Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2007., 20:25   #121
Slavonski brod? Idemo u iste svatove??

Ja cu obuci little black dress!!
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 20:57   #122
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
pa ne nose se nosnje vise i to
ma, naravno da se nose.
a nema ni struje ni tekuce vode. al zato imamo bunare.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 20:59   #123
Quote:
Crimson Petal kaže: Pogledaj post
ma, naravno da se nose.
a nema ni struje ni tekuce vode. al zato imamo bunare.
a morala si odmah sve odati, ha?
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 21:09   #124
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
Ljudi, krajem studenog idem u Slavonski brod na jedan pir. Fakat nemam ideju što obući niti znam kako se ljudi gore oblače na svadbama iako će biti zima opet ćemo biti u zatvorenom prostoru pa se ne bi htjela puno navući...ajme pomagajte
a da ti to nekako izbjegneš? previše će to bit za tebe, ovdje ti je znaš sve zaostalo po nekoliko stoljeća.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 21:12   #125
za početak se udebljaj 20 kila da dobiješ guzičetinu i rumene obraze
kosu spleti u pletenicu, omotaj oko glave i namaži svinjskim lojem

teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 21:31   #126
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
a morala si odmah sve odati, ha?
a znas kak je to , da se djevojce slucajno ne oblije [domaca rakija ] pa da je onda poslije moraju iz bunara vaditi.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 21:37   #127
Quote:
Crimson Petal kaže: Pogledaj post
a znas kak je to , da se djevojce slucajno ne oblije [domaca rakija ] pa da je onda poslije moraju iz bunara vaditi.
nemam pojma :šljivovica:
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 00:29   #128
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
Ljudi, krajem studenog idem u Slavonski brod na jedan pir. Fakat nemam ideju što obući niti znam kako se ljudi gore oblače na svadbama iako će biti zima opet ćemo biti u zatvorenom prostoru pa se ne bi htjela puno navući...ajme pomagajte
...kao prava slavonka mogu ti savjetovati sljedece: ako se zelis uklopiti, obuci pretjerano kratku crnu (ili crvenu) haljinu, moze rastezljivu a moze i neki fancy materijal, stiklice i pundja obvezatni...a ako se ne zelis uklopiti, samo izbjegavaj gore navedeno



...malo se salim, naravno zaista, svejedno je - ovo gore je moj dozivljaj tipicnih lookova na slavonskim svadbama (kao da mi tamo gore malo vise drzimo do ovog konkretnog dress-codea), ali ti se zaista mozes odijenuti kao za bilo koju drugu svadbu, bilo gdje
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 00:33   #129
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
Ljudi, krajem studenog idem u Slavonski brod na jedan pir. Fakat nemam ideju što obući niti znam kako se ljudi gore oblače na svadbama iako će biti zima opet ćemo biti u zatvorenom prostoru pa se ne bi htjela puno navući...ajme pomagajte
mi ti po slavoniji goli hodamo, eventualno nešta nabacimo preko onih dijelova. ako je baš jako hladno.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 04:00   #130
offtopic ste zene a i postoji vec sijaset slicnih tema, molim pogledati prije nego sto otvorite svoju prvu temu (ili napisete prvi post!) na modi
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:46   #131
Boris Pavlin - definitivno
girl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 20:17   #132
Sto obuci na vjencanje

e ovako, 10.11. imam svadbu, i voljela bih neki dobar komad robe, da budem bas odlicno obucena! molim vas da mi nesto savjetujete, stavljate slicice!
i gdje u zg naci dobre robe da nije previse skupa?
javljajte se sa svojim prijedlozima!
ana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 20:18   #133
predlazem da pogledas 40-ak topica na ovu temu koji su vec otvoreni.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 20:42   #134
Okej, buduci da ni uz vec postojecu temu Sto da obucem? nikako nije islo s ovim sto-da-obucem-na-vjencanje-problemima, spojila sam nekolicinu vjencanje-tema u jednu koja ce biti jedna jedina tema tog tipa. Nadam se da ce to pomoci preglednosti i informativnosti podforuma i sprijeciti otvaranje duplih tema...

d.

__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 14:40   #135
malo sam bucmastija, pa me zanima što bi mogla obući za vjenčanje...mislim dali da dam šivat ili da kupim nešto...
suncheko:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 14:50   #136
debljina i vjenčanje!!!

Znam da je bilo te teme što obući na vjenčanje, znam da ne bi smijelo biti duplih tema ali me stvarno zanim. I nadam se da mi neće izbrista temu. Ovako, malo sam bucmastija i ne znam što da obućem na vjenčanje? Htjela bih imati haljinicu ili šos. Pa me znaimaju vaši prijedlozi što da obuće. Da li da dam šivat haljinu ili da probam negdje kupiti!? Pomozite mi molim vas!
suncheko:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 14:55   #137
imaš na vjenčanju više tema o tome, mislim da bi ti one više pomogle..
https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=138
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:11   #138
Quote:
suncheko:) kaže: Pogledaj post
Znam da je bilo te teme što obući na vjenčanje, znam da ne bi smijelo biti duplih tema ali me stvarno zanim. I nadam se da mi neće izbrista temu. Ovako, malo sam bucmastija i ne znam što da obućem na vjenčanje? Htjela bih imati haljinicu ili šos. Pa me znaimaju vaši prijedlozi što da obuće. Da li da dam šivat haljinu ili da probam negdje kupiti!? Pomozite mi molim vas!
Haljine na prijeklop su univezalno pravilo.
Mozes se poigrati s nakitom, sminkom i kosom.



Ako imas lijepe, duge noge onda nesto baby doll:

__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 17:51   #139
Ajd jedno pitanje, ja cu nositi crnu haljinu do koljena bez rukava..baš onako jednostavna, uska haljina, ali elegantna..e sad, oko struka ću nabiti neku mašnu ili neki remen, ali što gore??
Imam već jedan crni bolero ali nije lijepo na to, ne znam od kakvog materijala da kupim bolero...Haljina je od nekog rastezljivog (jako malo rebrastog) materijala..
(uslikala bih ju ali nikako ne izgleda na vješalici, a mrsko me ju sad oblačit)..
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 18:39   #140
Exclamation Košulja na crno odijelo

Jel možete preporučiti neku košulju (boju, stil...) koja će dobro ići na crno odijelo. Treba mi za svadbu. Ne treba mi kravata, jer mislim ići u nekom fancy casual stilu

Molim prijedloge
mika007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.