Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2017., 15:30   #421
narucila sam jucer, bio je free shipping nakon 22 funte kao i do sad.
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 15:34   #422
provjerila sam,kad uzimam sa španjolske stranice onda se plaća a kad s britanske onda ne
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 15:41   #423
baš sam trebala ovaj podatak
nenna80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 15:55   #424
Besplatan povrat?!?! Jel ja to dobro čitam? Pa prestala sam kupovat u Asosu jer mi je povrat znao koštat i 100 kn

Ima tko kakav kod za popust?
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 15:57   #425
Quote:
gloria56 kaže: Pogledaj post
provjerila sam,kad uzimam sa španjolske stranice onda se plaća a kad s britanske onda ne
Jel to nešto novo?

Ja sam prošli mjesec uzela u par navrata sa španjolske stranice i nisam platila shipping, a najveća narudžba mi je bila 29 GBP...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 16:00   #426
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Jel to nešto novo?

Ja sam prošli mjesec uzela u par navrata sa španjolske stranice i nisam platila shipping, a najveća narudžba mi je bila 29 GBP...
je,definitivno je novo jer sam prije 2-3 dana naručila artikl za 29f i nisam platila pt
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 16:05   #427
ok, sry što gnjavim ali čitam da su neke plaćale preporučeno slanje? Da li se povrat na kraju plaća ili ne?
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 16:13   #428
Quote:
Ni Na Na kaže: Pogledaj post
ok, sry što gnjavim ali čitam da su neke plaćale preporučeno slanje? Da li se povrat na kraju plaća ili ne?
Ništa se ne plaća,ne dobiješ nikakvu potvrdu,ali možeš pratiti paket online
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 16:19   #429
Quote:
gloria56 kaže: Pogledaj post
Ništa se ne plaća,ne dobiješ nikakvu potvrdu,ali možeš pratiti paket online
Hvala ti
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 19:43   #430
Quote:
gloria56 kaže: Pogledaj post
Ništa se ne plaća,ne dobiješ nikakvu potvrdu,ali možeš pratiti paket online
Kako pratite? Ja nikad ne mogu pratit 😏
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 22:31   #431
Ukucas broj paketa u rubriku 'prati moj paket' i to je to
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:28   #432
Quote:
gloria56 kaže: Pogledaj post
provjerila sam,kad uzimam sa španjolske stranice onda se plaća a kad s britanske onda ne
Ja sam sad napravila narudžbu sa španjolske stranice (nekih 27funti) i normalno mi je free shipping. Možda se samo nešto jučer poremetilo.
vendella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 18:17   #433
Poslala sam povrat asosu prije 2 tjedna, znaci 22.04. Za 6 dana je status paketa bio da je zaprimljen u njihovom lokalnom cvoristu i od tad nema nikakvog pomaka. Pitala sam ih jesu primili paket, prvo su rekli ne, a kad sam im poslala presliku statusa onda su rekli da im je guzva u skladistu i da ga valjda zato nisu evidentirali. Jel se trebam brinuti? Jednom sam radila povrat i cini mi se da to nije tako dugo trajalo, tj nije bilo nikakve prepiske sa asosom nego su mi brzo vratili lovu.
glam-g is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:24   #434
Ja sam poslala paket 16.3., 24.3. je zaprimljeno u lokalno čvorište i od tada ništa. Tek danas nakon skoro dva mjeseca i treci put da ih kontaktiram su mi rekli da ce mi novci sjest u roku od 10 dana.
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:26   #435
Quote:
glam-g kaže: Pogledaj post
Poslala sam povrat asosu prije 2 tjedna, znaci 22.04. Za 6 dana je status paketa bio da je zaprimljen u njihovom lokalnom cvoristu i od tad nema nikakvog pomaka. Pitala sam ih jesu primili paket, prvo su rekli ne, a kad sam im poslala presliku statusa onda su rekli da im je guzva u skladistu i da ga valjda zato nisu evidentirali. Jel se trebam brinuti? Jednom sam radila povrat i cini mi se da to nije tako dugo trajalo, tj nije bilo nikakve prepiske sa asosom nego su mi brzo vratili lovu.
Mislim da se ne moraš brinuti, jer imaš dokaz da je zaprimjen na čvorištu, a i nisam pročitala nijedno iskustvo da nisu vratili novac, samo ćeš se ponešto načekati.

Dobro da je moj stigao, jer zbilja ne znam kako bih im dokazala da sam poslala, još do dan danas mi na rebound stranici stoji da je samo registriran online, baš sad išla vidjeti, a pare mi vraćene ima već tjedan i više.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:48   #436
Kod mene je slično. Ja sam poslala još 14.04., a primili su ga tek 02.05. i od tad nikakvog traga. Javila sam im se danas i detaljno opisala situaciju i dobila generički odgovor u kojem stoji da se ponovo javi ako nakon 21 radni dan ne stigne kod njih.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:03   #437
Hvala svima na odgovorima! Pricekat cu da prode 21 dan pa cu im se javiti ako se nista ne promjeni. Ocito je guzva i ocito ih se u nekim slucajevima mora bas traziti da vrate lovu. Vidjet cemo. Drzim nam fige da imamo sto manje kontakta s njihovom korisnickom sluzbom jer treba potrositi jako puno energije dok ne naletis na nekoga tko ce ti zbilja pomoci...
glam-g is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 13:19   #438
Naručila sam u cetvrtak ujutro, jos uvijek stoji Order Processing

Nikad mi se nije tako dugo odužilo
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 20:08   #439
i ja sam naručila u četvrtak u jutro i danas sam dobila potvrdu da je poslano
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 18:33   #440
Opet ih hvalim za brzinu, 2 paketa mi stigla za manje od tjedan dana s uključenim vikendom.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:03.