Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2009., 13:38   #161
zna netko zakaj je zatvoren ovaj u Čakovcu? jednom hocu ici i onda mi ga zatvore
idač is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 14:32   #162
Di je u Trstu Calzedonia ?
Hvala
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 17:45   #163
jel ima netko tko je nedavno bio u calzedoniji u varaždinu? jel ima dobrih kupaćih i koliko su?
little_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 12:05   #164
calzedonia varaždin

čakovec definitivno zatvoren,sad je u varaždinu i ima mrak stvari....badići po 52,oo kn i po 115,00kn
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 12:43   #165
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
čakovec definitivno zatvoren,sad je u varaždinu i ima mrak stvari....badići po 52,oo kn i po 115,00kn
istina ja bila prošli tjedan kupila si 2 badića,najlonka,čarapa i majicu koja je prelijepa..badići su lijepi al vam treba puno strpljenja da pronađete zajednički gornji i donji dio..ja ga imala i sad sam zadovoljna..
little_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 12:35   #166
ejjj, jel zna netko da u Zagrebu ima još negdje njihov dućan osim King cross, West gate i arena centar?? Nešto sam čula da ima u Ilici??
ivonaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 12:39   #167
Quote:
ivonaaa kaže: Pogledaj post
ejjj, jel zna netko da u Zagrebu ima još negdje njihov dućan osim King cross, West gate i arena centar?? Nešto sam čula da ima u Ilici??
koliko ja znam, u ilici je samo intimissimi,ali nema calzedonije
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 12:44   #168
Quote:
ivonaaa kaže: Pogledaj post
ejjj, jel zna netko da u Zagrebu ima još negdje njihov dućan osim King cross, West gate i arena centar?? Nešto sam čula da ima u Ilici??
nema ....tražila i ja...ima outlet u Rosesu...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 13:18   #169
jel itko bio u splitskom outletu calzedonije? molim recite sta je tamo ima i da li se isplati ici uopce?
__________________
"10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain, and 100% Reason to Remember the Name"
potto is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 13:46   #170
Quote:
tinkerbell kaže: Pogledaj post
nema ....tražila i ja...ima outlet u Rosesu...
znači uzalud sam se ponadala jer vidjela sam ovo http://www.imenik.hr/moj/detalji/169...-croatia-d-o-o ali možda je to nekad bilo...
A meni se sviđa jedan model od ove god ali u ova 3 dućana nemogu nać broj, pa neznam dal ih imaju u outletu ..
ivonaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 14:30   #171
Quote:
ivonaaa kaže: Pogledaj post
znači uzalud sam se ponadala jer vidjela sam ovo http://www.imenik.hr/moj/detalji/169...-croatia-d-o-o ali možda je to nekad bilo...
A meni se sviđa jedan model od ove god ali u ova 3 dućana nemogu nać broj, pa neznam dal ih imaju u outletu ..
Mislim da ti se to odnosi na Intimissimi u Ilici..mislim da je tu negdje oko tog broja...ja sam tražila i nisam našla...jeidno ako su u taj intimissimi zbog "sezone" ubacili i calzedonijin asortiman..ja nisam vidjela...ako si u gradu ne košta te pogledati to je full blizu Trga...

teško da ti outlet ima ovogodišnju sezonu...stavi sliku ja idem danas pa ti mogu pogladati...makar gotov sam 100% sigurna da nemaju...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 15:33   #172
Quote:
tinkerbell kaže: Pogledaj post
Mislim da ti se to odnosi na Intimissimi u Ilici..mislim da je tu negdje oko tog broja...ja sam tražila i nisam našla...jeidno ako su u taj intimissimi zbog "sezone" ubacili i calzedonijin asortiman..ja nisam vidjela...ako si u gradu ne košta te pogledati to je full blizu Trga...

teško da ti outlet ima ovogodišnju sezonu...stavi sliku ja idem danas pa ti mogu pogladati...makar gotov sam 100% sigurna da nemaju...
Moguće, budem večeras poslje posla otišla pogledat

Pa i ja mislil da ih tamo nemaju, ali pogledaj ako ideš
ivonaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 15:42   #173
Quote:
ivonaaa kaže: Pogledaj post
Moguće, budem večeras poslje posla otišla pogledat

Pa i ja mislil da ih tamo nemaju, ali pogledaj ako ideš
pogledaj...

ok pogledai ću...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 16:04   #174
Quote:
tinkerbell kaže: Pogledaj post
pogledaj...

ok pogledai ću...
hvalaaaa
ivonaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:09   #175
Quote:
ivonaaa kaže: Pogledaj post
hvalaaaa
sorry draga nema toga...ali ima fakat dobrih modela za male košarice...za nas obdarenije ne baš ...tak da sam se vratila praznih ruku....držim fige da nađeš
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 21:14   #176
Quote:
tinkerbell kaže: Pogledaj post
sorry draga nema toga...ali ima fakat dobrih modela za male košarice...za nas obdarenije ne baš ...tak da sam se vratila praznih ruku....držim fige da nađeš
to sam i mislala da tamo nema, tnx
a ništa morat ću se sad i ja zaletit jedan dan tamo da vidim šta ima
Šteta što nisi uspjela ništa nać
ivonaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 08:40   #177
Quote:
ivonaaa kaže: Pogledaj post
to sam i mislala da tamo nema, tnx
a ništa morat ću se sad i ja zaletit jedan dan tamo da vidim šta ima
Šteta što nisi uspjela ništa nać
ima dosta za 1,2,3 brojeve...i 4 se nađe...ali 5 no way...sve babski modeli...više manje su gornji dijelovi 69 kn..donjih dijelova ima više manje svih veličina..ja sam vidjela predivni crveni donji dio ali nije bilo gornjeg pasent...ugl nisam kupila meni je prioritet bilo nać gornji dio...donjih imam dosta različitih...
...ima donjeg rublja na bacanje...one gaćice bez rubova za 20 kn...ja sam išla ciljano za kupaći ovo ostalo mi ne treba...ne znam koji si broj kupaćeg ali odi pogledati....
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 09:05   #178
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Di je u Trstu Calzedonia ?
Hvala
Na glavnom trgu (ako je more iza tebe) skrenes ljevo. Skoro pa pored Bate.
Nepoznajem ulice, pa se nadam, da ces skuzit
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 11:09   #179
Kupovala sam neke čarape Calzedonia u Outletu Roses, i da sada ne idem tamo iz ZG samo po njih zna li netko gdje u ZG ima njihov dućan, vidim spominjao se King Cross, radi li taj dućan još uvijek?

I kakve su cijene u Areni i King Crossu u usporedbi s onima u Outletu?
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 12:26   #180
kakvi su brojevi grudnjaka u calzedonie ? talijanski ili ? plizz recite da nisu
1503 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.