Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2014., 19:21   #7981
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Cure (žene), nisam naišla na informaciju: koliko se (u prosjeku) dugo čeka da se prstenje izradi?
Mi smo čekali tjedan dana..
ajam24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 17:40   #7982
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Cure (žene), nisam naišla na informaciju: koliko se (u prosjeku) dugo čeka da se prstenje izradi?
u subotu smo izabrali prstenje, u četvrtak je bilo gotovo
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 20:01   #7983
Mene je gospon iz ozirisa danas malo nazivciro. bila sam na sajmu, kod njega sam nasla prstenje koje mi se jako svidilo, kako sam bila sama bila sam ih spremna kapariti, pa da dragi dode kasnije izabrati velicinu za sebe i nije mi dao da slikam i da mu posaljem sliku. Ionako sam nasla te burme na netu, al mi je bilo lakse poslati sliku decku, nego mu objasnjavati koje su to tocno od hrpe koje smo gledali.
I nije mi vago prstenje kad sam pitala za cijenu niti je izmjerio kad sam pitala sirinu nego je govorio odokativno (drugi su vagali/mjerili), cijena je kao s popustom, ali nije rekao koliki je to popust ni do kada vrijedi
Cure na standu roginica su bile jako ljubazne i simpaticne i dobila sam popust na letku
Mislim, njegovo pravo je da ne da slikati, ali nitko drugi mi za sve ovo vrijeme planiranja nije pravio probleme oko toga (osim naravno spose)
Tu ne ulazim u kvalitetu izrade ni cijene ni nesto trece, ovo ne samo moj osobni prvi dojam, a onome tko me odbije na prvu se sigurno ne vracam
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 11:19   #7984
Quote:
-donna- kaže: Pogledaj post
Mene je gospon iz ozirisa danas malo nazivciro. bila sam na sajmu, kod njega sam nasla prstenje koje mi se jako svidilo, kako sam bila sama bila sam ih spremna kapariti, pa da dragi dode kasnije izabrati velicinu za sebe i nije mi dao da slikam i da mu posaljem sliku. Ionako sam nasla te burme na netu, al mi je bilo lakse poslati sliku decku, nego mu objasnjavati koje su to tocno od hrpe koje smo gledali.
I nije mi vago prstenje kad sam pitala za cijenu niti je izmjerio kad sam pitala sirinu nego je govorio odokativno (drugi su vagali/mjerili), cijena je kao s popustom, ali nije rekao koliki je to popust ni do kada vrijedi
Cure na standu roginica su bile jako ljubazne i simpaticne i dobila sam popust na letku
Mislim, njegovo pravo je da ne da slikati, ali nitko drugi mi za sve ovo vrijeme planiranja nije pravio probleme oko toga (osim naravno spose)
Tu ne ulazim u kvalitetu izrade ni cijene ni nesto trece, ovo ne samo moj osobni prvi dojam, a onome tko me odbije na prvu se sigurno ne vracam

Sto se tice slikanja, dajmo mu za pravo. Ipak se covjek maximalno trudi zastitit svoj proizvod.

Ali sto se tice specifikacija o sirini, tezini i ostalim trazenim detaljima je pogrijesio, jer je zasigurno tebe kao potencijalnog kupca izgubio.

Osobno ne zelim vjerovat da je neprofesionalan, vec da je imao los dan. Svakom se dogadja, al da bi to tebe trebala bit briga, i ne, pa zato po instiktu samo naprijed
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 17:54   #7985
Kako se inače kreću cijene vjenčanog prstenja? Znam da je to jedno općenito pitanje,al... Na sajmu vjenčanja raspitivali smo se kod Roginića, i odabrali nasumce par prstena samo da znamo cijenu od prilike, i sa sajmenim popustom od 30% rekao nam je oko 4300 kn, to mi se nekak dosta čini, a teško mi je procijeniti jer nisam upućena u cijene...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 18:31   #7986
Sve to ide po gramu...ja bi rekla da ste izabralo nesto krupno ili je bio neki kamen u pitanju. Prijateljica je prije 2 god ( a mislim da se nisu cijene zlata drasticno mijenjale od tada) platila 4000 kn (bez popusta), nikako se ne mogu sjetiti jel bilo 9 ili 11 grama, a to je na mom prstu ogromno, ne velicina nego sirina, pa racunam da ce moji biti laksi.
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 19:52   #7987
Na sajmu vjenčanja sam dobila popust od zlatarne Koci ( frankopanska)od 30% popusta..Jel zna itko išta o toj zlatarni (nemojte me kriviti radi glupastog pitanja ali tek sam počela planirati tek 5 dana i imam osjećaj da ne znam tko mi glavu nosi)?hahaha
frckoTamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:22   #7988
Pročitaj malo temu, non stop se spominju.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:27   #7989
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Kako se inače kreću cijene vjenčanog prstenja? Znam da je to jedno općenito pitanje,al... Na sajmu vjenčanja raspitivali smo se kod Roginića, i odabrali nasumce par prstena samo da znamo cijenu od prilike, i sa sajmenim popustom od 30% rekao nam je oko 4300 kn, to mi se nekak dosta čini, a teško mi je procijeniti jer nisam upućena u cijene...
Eto mi smo nakon sajma kaparili kod Roginica prstenje, nasi ce biti 2640 s draguljem malim. Meni se isto prema cijeni cini da ste odabrali nesto krupnije ili s dosta kamencica....
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:30   #7990
Mi smo baš kaparili prstenje kod Roginića, bit će oko 5000kn. Računali smo oko 2 ili 3 tisuće, ali na kraju su nam se najviše svidjeli teži prsteni i moj ima dosta kamenčića pa je veća cijena. Prstenje nam je skoro jedini trošak i nešto na čemu stvarno ne želimo šparati, nego uzeti ono što nam se skroz jako jako sviđa.

Ako ti se čini prevelika cijena, uzmite jednostavno neki laganiji prsten ili reci da želiš potrošiti oko 2000kn na oblik i dizajn xy pa da ti predloži.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 08:35   #7991
Quote:
*Aria* kaže: Pogledaj post
Eto mi smo nakon sajma kaparili kod Roginica prstenje, nasi ce biti 2640 s draguljem malim. Meni se isto prema cijeni cini da ste odabrali nesto krupnije ili s dosta kamencica....
Hm, ne znam, sad ni meni nije jasno, radi se ovima iz kataloga MR220 http://www.vjencanoprstenje.com/katalog , s tim da smo rekli da ovi kamenčići da ne nekakve dragulje ili sl...
Ma ništa, otići ćemo jedan dan kod njih u Petrinjsku i da nam kaže onda za cijene baš za našu mjeru, ja imam dosta tanke prste, a ni dragi nema ćevape od prstiju
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 08:37   #7992
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Mi smo baš kaparili prstenje kod Roginića, bit će oko 5000kn. Računali smo oko 2 ili 3 tisuće, ali na kraju su nam se najviše svidjeli teži prsteni i moj ima dosta kamenčića pa je veća cijena. Prstenje nam je skoro jedini trošak i nešto na čemu stvarno ne želimo šparati, nego uzeti ono što nam se skroz jako jako sviđa.

Ako ti se čini prevelika cijena, uzmite jednostavno neki laganiji prsten ili reci da želiš potrošiti oko 2000kn na oblik i dizajn xy pa da ti predloži.
Ma ne bi ja sad željela štediti na prstenima, al mi se činilo previše 4300 kn sa 30% popusta, onda ispada da su ovako preko 6000.
Al sviđa mi se njihov dizajn i koncept, i smatram da treba podržati male obrte, otići ćemo jedan dan u Petrinjsku i onda vidjeti koliko je to po našim mjerama...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 19:39   #7993
Gledao sam u nekoliko zkatarna prstenje.
Uglavnom cijena je oko 400kn po gramu.
Ima li gdje jeftinije ili je to ta cijena?
bobi.bobif is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 10:37   #7994
Quote:
bobi.bobif kaže: Pogledaj post
Gledao sam u nekoliko zkatarna prstenje.
Uglavnom cijena je oko 400kn po gramu.
Ima li gdje jeftinije ili je to ta cijena?
Uglavnom ti je to ta cijena. Mozes jedino mozda jeftinije proc ako imas vlastito zlato, pa ces platit samo rad. Tu si ti u prednosti i mozes kolko-tolko uvjetovat i trazit najeftiniju opciju
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:26   #7995
evo ja i dragi vijecali neko vrijeme i na kraju oducili svako svoj, narucili online, materijal je Tungsten carbide, navodno skoro pa neunistiv, anti scratch, i tako
https://flic.kr/s/aHsk56fQhL
__________________
Don’t let those horns confuse you, people, they are there to keep the halo on straight.
dana69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 10:00   #7996
Quote:
dana69 kaže: Pogledaj post
evo ja i dragi vijecali neko vrijeme i na kraju oducili svako svoj, narucili online, materijal je Tungsten carbide, navodno skoro pa neunistiv, anti scratch, i tako
https://flic.kr/s/aHsk56fQhL
I mi također razmišljamo o njima Odakle su ovi prsteni u sredini?
nenica0204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:01   #7997
Quote:
dana69 kaže: Pogledaj post
evo ja i dragi vijecali neko vrijeme i na kraju oducili svako svoj, narucili online, materijal je Tungsten carbide, navodno skoro pa neunistiv, anti scratch, i tako
https://flic.kr/s/aHsk56fQhL
dali se taj materijal moze povecavat/smanjivat?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 16:36   #7998
Quote:
nenica0204 kaže: Pogledaj post
I mi također razmišljamo o njima Odakle su ovi prsteni u sredini?
to su sve isti samo je malo flash bio dezuran pa je ispalo malo drugacije
narucili sa ebay al ducan je iz Amerike, dobije se i certifikat s dozivotnom garancijom, uglavnom doslo u roku tjedan dana

@dire Dawn ne mogu se smanjivat/povecavat, tj bar ne tu u Hrvatskoj :/
__________________
Don’t let those horns confuse you, people, they are there to keep the halo on straight.
dana69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 17:27   #7999
Molila bi za link, ima more prstenja na ebayu ali ne usudim se naručiti bez preporuke.
Lijepi su vam Da li su teški na ruci, ugodni?
nenica0204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 18:14   #8000
linkove sam ti poslala na pm
moj je mrvicu tezi na ruci jer je dosta sirok a samim time i puniji, meni je super da ga osjecam, da ga ne izgubim i ugodan je jer je cijeli obli, od dragog je laksi i kaze isto da mu je ugodan
ako zelis bas ful lagane da ih ne osjecas onda idi sa titanijem(ona dva linka imaju i titanijske prstene)
__________________
Don’t let those horns confuse you, people, they are there to keep the halo on straight.
dana69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:01.