Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2014., 10:18   #2321
Molim pomoć. Mi smo kupili košulju u Gallileu, tj. dragi je odabrao, s rukavima za mažete i sl., bijeli puni materijal, ali je 100% pamuk. Brinem se da će košulja izgledati kao da ju je krava prožvakala nakon sat vremena, a opet, oni to prodaju pod svečanu košulju.
Uvjerite me u suprotno!
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 11:16   #2322
Quote:
Velika_kokos kaže: Pogledaj post
Molim pomoć. Mi smo kupili košulju u Gallileu, tj. dragi je odabrao, s rukavima za mažete i sl., bijeli puni materijal, ali je 100% pamuk. Brinem se da će košulja izgledati kao da ju je krava prožvakala nakon sat vremena, a opet, oni to prodaju pod svečanu košulju.
Uvjerite me u suprotno!
I moj je kupio kosulju u Gallileu, kao i moj tata i brat i kum, znam hrpu ljudi koji tamo kupuju odijela i kosulje i ne bih rekla da je itko nezadovoljan, i da se takve kosulje guzvaju, no ovo ti je forum, a ovdje na forumu se opcenito po Galileu pljuje pa ne znam kakav ces odgovor od ostalih dobiti (tu je in reci da imas dizajnersko odijelo)
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 11:50   #2323
A od kakvog bi materijala trebala biti kosulja, ako ne od pamuka?
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 12:00   #2324
Pa ne znam.... onda dobro. Utjesile ste me
Female toxic Pa Gallileo je skup, košulja dođe skoro 500 kn, pa još kravata, igla, manžete...
Ne pada mi na pamet davati više novaca za košulju, a ni njemu... Čemu?
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 12:35   #2325
Eto vidis.
Mi smo sve kupili u Galileu, bili su taman veliki popusti, a moj decko inace nikad ne nosi odijela tako da nismo hteli bacati previse novaca na to.
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 13:56   #2326
Moj dragi je imao košulju iz Gallilea, jednostavno nam se nigdje drugdje nisu svidjele, čak ni one puno, puno skuplje.
Košulja je bila predivna i stajala mu kao salivena. Nije izgledao kasnije kao da ga je krava žvakala. Nosio si je drugu košulju za poslije ponoći i na kraju se predomislio i ostao u ovoj prvoj koliko mu je dobra bila, a ni tragovni znojenja nisu bili ni najmanje vidljivi, a nije da se nije znojio.
Jedini minus tih njihovih košulja je to što su katastrofa za peglanje.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 15:22   #2327
Moj je nosio DTR-ove kosulje i isto su super, a i ok su za peglanje.
I te i Croatine koje ima su cisti pamuk, zato me zacudilo pitanje o materijalima. Da imaju sintetike, poludio bi valjda od vrucine.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 15:40   #2328
Mi smo kupili košulju i leptir mašnu u Croati, a odijelo je iz Galilea
evangeline1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 14:22   #2329
Moj dragi je odlučio imati obično odijelo, košulju i kravatu - nikakve kerifeke kod njega ne dolaze u obzir. Ja sam isto rekla da želim jednostavnu vjenčanicu, bez nekih kerifeka, nikakav kič ne želim jer to jednostavno nije naš stil.
Elsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 11:21   #2330
Ja moram reč svoje neugodno iskustvo sa Branimirom u Vlaškoj.
Tamo sam bio u subotu oran i voljan kupiti odjelo, a tamo me je dočekao prodavač koji em je bio neugodan te se cijelo vrijeme derao (tko zna možda je imao loš dan) ali nešto neoprostivo.
On je bio PIJAN.

Nešto što nikako ne mogu tolerirati jest da je prodavač pijan. Kakva je to firma da ima pijane prodavače... Strašno i prestrašno.
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 19:46   #2331
Quote:
demosten kaže: Pogledaj post
Ja moram reč svoje neugodno iskustvo sa Branimirom u Vlaškoj.
Tamo sam bio u subotu oran i voljan kupiti odjelo, a tamo me je dočekao prodavač koji em je bio neugodan te se cijelo vrijeme derao (tko zna možda je imao loš dan) ali nešto neoprostivo.
On je bio PIJAN.

Nešto što nikako ne mogu tolerirati jest da je prodavač pijan. Kakva je to firma da ima pijane prodavače... Strašno i prestrašno.
Stvarno strasno
Mi smo sve kupovali u Galileu u Osijeku (Portanova) i u Zagrebu u City Centru East, na oba mjesta izuzetno ljubazni i sposobni prodavaci
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 12:13   #2332
Samo danas (ponedj. 3.11.) je u Galileu 40% popusta na sve artikle, pa ako neko misli ovih dana do njih, možda je najbolji odabir- danas!


evo kopipejst s ponude (sori na Caps Locku, njihov je):
*OFFER VRIJEDI ZA NAŠIH 5 TRGOVINA: City Centeru one East, Arena Centar, Korzo (Rijeka), Supernova Centar (Zadar) i City Colosseum (Slavonski Brod)

POPUSTI I AKCIJE SE ISKLJUČUJU
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 09:32   #2333
prsluk, kravata i košulja

Jučer smo ja i dragi išli škicnuti odjelo za njega... U Galileu smo našli jedno u kojem izgleda kao James Bond. Ali i tu bi se nešto moglo doraditi pa razmišljam o šivanju po mjeri.

Zatim smo slučajno u prolazu vidjeli Croatin dućan i odmah u izlogu vidjela sam preklasn komplet koji bi baš išao uz ovo odjelo iz Galilea.
Dakle, prsluk, kravata i košulja, savršeno ukompletirani, a cijena prava sitnica 1600kn.

I sad si ja mislim, pa to se može samo jednom u životu obući, i sigurno i drugi mladenci ne znaju kaj bi s tim poslije vjenčanja, i odem na njuškalo i nađem baš taj komplet za 700kn.

Pa sad razmišljam jeli jadno da kupimo neš nošeno (mada, samo jednom) ili da kupimo novo pa kud puklo da puklo (inače za razliku dobijemo 2 dana medenog mjeseca više)?
Pero2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 11:03   #2334
Quote:
Pero2014 kaže: Pogledaj post
Jučer smo ja i dragi išli škicnuti odjelo za njega... U Galileu smo našli jedno u kojem izgleda kao James Bond. Ali i tu bi se nešto moglo doraditi pa razmišljam o šivanju po mjeri.

Zatim smo slučajno u prolazu vidjeli Croatin dućan i odmah u izlogu vidjela sam preklasn komplet koji bi baš išao uz ovo odjelo iz Galilea.
Dakle, prsluk, kravata i košulja, savršeno ukompletirani, a cijena prava sitnica 1600kn.

I sad si ja mislim, pa to se može samo jednom u životu obući, i sigurno i drugi mladenci ne znaju kaj bi s tim poslije vjenčanja, i odem na njuškalo i nađem baš taj komplet za 700kn.

Pa sad razmišljam jeli jadno da kupimo neš nošeno (mada, samo jednom) ili da kupimo novo pa kud puklo da puklo (inače za razliku dobijemo 2 dana medenog mjeseca više)?
Po meni to nije uopće jadno Nošeno jednom, ko da i nije nošeno. Odnese se na kemijsko i ko novo je. Samo dobro pogledate prije nego što kupite da nema oštećenja nekih.
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 12:46   #2335
Meni je to ok, ako žene mogu imati nošene vjenčanice zašto i muški ne bi imali posuđeno ili kupili nošeno, pogotovo zato što to nikad poslije neće nositi. Kod nas u dućanima su te muške svečane stvari baš skupe. Ja mislim da će moj dragi naći odijelo, kravatu i košulju za max 1000 kn

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 13:17   #2336
Za odjelo mi nije bed da da i 4000kn jer znam da će kupiti klasično crno i da će to poslje nositi, ali mi je glupo dati 1500kn za nešto što će jednom obući.
Ok, obući ću i ja jednom vjenčanicu, ali ipak to nije ista stvar....
Pero2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 00:08   #2337
Cure, kakva je ponuda odijela u Varteksima u Zagrebu?
U Vinkovcima samo 2 modela koja su kao mladenačka i svečana, i jedno je stvarno prekrasno, ali nema njegova veličina.
U planu nam je do Zg pa da znam isplati li se.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 00:01   #2338
Quote:
sojoza10 kaže: Pogledaj post
Cure, kakva je ponuda odijela u Varteksima u Zagrebu?
U Vinkovcima samo 2 modela koja su kao mladenačka i svečana, i jedno je stvarno prekrasno, ali nema njegova veličina.
U planu nam je do Zg pa da znam isplati li se.
Aj budem ti skočila do WG jer sam vidjela da tamo imaj Di Caprio odjela pa ću ti javiti detaljno
Pero2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 12:22   #2339
Joj super...konkretno me zanima jedno crno, kao sedefasto i na kragni na ključnoj kosti ima kao ona rupica, e ta rupica je prošivena crvenim koncem. Vidiš jel ima veličina 100. Cijena je 2399 kn. Hvala ti puno!
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 22:53   #2340
Quote:
sojoza10 kaže: Pogledaj post
Joj super...konkretno me zanima jedno crno, kao sedefasto i na kragni na ključnoj kosti ima kao ona rupica, e ta rupica je prošivena crvenim koncem. Vidiš jel ima veličina 100. Cijena je 2399 kn. Hvala ti puno!
Imaju po ducanima telefone. Izguglaj, nazovi i pitaj ih imaju li. I to je to.

Evo:
http://westgate-shopping.com/di-caprio/
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.