Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2007., 21:39   #281
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
A je li? Nisam znala...je li to što alternativno ili mi moj okulist može preporučiti?
Trebao bi znati za te vježbe da, jer meni je susjed išao okulisti i rekao mu je svi koji rade za računalom da rade te vježbe. Vježbe se izvode npr. kažiprstom, oči stalno prate vrh prsta, prst je u najdaljnjem položaju od tijela, polako približavaš i dodirneš nos. Zatim isto tako samo u kutove gore-lijevo, dole-desno itd.. I ponavljati to recimo par minuta x par puta dnevno.
Glavu naravno za to vrijeme držiš ravno usmjereno ne ju micati inače nema svrhe naravno.
Češće gledanje na daljinu isto će ti pomoći, što više u zeleno ako je moguće, drveće, trava i slično.
Ja sam primjetio kad radim 1-2 sata na računalu odem van na balkon i gledam daljinu sve mi postane mutno, treba mi koji trenutak da mi se "izoštri" slika. Zato sam krenuo sve češće sa vježbama. Bolje na vrijeme vježbat nego kasnij "izgubit" vid.
xlopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 21:41   #282
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
iz DMa, Manga, X-nationa i takvih dućana?
Pretpostavljam da to ne valja ništa?
ja uvijek nosim jeftine cvike, eventualno kupim Fossil, no obicno one sa ulice...bezveze mi je placat puno, nevidi se razlika, bitna, i uvijek ih zagubim nakon tjedan-dva, ili sjednem na njih...

sto se kvarenja ociju tice, kvaris oci i ako nenosis cvike uopce na suncu i uopce preko cijele godine...
NyChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 21:48   #283
inače, pitala sam ovo pitanje jer imam dioptriju -2.5 i ne mogu si priuštiti dodatno kvarenje očiju lošim naočalama. nije mi ni bed dati para do 1000kn (ali za jedan par) no, bilo mi je čudno kad sam vidjela da ti dućani imaju jeftine naočale, pa sam pomislila, gle, ne bi valjda ti dućani stavljali nekvalitetne naočale kao na pijaci?
uostalom, ja bi dala para za kvalitetu, a ne za natpis marke (što se u biti i plaća u optikama)

anyway, znači, možemo kupit te mango naočale i stavit prava stakla? zanimljiva ideja.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 21:56   #284
Of Course...u tom slucaju nemozes kupovat jeftinjare i svako malo se zaletit u drvo ili stup i dodatno ostecivat oci...

Jedini nacin je kupit kvalitetno sa dioptrijom i to je to...

Pozdrav
NyChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:01   #285
Imam dvoje,prave i Diorove,ne pada mi napamet kupit ikad jeftine jer mi je vid važniji i želim da mi traje više od jedne sezone,jedne mladosti,dodaj po želji...
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:24   #286
Čekajte malo, vi s dioptrijom što kupujete Diora...zar to prave s dioptrijom?

Ja sam sad u biti kupila samo Armani okvir
(što mi uopće nije bilo napeto, kupila sam ih vjerujući u kvalitetu stakala).
Mislim, nema šanse da ih nosim bez dioptrije, bez obzira na kvalitetu, nesigurna sam (iako nije velika)
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 09:20   #287
Ja nosim Pradu. naslov filma se zove "Vrag nosi Pradu"
A to je tu negdje..., šalim se
__________________
Lady_Q
...srce skitnice čitav vijek traga za čudima...
Lady_Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 10:26   #288
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Lijepe su!
Meni je problem sa tako svijetlim staklima....škiljim kroz njih i moram uzeti sa tamnim, tamnim!
cine se dosta prozirne ovako, ali nisam primjetila razliku kada nosim njih ili neke sa skroz tamnim staklima. prednost ovih prvih je sto ih ne moram skidati kada npr udjem u tramvaj povrsina im je reflektirajuca pa u rl ne izgledaju bas ovako kao sa slike.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 17:52   #289
Quote:
Arianne kaže: Pogledaj post
zna netko koji je to model na ovoj ženi?
mia miačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 19:17   #290
mormaii gamboa ro

igligl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 21:52   #291
ja sam si uzela od Armanija
 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 16:58   #292
Red face

[QUOTE=lala;8513038]Mene stvarno zanimaju naočale s kvalitetnim, zdravim staklima, ime me ne zanima niti najmanje a dizajn-recimo samo da ne budu ružne.(nemam sad love za sve)
Kupila sam pak sve to-Armanija za 1500kn...i dogodilo mi se to da su mi nedugo nakon toga dijagnosticirali kratkovidnost.
Pa sam morala staviti dioptrijska stakla, zatamljena, dakako.
Znači, ona mogu bacit

ma ne moraš ih bacit, i ja sam imala isti problem naočale sunčane jako skupe, pa sam si za lijepo uzela meke leće od onih koji se bacaju nakon 2 tjedna ili mjesec dana i riješila problem. izuzetno lake, ugodne za upotrebu, a i nisu skupe znači tri para leća a to ti je dovoljno za 3 mjeseca dođu 20eura i mogu nosit svoje omiljene sunčane naoćale.
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 22:40   #293
kad su obično sniženja i koje su optike najbolje (sa sniženjima)?
ubola bi si neke avijatorke ali ne bi preko 1000kn.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 18:00   #294
Quote:
Leona81 kaže: Pogledaj post
...uh, kolko odgovora
..danke vama curke..evo danas sam u kvartu u Ghetaldusu kupila. predivne Diorke..dobar model, onak su vece, a opet klasicne..ma mrak..dosle su me 509 kn..stvarno sam se iznenadila..snizenje 50%
Koji kvart? Ja bi isto neke klasicne bez svjetlucavih sranja i sta ti ja znam..
P e t r a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 06:53   #295
Evo pridružujem se temi, molim cure s iskustvom za savjete. Do sada nisam pretjerano kupovala niti nosila sunčane naočale. Imala sam dva para s placa, koje nisam prečesto nosila jer su ružne i glupe. Razmišljam ove godine kupiti si neke kvalitetnije naočale, pod kvalitetnije podrazumijevam one s odgovarajućom UV zaštitom. Ne patim previše na razvikane marke, mislim ono Dior, Chanel, to ne namjeravam kupovati, ali može biti neka normalna marka sunčanih naočala. Namjeravam pogledati u optikama. Nemam baš previše novaca, trenutno imam sa strane 220 kn (nemojte se smijati) koje čuvam za sunčane naočale. Naravno ako bude potrebno mogu još dodati. Zanima me kada su sniženja sunčanih naočala, krajem 7. ili 8. mjeseca možda? I kako se tada kreću cijene naočala? Hvala!
__________________
Nabijam broj postova.
Cotton Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 18:21   #296
sunčane naočale

Gledam danas u optici u centru grada za kupiti Hugo Boss naočale.I izmedu ostalog vidim sa strane da piše made in china??? Zar HB naocale nisu made in Italy ??? Ili su se i oni prebacili u Kinu
Ja sam 99.99 % uvjeren da sam u pravu. Dode mi da im posaljem inspekciju
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 19:07   #297
Pa koliko ja znam to je njemacka modna marka pa bi po toj logici bilo za ocekivati da je roba radjena u Njem.

Ali mislim da sve te modne kuce dio proizvodnje prebacuju na istok da si smanje troskove. kad sam kupovala hlace u Escadi u Berlinu neke su bile Made in Italy, neke Made in Hungary.
Aggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 19:28   #298
Quote:
Aggie kaže: Pogledaj post
Pa koliko ja znam to je njemacka modna marka pa bi po toj logici bilo za ocekivati da je roba radjena u Njem.

Ali mislim da sve te modne kuce dio proizvodnje prebacuju na istok da si smanje troskove. kad sam kupovala hlace u Escadi u Berlinu neke su bile Made in Italy, neke Made in Hungary.
upravo gledam po ebayu,na vise manjoj svakoj HB aukciji pise Made in Italy
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 12:37   #299
sunčane naočale

Di u Zagrebu ima modernih i ne preskupih (300-ak kuna) sunčanih za mlade ljude (17 godina, muško)?
FFdreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 00:20   #300
Suncane naocale

imam nekoliko pitanja za vas! planiram kupiti suncane naocale , i jako su mi se svidjele jedne donna karan, a cijena je 1000kn! zanima me isplatili se dati toliko novca za suncane naocale, kakva je marka naocala donna karan, mogu li ikako saznati jesu ove naocale fus (iako ih kupujem u optici, opet me strah)!
i stvarno iskreno mi odgovorite, jel se isplati dati 1000kn za suncane naocale?????????
unaprijed vam se zahvaljujem
ana21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.