Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2009., 18:54   #261
Visoke cizme za ++ djevojke? Gdje je taj ducan u Zagrebu??
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 20:10   #262
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Visoke cizme za ++ djevojke? Gdje je taj ducan u Zagrebu??
PRASKA 8

evo linka na čizmice http://www.marinarinaldi.com/it/Coll...EVER---STIVALI

super udobne i vrlo kvalitetne
__________________
Ultima Tule beyond the borders of the known world...
Supplier is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 20:37   #263
Thumbs up

Hvala, cure, na informaciji o Liscinu outletu, danas sam bila i opelješila im dućan.

Kupila 3 grudnjaka, 12 pari gaćica, 2 donje majice i 1 body, sve to za 770 kn.

Ima i jeftinijih stvari tako da sam mogla i bolje proći, ali ja zapela baš za dosta "skupih" finih gaćica (39 kn).
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 21:47   #264
Quote:
Supplier kaže: Pogledaj post
PRASKA 8

evo linka na čizmice http://www.marinarinaldi.com/it/Coll...EVER---STIVALI

super udobne i vrlo kvalitetne
a cijene? i imaju li i na petu čizme?
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 21:49   #265
Quote:
Supplier kaže: Pogledaj post
PRASKA 8

evo linka na čizmice http://www.marinarinaldi.com/it/Coll...EVER---STIVALI

super udobne i vrlo kvalitetne
jel znaš kakve su otprilike cijene čizmi?
Vienna_vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 21:51   #266
Vidim na netu ove i meni su divne

http://www.marinarinaldi.com/it/Collezioni/PURPLE

cijenu ovih ne znam, ja sam svoje lakirane platila 200eur prije dvije godine, bile su snižene 50%
__________________
Ultima Tule beyond the borders of the known world...
Supplier is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 16:26   #267
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
to se neće dogoditi NIKAD jer ako to naprave mi nećemo imati zbog čega biti nesretne

što se tiče mustanga u začretju - svaka pohvala i od mene
također i mustangu u importaneu na glavnom kolodvoru, tamo uvijek kupujem traperice i uvijek nađem upravo ono što želim
ja više nisam nesretna zbog toga..
nek se oni fino hebu s njihovim brojem 32...

btw kupih si neke majčice u new yorkeru i zari
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 19:25   #268
evo malo vas čitam pa da i ja nešto napišem...

ja sam dosta visoka (184 cm) i nosim tak 42, 44 kako kad. Inače nemam nekih prevelikih problema za gornje dijelove (izuzev dužine rukava). Al zato koma živa kad idem tražit hlače, trapke šta god., sve mi prekratko, a bome nije da sam baš twiggy imam dosta jake bokove pa i to problem, ugl prezadovoljna sam trapericama i hlačama u Dorothy Perkinsu, a redovito tamo viđam veličine do 20,22, to je hrvatski 48 i 50.

Mama mi je bucka pa znam di inače ima lijepe odjeće kad tražim za nju, a nosi 50 ili 52. Ona je zadovoljna ponudom XL u C&A, ima fakat lijepih stvari, uopće nije skupo, svakodnevne majice i ljepše tunike do max 200, 220 kn, imaju skroz lijepih jakni... mislim da isplati pogledat, možda si nekaj upiknete
Marks & Spencer je ok, al nekad im ponuda baš i nije nešto, al mislim da se najviše isplati tamo kupovat na sniženjima. Ima i trapki i majčica u Big Bullu (na katu iznad Konzuma u Španskom).

eh šta se raspisah, nadam se da sam pomogla
lady-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 23:26   #269
seki smo kupili hlače 32 , i ne želi ih obuć,probala je i gade joj se i sad ne znam kome ih dat/prodat , jer ona tvrdi da su bapske. a kupljene su u turbosportu.meni su ogromne,a ona je glupa... nek nosi ono kaj joj paše , a nisu baš toliko ružne.zapravo ,skroz su ok
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 09:12   #270
Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post
seki smo kupili hlače 32 , i ne želi ih obuć,probala je i gade joj se i sad ne znam kome ih dat/prodat , jer ona tvrdi da su bapske. a kupljene su u turbosportu.meni su ogromne,a ona je glupa... nek nosi ono kaj joj paše , a nisu baš toliko ružne.zapravo ,skroz su ok
pa stavi tu slikicu,možda se netko nađe
ja se nadam da ću ovaj tjedan uspjeti otići do c&a,
jer imam 2 traperice,i još jedne hlače i par šoseka
pa ak padne snijeg neću imati kaj nositit
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 15:01   #271
stavljeno je u prodaju odjeće dole na oglasima, da su sačuvali račun zamijenila bi sebi za nešto,al račun se uvijek baci
kupili smo joj u urban republicu hlače,napisala sam već,i već su joj se raspale među nogama jer su joj noge spojene i kad hoda se trlja i tak svake hlače uništi.
da ne pričam o prištićima i ranama preko ljeta kad ima suknju ili badić
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 21:42   #272
to se znalo i meni događati..
nu,prije nego što obućem šos,
napudram s baby puderom unutarnje strane natkoljenica
i više mi se to ne događa...
i prije spavanja se tak napudram i milina

a i ja tak svake uništim..pogotvo one koje imaju puno strecha
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 10:15   #273
Od kada hlace kupujem iskljucivo u MaxyP-u jedne jedine hlace sam unistila i to nakon dobre tri ili cetiri godine nosenja. Zna mi se dogadjat recimo da mi sav popusti, pa ga samo zasijem opet.

Meni nazalost bebi puder ne pomaze , mozda na pol sata, al svejedno da sam cijeli dan vani u suknji bi doma dosla s ranama. Zato ljeti ako bac hocu obuc suknju ispod obucem bicke .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 13:48   #274
koji je najmanji broj u maxyp? mislim da nismo uspjeli pronaći ništa za sestru tamo,jer je 46 bilo najmanje.tak nešto
meni hlače iz mustanga drže jako dugo. imam jedne već 7 godina,koje su moja dužina
a one duže sam bacila jer su se vukle po podu i razderale(normalno ne nađem uvijek dužinu 32 pa uzmem 34 i eto sranja
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 13:57   #275
46 je najmanji da. Sjecam se kad sam prvi put usla tamo i prodavacica me odmjerila i rekla "nemamo nista dovoljno malo za vas" . Nosila sam 44 onda haha .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 16:00   #276
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
46 je najmanji da. Sjecam se kad sam prvi put usla tamo i prodavacica me odmjerila i rekla "nemamo nista dovoljno malo za vas" . Nosila sam 44 onda haha .
e vidiš..i ja nosim 42/44 i u tim plus size dućanima je većinom sve od 46/48 a u ostalim dućanima je naći veći 42 ili 44 lutrija
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 23:04   #277
danas sam konačno bila u c&a
kupih si crne skinny jeansice sa regular waistom za 150 kn
i to br 42
htjela sam uzeti još i plave,ali 42 nisam našla, u 44 sam plivala,a 40 mi je bilo ok,ali su mi noge čudno izgledale

al baš sam si hepi cijeli dan zbog toga
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 23:12   #278
a ste gledale sad ovaj film na rtl-u? beauty shop? ste vidjele kak su cure vlike a tak su mi zgodne
(ne šalim se, stvarno su mi zgodne!)

kakve su to skini đinsice?
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 00:00   #279
i meni je Queen Latifah baš zgodnička

a skini đinsice su one od kojih noge izgledaju mršavije,tj,onak su dolje kod gležnja uske,a meni baš takve trebaju,jer su mi natkoljenice užasne,ali potkoljenice i gležnjevi ko da nisu moji...sve traperice i sve hlače koje su npr boot cut su mi tak velike oko gležnja sa bi mi oba stala u jednu nogavicu
a evo i slike da prikažemo to:

skinny jeans:
http://www.polyvore.com/cgi/img-thin...e=l&tid=506743

i boot cut jeans:
http://www.purple-oval.co.uk/lg_imag..._Cut_Jeans.JPG
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 08:53   #280
Curke, da vas priupitam prvo... (nisam baš upoznata sa pravilima Foruma, pa da prvo izvidim situaciju)

Kaj mislite o tome da postavim neke slikice stvarcica koje prodajem, sve ++ velicine. Tam u topicu "prodaja/zamjena odjece..." mi se tesko snaci jer je sve vecinom "premali" broj za mene/nas pa sam mislila kako bi mozda ovjde bilo bolje i definitivno preglednije. Ili da jednostavno otvorim novi Topic??
Eto, pa da zapocnemo sa time... Mislim da bi nam svima bilo ok, ali ocekujem feedback od vas
__________________
It's not who you love. It's how.
Čupkić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.