Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2012., 19:55   #241
Quote:
bee ana kaže: Pogledaj post
Meni su konačno stigle hlače do Rijeke, i sad tamo leže jer trebamo poslat račun za procjenu vriejdnosti. Zna netko od vas da li se može poslati manji račun da dođe manja carina?
jbg pokusaj ga malo fotosopirati...al pazi to ti je ozbiljni carinski prekrsaj ak te skuze, al vrijedi probati sumnjam bas da nekako to mogus kuziti kad je racun stvarno super bzvz napravljen, stvoren za prepravljanje
slapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 20:54   #242
Jel zna netko gdje na paypal accountu mogu vidjeti broj svoje kartice ? I imam problem.Istekla mi je debitna kartica koja je registrirana na ebay-u i dobila sam novu.Jel se sad opet moram registrirati ?? Please javite
la elle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 21:30   #243
Uđi na Profile i samo je dodaj
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 21:37   #244
Quote:
Sarita 17 kaže: Pogledaj post
Uđi na Profile i samo je dodaj
Evo jesam,hvala ti
la elle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 22:14   #245
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Ovaj Paypal je koma jučer mi seller vrati novce, paketić mi danas dođe i pošto nemam novaca na računu sad ću morat čekat da sjednu ovi s balance bolje da mu ništa ne govorim da je stiglo do 1.4.
Refund ti sjeda na karticu u roku par dana. Ne mora se čekati 1. u mjesecu
JessicaRabbit8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 14:23   #246
trebam vaš savjet....
stigao mi je sat koji ne radi..... poslala sam selleru poruku i rekao je da ce mi poslati novi al me traži da mu ostavim pozitivan feedback...
e sad mene zanima kako vi to obavite?? dal da mu ostavim pa da se nadam da ce on to stvarno poslati... ili da cekam da mi stigne sat ako ga posalje pa tek onda feedback???
radi se o ovom selleru: yzq_1298.
Plavusaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 14:27   #247
@Jessica, pisali smo o tome stranicu unazad, procitaj.. paypal ima novu politiku refunda
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 14:28   #248
imam jos jedno pitanje..... nije mi stigao jedan sat i seller mi je prije nekog vremena poslao opet,.... bar on tako kaze... e i sad idem provjeravati i nemam ga vise na purchase, osim u archive i vidim da tamo vise ne mogu ostaviti feedback ako mi i stigne ovaj novi??? kaj se radi u tom slucaju?? jel moze ostati tako bez feedbacka??
Plavusaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 14:33   #249
@Plavusa, cekaj da ti sat stigne.. Rok za ostavljanje feedback-a je 60 dana, tako da bi trebao doci i drugi sat u tom roku.. Ako u tih 60 dana to ne nspravis, vise ni ne mozes..
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 14:35   #250
Quote:
Plavabarbie kaže: Pogledaj post
@Plavusa, cekaj da ti sat stigne.. Rok za ostavljanje feedback-a je 60 dana, tako da bi trebao doci i drugi sat u tom roku.. Ako u tih 60 dana to ne nspravis, vise ni ne mozes..
a da ja njemu onda napisem u poruci da cu mu ostaviti kada stigne novi sat ili????
a jel moze ostati tako neki item bez feedbacka?? jer upravo mi se to desilo za jedan sat koji vec dugo cekam.
Plavusaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:22   #251
Posalji mu poruku, napisi da kad dodje drugi sat, da ces mu ostavit pozitivan feedback.. Nisam sigurna kako se racuna to kad se ne ostavi feedback, al mislim da to na nista ne utjece.. Ja sam se dvoumila jednom oko negativnog, al onda bolje nisam nista ostavila nego negativni, nadam se da se to onda nikako ne broji..
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 17:27   #252
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
@Jessica, pisali smo o tome stranicu unazad, procitaj.. paypal ima novu politiku refunda
Koliko je ta politika nova ?
Ja sam prije dva, max tri tjedna dobila refund jer mi nije stigao neki item i paypaly mi je odmah prebacio novce na račun.
__________________
I'm with You Live 8/29/2012
~Angelica~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 18:41   #253
Quote:
Plavabarbie kaže: Pogledaj post
Posalji mu poruku, napisi da kad dodje drugi sat, da ces mu ostavit pozitivan feedback.. Nisam sigurna kako se racuna to kad se ne ostavi feedback, al mislim da to na nista ne utjece.. Ja sam se dvoumila jednom oko negativnog, al onda bolje nisam nista ostavila nego negativni, nadam se da se to onda nikako ne broji..
ok, hvala ti puno!!
Plavusaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 20:00   #254
ovo je mozda unazad 10 dana, ne vise.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 15:54   #255
od nove godine mi nista ne dolazi kroz 3 tj, nego cekam i po mj ipo dana.. ovo je za poludit vise!! sve je naravno naruceno iz kine..

jel mi moze netko rec gdje pisu dani koliko je proslo od narucivanja? nije mi toliko bitno kad ce mi doc (osim sta sam nestrpljiva ) za neke gluposti, al kad narucim nesto vazno, i to platim isti dan, i putuje od 7.2. a jos ga nema na vidiku, onda mi se cini da cu poludiiiiittt
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 16:04   #256
isporuka

jeli vama kasne posiljke iz kine? sve ja naruceno 14.02 oko 6 paketica, i jos nista nije stiglo....s tim da je jedan od tih stigao 10 dana nakon sto je narucen, i inače je sve stizalo do sada kroz 20ak dana uvijek

čak sumnjam da mi je neko sve uzeo iz sanducica jer je susjeda vec jednom nekog uhatila kako pokusava uzeti....ali opet nevjerujem da bi sve ))
majya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 17:35   #257
I ja sam torbu naručila 27.02 i još je nema
la elle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 22:09   #258
^^ pa dobro, tek je 20 i koji dan prosao, cemu panika?
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:13   #259
Naručila sam jednu majicu iz Kine krajem 2.mjeseca i po trackingu mi piše pod 16.3.2012. moj grad i "receive item at location (Inb)". Da li to znači da je majica u mojoj pošti ili mozda jos nije ni dosla? Danas je vec 19.3., očekivala sam ju danas i opet ništa. Ukoliko ne dođe za par dana, da li da nazovem poštu (jer po trackingu mi izgleda kao da je majica stigla samo je u pošti negdje zapelo)?
willow21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 00:05   #260
Quote:
~Angelica~ kaže: Pogledaj post
Koliko je ta politika nova ?
Ja sam prije dva, max tri tjedna dobila refund jer mi nije stigao neki item i paypaly mi je odmah prebacio novce na račun.
Meni je prije točno 3 dana sjeo refund Zato nisam upućena u tu novu politiku Paypala.
JessicaRabbit8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.