Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2010., 14:57   #141
nije odjeća, ali je obuća u kojem bi hobby shopu mogla naći boje za kožu ili skaj?
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 20:49   #142
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
nije odjeća, ali je obuća u kojem bi hobby shopu mogla naći boje za kožu ili skaj?
najbolje ti je otić u onaj u vukovarskoj ,mislim da je najveći ,a boja imaš svakakvih od onih u tubicama,bočicama do onih na sprej u limenci
http://www.hobbyart-chemaco.hr/
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 19:44   #143
trebam savjet- moja mama treba ofarbati kaput u crno. gornji sloj je pamuk, ima klasičnu postavu i punjen je onim poly vlaknima. stvar je u tome što je kaput inače crne boje, a kako se može prati u perilici s godinama je izbljedio. htjeli bi mu vratiti crnu boju, ali u kemojskoj su nam rekli da se njihovim procesom može uništiti podstva. dakle rješenje je bojanje u perilici. e sad- one boje iz DM-a ustvari umjesto u crno obojaju u tamno plavo (probala sam više puta) pa me zanima ima li netko iskustva s ovom (http://www.hobbyart-chemaco.hr/katal...&lang=hrvatski) bojom ili ako znate neku drugu za perilicu ali nakon koje bi kaput stvarno ostao crn.... unaprijed hvala <3
*tamara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 21:32   #144
Ja već dugo bojam sa bojom koju kupujem u Mercatoru, zove se Coloreria, i uvijek oboji bez greške, a ne ofarba mašinu, kao što mi se dogodilo sa Simplicol bojom Ova je baš namjenjena bojanju u perilici, pa probaj
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 21:37   #145
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Ja već dugo bojam sa bojom koju kupujem u Mercatoru, zove se Coloreria, i uvijek oboji bez greške, a ne ofarba mašinu, kao što mi se dogodilo sa Simplicol bojom Ova je baš namjenjena bojanju u perilici, pa probaj
koja cijena i u kojem mercatoru (ima li je i u manjima?). puno ti hvala
*tamara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 20:37   #146
Ja kupujem u onom velikom na Heinzelovoj, a za cijenu nisam sigurna, al mislim da nije više od 30 kuna, ili je tu negdje Jedino kaj je problem naletit na boju, smeđe i tamnoplave ima skoro uvijek, a crne ne tako često
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 02:07   #147
Jel u međuvremenu još netko bojao kaput?ja imam jedan u bež boji, super kroja al boja mi baš ne paše pa bi ga htjela puknut u crno pa sad neznam jel sve kemijske to rade ili ...?
__________________
Album slika
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 14:41   #148
Pozdrav, planiram se upustiti u bojanje prekrivača za krevet s onim bojama iz DM-a i to u smeđu. Piše tamo neka gramaža pa mi nije jasno dal mi je jedna kutijica dovoljna, a i one upute mi baš nisu jasne, čitam tu vi neku sol spominjete :/ Može kratke upute molim
AnaOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 19:24   #149
Ima li netko ideju kako ofarbati sintetičku majcu?
opium is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 21:54   #150
zna li netko kako ofarbati badić? tj. dal se to uopće smije i s kojim farbama?
prasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 23:16   #151
Quote:
prasica kaže: Pogledaj post
zna li netko kako ofarbati badić? tj. dal se to uopće smije i s kojim farbama?
ne smije se, znaš i sama


nema šanse , kao ni sintetčku majicu, moš' dobiti flekavu uništenu krpu za na more.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 23:13   #152
I koliko to košta u Hobby art u Vukovarskoj?
Jeli netko posjetio radnju (kem. čistionicu, bojaonicu) na istočnoj strani Trga Francuske Republike (dr. Franje Tuđmana?)
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 14:57   #153
Krivo sam shvatila, u Hobby artu se nemože dati tkanina na bojanje, samo se može kupiti boja...
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 21:11   #154
Pofarbala bi traperice srednje taplave boje koje imaju tvornički izblijeđene dijelove u tamnoplavu boju, no davno sam jedne dala farbati u kemijsku čistionu pa su mi iza toga užasno farbale noge, donji veš i košulje/majice koje su dolazile u kontakt s trapericama. Postoji li neka boja za kućnu upotrebu, a da se to ne dešava? I hoće li mi konac ostati žuti ili će i njega pofarbati (što baš i ne bi htjela)? Puno hvala!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 18:19   #155
Evo epiloga mojeg farbanja. Uzela sam u Mercatoru tamno plavu boju i traperice su savršeno ispale...bijeli i žuti konac se nisu pofarbali. Još sam ubacila 2 bijele majice kojima je također konac ostao bijeli (fora izgleda, ali mi je to skroz sportski look za na trenirku) i jednu koja je bila tamno plava, pa joj se fino osvježila boja. Evo to je onaj super dio. Ali...ALI...koma na kaj je ličila vešmašina...trebala su mi 2 sata da očistim vrata, gumu i bubanj...prvo sam stavila na prazno ispiranje nakon što sam prema uputstvu normalno s malo deterdženta za šareno oprala pofarbani veš. Pa sam sa starom četkicom za zube ribala gumu i sve utore na vratima i u bubnju, pa sam opet stavila na ispiranje, pa sam stavila na dugi program tamne ručnike za plažu, pa sam odustala od svega i još nisam sigurna da se može normalno staviti prati bijeli veš. Da stvar bude bolja to sam radila u sestrinoj vešmašini jer je moja krepala u srijedu, pa sa u subotu kupila novu...ali to je tema za Stanovanje...i još jedna koma...jel me vrag tjerao da kupim onu sa sušilicom.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 16:10   #156
htjela bi ofarbati suknju u skorz drugu boju...pise na suknji da je 100% pamuk...al kako da znam da li je konac prirodan ili od umjetnog materijala?
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 14:16   #157
Question Bojanje tkanine?

Nemam pojma jel sam u pravom podforumu
Imam jednu bijelu majicu i htio bih ju obojati u crno, kako to uraditi? Jel postoje neka bojila za tkanine koja se mogu kupiti ili?
Secret is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 14:48   #158
Quote:
Secret kaže: Pogledaj post
Nemam pojma jel sam u pravom podforumu
Imam jednu bijelu majicu i htio bih ju obojati u crno, kako to uraditi? Jel postoje neka bojila za tkanine koja se mogu kupiti ili?
Jel sam promašio forum
Anybody
Secret is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 14:59   #159
kaj si ne kupiš onda crnu majicu
no dobro...da, postoje boje koje se mogu kupiti u hobbyart centrima,pa se raspitaj malo na koji način i kako postupati s bojama i tkaninom.
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 17:38   #160
postoje i boje u dm-u, mercatoru i sl.

ubaci majicu u mašinu, boju u pretinac za detergent i upali . jednostavno.

ako su ti konci na majici bijeli, vjerojatno se neće obojat ili će se obojat manje nego ostatak majice.

nakon bojanja moraš neko vrijeme majicu prat na ruke jer će masu puštat boju.
Moschino_girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:16.