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nikad neću shvatiti ovo s rangovima i gađanjem svog ranga i sve ostalo što ide uz to rangiranje. WTF?

Shvatio bih, a i onda samo možda, kada bi svatko od nas imao ograničeni broj kupona za pokušaj uspostavljanja veze, pa eto da se ne potroši uzalud.
U čemu je točno problem ?
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:23   #52
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Već je milijun puta objašnjeno zašto je ovo potpuna besmislica.

Komunikaciju osmišljavaš i intoniraš ti osobno. Ako je nečija komunikacija predvidljiva i mehanizirana, taj netko mi je zanimljiv koliko i rasvjetni stup - zašto bi razgovor s takvim nekim bio čudo od nepredvidljivosti i nemehaniziranosti?
Stvar je u tome kaj uvod u razgovor je ono..skakljiv ajmo rec...tih nekoliko recenica..ili rijeci prvog dojma, i onda kad izgubis nit, pad koncentracije {nedaj bog upadanje u rijec} onda je teze postic nekaj śta bi bilo smislenije, nekaj di bi covjek naśao baś ono ful dobru spiku.

Nekad se u kafic ulazilo s pitanjem kak ste..a danas sve {pre} ćeśće s koja je śifra za wifi...naravno da u vidu toga virtuala ima direktan ali i indirsktan utjecaj na citav niz popratnih situacija.. jos su telefoni bili okej..he he sex preko źice ..a danas ono, malo je zaribano kaj pisana komunikacija jednostavno nije neśto kaj ćovjeka na duźe staze usrecuje

Nemreś ti virtualno zagrlit onog ko ti je drag, zato i kaźem da je uźivo puno logicnoje...ja nastojim i pisanim tragom pricat śto bliźe onome kak bi prićał uźivo, al doduśe pisanim tragom se ponekad i bolje otvorim nego uźivo, a vjerovatno je to zato kaj sam prilican introvert, pokuśaval sam i to mijenjat, ak na dulje staze to ide vrlo tesko i vrlo sporo.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:28   #53
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Pa većina odnosa počinje da ti se netko svidi kao pojava.Pa netko ti prilazi ako si mu kao "slika" privlačna.Ne čuje ti glas,neke pokrete vidi...



U čemu je točno problem ?
kako to misliš neke pokrete vidi? najmanje što vidim je nečiji hod i mimika (ono što ne mogu nikako vidjeti na fotografiji?), a što mi je jako bitno za vizualni dojam i sviđanje/nesviđanje
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:30   #54
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nikad neću shvatiti ovo s rangovima i gađanjem svog ranga i sve ostalo što ide uz to rangiranje. WTF?

Shvatio bih, a i onda samo možda, kada bi svatko od nas imao ograničeni broj kupona za pokušaj uspostavljanja veze, pa eto da se ne potroši uzalud.
pa i ima. nećeš ti zauvijek imati jednako volje i energije za upoznavanje novih ljudi, tako da su kuponi svakako ograničeni, na ovaj ili onaj način. o, itekako su ograničeni
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:34   #55
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
kako to misliš neke pokrete vidi? najmanje što vidim je nečiji hod i mimika (ono što ne mogu nikako vidjeti na fotografiji?), a što mi je jako bitno za vizualni dojam i sviđanje/nesviđanje
Naravno da je bitno,ali idemo npr. na internet.

Kako ćeš tu,osim slikom,doći do tog prvog kontakta.Kako će neka ženska osoba na stranicama za upoznavanje,forumu,facebook-u,uopće htjeti vidjeti moje pokrete ili čuti moj glas,ako ju svojom pojavom odbijam,odnosno eliminiram se iz ičega
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:40   #56
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Naravno da je bitno,ali idemo npr. na internet.

Kako ćeš tu,osim slikom,doći do tog prvog kontakta.Kako će neka ženska osoba na stranicama za upoznavanje,forumu,facebook-u,uopće htjeti vidjeti moje pokrete ili čuti moj glas,ako ju svojom pojavom odbijam,odnosno eliminiram se iz ičega
nisam opće pričala o internetu, pričala sam o stvarnom životu. vjerovao ili ne, tamo se ljudi još uvijek upoznaju i klikaju

o upoznavanju na internetu ne bih da komentiram
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:46   #57
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
nisam opće pričala o internetu, pričala sam o stvarnom životu. vjerovao ili ne, tamo se ljudi još uvijek upoznaju i klikaju

o upoznavanju na internetu ne bih da komentiram
Zbog čega nebi ?

Po meni je ipak internet bolje mjesto za nekog s manje samopouzdanja

Nisam siguran kako bi bez društva,bez volje ikada za izlascima sad jednom mogao krenuti van i uletjet ženskama,uza sav strah,sjebanost....
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:51   #58
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Zbog čega nebi ?

Po meni je ipak internet bolje mjesto za nekog s manje samopouzdanja

Nisam siguran kako bi bez društva,bez volje ikada za izlascima sad jednom mogao krenuti van i uletjet ženskama,uza sav strah,sjebanost....
tako se još više skrivaš (iza ekrana) i još više si rušiš samopouzdanje. uvijek te čeka ono vani, suoči se sa sobom i sa svijetom. to ti neće uspjeti na internetu, osim možda iluzorno i privremeno
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 10:02   #59
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
tako se još više skrivaš (iza ekrana) i još više si rušiš samopouzdanje. uvijek te čeka ono vani, suoči se sa sobom i sa svijetom. to ti neće uspjeti na internetu, osim možda iluzorno i privremeno
Na koje točno skrivanje misliš ?

Ja sam spreman vrlo brzo prijeći na stvarnost,otići na kavu.

Ali taj početak je problematičan,i ima veze sa svačime.

Jesam mlad,ali problem koji se gradi možda i 20 godina nije lako riješiti,pogotovo kada ne vidim što to ide meni u korist,mana ima koliko hoćeš.

Jedino mi je žao što se nemogu pomiriti s time (zato i ova tema).i da,lakše je sjesti i plakati,puno lakše .
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 10:04   #60
Stvar je u tome kaj prek interneta ima dosta vise i predrasuda i tolerancije, kao i ugodnih ljudi, ali i egoista, no u sustini intenet utjece na vecu kolicinu odgadjanja
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.