Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2016., 03:50   #561
Pozdrav! Željela bi naći full time posao dadilje u Londonu pa ako postoje osobe koje traže nekoga za čuvanje djece ko je podrijetlom iz Hrvatske neka se jave na PM!
sapientissat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 21:24   #562
Dragi roditelji,

dostupna sam za cuvanje svakodnevno Vaseg djeteta od polovice mjeseca svibnja. Imam visegodisnje iskustvo u radu sa djecom (rad u vrticu) te me veseli rad i igra sa njima, kreativna sam i odgovorna osoba,te nepusac. Diplomirala sam na Uciteljskom fakultetu predskolski odgoj i obrazovanje.
Lokacijski sam pozicinirana u centru grada, a djecu bi cuvala u Vasem domu, odnosno u dogovoru s Vama.

Za sve dodatne informacije, možete mi se javiti u pp ili na mail.
Kontakt e-mail:[email protected]
 
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 09:50   #563
Smile čuvanje

Dragi roditelji!

Ako vam je potrebna dobra teta sa puno iskustva u čuvanju da bude sa vašim djetetom /djecom , nekoliko sati dnevno ( cca 12 - 18 h ), i isključivo da se njima posveti radnim danom ,( po potrebi i dogovoru može i subotom) možete se
javiti pp.
Najbolje mi odgovara savica,borovje , folnegovićevo naselje, ali može i neki drugi
dio grada u zoni tramvaja.
Hobuscus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 17:49   #564
poštovanje
nadam se da admin neće ovo brisati,barem ne odmah.javljam se za čuvanje malo strarije djece u jut smjeni do neka 4 sata dnevno.može kuhanje.također volim životinje,može samo čuvanje ljubmiaca ili ukoliko se radi o starijoj osobi -može odlazak u dućan,pomoć sa bazičnim snalaženjem na pc-u,..novi zg-lanište,remtinec,svaski gaj,knežija,sopot,..
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 17:39   #565
29-godisnjakinja iz Spanskog, studentica, s iskustvom u cuvanju djece, davanju instrukcija i pomaganju pri rjesavanju skolskih obaveza, cuvala bi dijete na podrucju zapadnog dijela Zagreba ili Centra. Moguca poduka engleskog, njemackog, talijanskog i francuskog kroz igru!
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 22:03   #566
Mi smo u Stenjevcu i trebam od ponedeljka cijeli 7 mjesec osobu koja bi sa djevojčicom od 9 god. provodila dnevno 3 sata, tako da nebi bila cijelo vrijeme sama doma...

Znači da se ide vani u prirodu, Bundek, Maksimir, u grad, na sladoled...aktivni boravak vani a kad je loše vrijeme kod kuce.
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 14:23   #567
Lijep pozdrav, tražimo tetu čuvalicu u Zagrebu (Gornja Dubrava) za desetomjesečnog dječaka,od kolovoza do siječnja 2017. Radno vrijeme u smjenama po tjednima (pon-pet), jedan tjedan od 7-15h, drugi tjedan 12-17h, plaća cca 100kn po danu. Nisu potrebni nikakvi kućanski poslovi, kuhanje i sl., isključivo briga o dijetetu Tražimo vedru, odgovornu osobu koja ima iskustva s mlađom djecom. Također dolazi u obzir i teta koja bi čuval dijete u svom domu, ali uz uvijet da živi u Dubravi. Možete mi se javiti na mail [email protected]
Methaneyi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 16:12   #568
Poštovani,
Imam 29.godina,dvoje djece te tražim posao čuvanja djece.
Mjesto rada: Bjelovar i uža okolica.
Cijena: 10.kn.sat.
Za sve ostalo,molim da me kontaktirate!
Hvala!
Ptica777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 12:36   #569
Pozdrav svima,

Tražimo tetu čuvalicu u Splitu, dijete ima 20 mjeseci. Očekujemo da se provede kvalitetno vrijeme sa djetetom, dakle igra, šetnja i učenje novih stvari. Molim da se javite na private i pitate što vas zanima..oko svih uvjeta se naravno nađemo i dogovorimo.
Karta123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 12:31   #570
Iskusna teta čuvalica, aktivni sportski tip u prijevremenoj mirovini, uživa u druženju s dječicom, čuvala bi djecu u Vašem prostoru. Prednost zapadni dio Zagreba. Kontakt za dodatne informacije i dogovore: Dubravka, 091/522-1518.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 11:39   #571
Pozdrav svima

Cura sam u srednjim dvadesetima i tražim posao čuvanja djece vikendima, ili u tjednu može u večernjim satima. Imam iskustva u čuvanju djece.

Lp
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 20:15   #572
Varaždin

Dragi roditelji!

Oglas pišem u ime svoje mame.

Odgovorna žena (u 50-tima) s iskustvom u čuvanju djece traži posao tete čuvalice na području Varaždina. Nepušačica.
Može povremeno ili redovito čuvanje djeteta.


Možete se javiti u moj inbox...
Krug u krugu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 00:00   #573
Tražim curu/ženu za povremeno čuvanje/šetnju bebe od 8 mjeseci.

Detalji na pp
brownnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 22:47   #574
Tražim ženu/studenticu za čuvanje bebe od 18 mjeseci, svaki dan od pon. do čet.od 7.30 do 11.30.koja bi mogla poceti čuvati u siječnju.Živimo u istočnom dijelu grada Hainzelova ul.
Iznimka je siječanj kada nam treba čuvanje od pon, do petka od 7.30 do 16.00
anovi1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 00:55   #575
Nudim se za cuvanje djece svih uzrasta na podrucju Zagreba! Odgovorna sam i pouzdana,s iskustvom
Apsolventica, nepusac, 25 godina..
Najvise bi mi pasalo cuvanje djeteta na nekoliko sati dnevno 3-5 sati ili povremeno cuvanje po vise sati (8 h)
nevermind28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 19:10   #576
Pozdrav svima,studentica sam prve godine Ranog i predškolskog odgoja. Imam 19 godina,nepušač,pozitivna sam ,odgovorna i osoba otvorena za nova iskustva,koristim se engleskim jezikom u govoru i pismu. Nudim se za čuvanje 1 ili max. 2 djece,vikendom, pomoć oko zadaće i osnovni kućanski poslovi. Ponude i dodatne informacije na mail: [email protected]
naliii is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 13:43   #577
Quote:
nevermind28 kaže: Pogledaj post
Nudim se za cuvanje djece svih uzrasta na podrucju Zagreba! Odgovorna sam i pouzdana,s iskustvom
Apsolventica, nepusac, 25 godina..
Najvise bi mi pasalo cuvanje djeteta na nekoliko sati dnevno 3-5 sati ili povremeno cuvanje po vise sati (8 h)
ako ste jos uvijek zainteresirani za čuvanje djece kontaktirajte me. trebam čuvanje svaki dan od 8 do 12 curice od 2 godine. živimo na donjim sveticama
anovi1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 12:24   #578
Trazimo tetu za povremeno cuvanje djece kada su bolesna

Mi smo zaposleni roditelji PON-PET, sa dvoje djece, 2.5 i 5 godina. Trazimo tetu cuvalicu ili studenticu koja bi mogla pricuvati djecu u slucaju bolesti i po potrebi. Pozeljno je prethodno iskustvo ali nije uvjet. Blizina Svetog Duha.
__________________
“Be the change you want to see in the world” Mahatma Gandhi
Titania770 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 12:23   #579
Cuvala bi povremeno djecu, prema dogovoru, ili Vam obavljala kucne poslove. Majka sam 15 stogodisnjeg sina. Lokacija Zagreb. Telefon 0997584589
marijucko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 14:39   #580
Trazim tetu cuvalicu

Trazim tetu cuvalicu za curicu od godine dana (jos ne hoda) treba mi za cuvanje cijeli srpanj i 2-3 tjedna u kolovozu. Grad Sv.Nedelja. Placa 20 kn po satu
jld is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.