Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2009., 15:57   #1121
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
Rosa koja ti je najbolja Phyto maska i koje si sve probala?
sad želim i palmino ulje.
Sa karite maslacem i sa grejpom,obje su odlične..hranjive su,bogate,ne treba puno staviti da bi zaista obnovile kosu,pa ih imam jako dugo,a imam stvarno predugu kosu..preporučam ih svima..
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Old 11.09.2009., 21:03   #1122
http://www.nivea.com/products/show/30880#
danas sam kupila ovo...sutra javim dojmeve

__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Old 12.09.2009., 09:39   #1123
preparati za kosu koja se cesto pegla!

dakle, peglam kosu 2-3 puta tjedno, i zelim ju sto bolje zastititi. koristim onu garnierovu fructis melt in masku i onaj nivein balzam za ravnu kosu, al imam osjecaj da to nece biti dovoljno..jel postoji neki preparat BAS ZA TU NAMJENU, DAKLE ZA NANOSENJE PRIJE SAMOG PEGLANJA KOJI DOBRO STITI KOSU? mozda neki od bad heada il nekaj
i da, jel netko koristi onaj nivein sprej diamond gloss i ak da kakav je i kako i kada se nanosi?
gasolina is offline  
Old 15.09.2009., 18:05   #1124
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
dakle, peglam kosu 2-3 puta tjedno, i zelim ju sto bolje zastititi. koristim onu garnierovu fructis melt in masku i onaj nivein balzam za ravnu kosu, al imam osjecaj da to nece biti dovoljno..jel postoji neki preparat BAS ZA TU NAMJENU, DAKLE ZA NANOSENJE PRIJE SAMOG PEGLANJA KOJI DOBRO STITI KOSU? mozda neki od bad heada il nekaj
i da, jel netko koristi onaj nivein sprej diamond gloss i ak da kakav je i kako i kada se nanosi?
da, imaš proizvode baš za tu namjenu.imaš od keune, loreala, avona..al koji točno to ne znam jer ne koristim..mislim da čak imaš temu o tome na forumu
traktorka is offline  
Old 31.10.2009., 23:49   #1125
http://www.johnfrieda.co.uk/20_121.asp
http://www.johnfrieda.co.uk/20_121.asp

Odlični proizvodi! Imam medasto plavu kosu i ovaj šampon i regenerator još više naglašavaju boju i vrhovi nisu isušeni.
Marina Diamonds is offline  
Old 01.11.2009., 11:21   #1126
keune care linija super
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Old 06.11.2009., 19:35   #1127
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
http://www.nivea.com/products/show/30880#
danas sam kupila ovo...sutra javim dojmeve

i kako je ovo? bas i mene to zanima?

p.s. jel netko koristi silikon za kosu? mislila sam to kupit staroj za poklon pa da usput i sebi uzmem malo... nekakva recenzija?
Teeja is offline  
Old 17.11.2009., 21:40   #1128
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
i kako je ovo? bas i mene to zanima?

p.s. jel netko koristi silikon za kosu? mislila sam to kupit staroj za poklon pa da usput i sebi uzmem malo... nekakva recenzija?
dosta ih hvali klasov silikon..al recimo meni taj ne paše nikak
traktorka is offline  
Old 07.12.2009., 04:16   #1129
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
dakle, peglam kosu 2-3 puta tjedno, i zelim ju sto bolje zastititi. koristim onu garnierovu fructis melt in masku i onaj nivein balzam za ravnu kosu, al imam osjecaj da to nece biti dovoljno..jel postoji neki preparat BAS ZA TU NAMJENU, DAKLE ZA NANOSENJE PRIJE SAMOG PEGLANJA KOJI DOBRO STITI KOSU? mozda neki od bad heada il nekaj
i da, jel netko koristi onaj nivein sprej diamond gloss i ak da kakav je i kako i kada se nanosi?
ima od keune neki sprej za zaštitu kose prije peglanja, zove se thermal protector
košta negdje oko 60-70 kn.... imaš u dm-u
a sad, jel pomaže ili ne, ne znam..... meni se čini da mi je kosa uvijek ista, koristila ja taj sprej ili ne
__________________
Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world they've been given than to explore the power they have to change it. /IMPOSSIBLE IS NOTHING/
Perdita_Durango is offline  
Old 08.12.2009., 10:36   #1130
jel netko koristio Frederic Fekkai balzam za izravnjavanje kose?
esperanza0905 is offline  
Old 10.12.2009., 12:26   #1131
Meni je odličan silikon Klas, njega već godinama koristim i prezadovoljna sam
INY is offline  
Old 11.12.2009., 13:53   #1132
Nivea Intense Repair šampon i regenerator, najbolji i šampon i regenerator koji sam ikada koristila.
 
Old 12.12.2009., 20:05   #1133
Od prije 3 mj...sve od Guhl
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 28.02.2010., 15:59   #1134
Nova tema je ovdje .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.