Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2009., 19:29   #1
Problem

Ajmo ljudi dali znate koji je problem.Kad krecem iz prve malo teze mi ubacuje u prvi znaci kao da grebe nesto,lamelu sam mjenjao prije 2 godine a do tada sam napravio 200 000km radi se o golf 2...
---------
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 20:45   #2
a da to malo objasniš, kad krećem iz prve malo teže mi ubacuje u prvi?? ne kužim.. ako misliš da ti malo teže ubacuje u prvu, da ti nije otišao sinhron prve brzine? najvjerovatnije je to..
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 22:01   #3
e

Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
a da to malo objasniš, kad krećem iz prve malo teže mi ubacuje u prvi?? ne kužim.. ako misliš da ti malo teže ubacuje u prvu, da ti nije otišao sinhron prve brzine? najvjerovatnije je to..
Hm,sto je sinhron.

Uglavnom kad hocu ubaciti u prvu onako kao da zapne na pola pa onda ubacim ali pri tome nesto grebe tako da mi je start kao u bagera.
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 22:16   #4
grebe kao da ne stisnes kuplung do kraja?

ako je takav zvuk onda je sinhron...
drifterking is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 02:12   #5
Ja mislin da taj auto uopce nema sinkron prve brzine... Jel neide bez grebanja uopce ili samo kad se kreces?
GTI_16V is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 07:34   #6
Quote:
GTI_16V kaže: Pogledaj post
Ja mislin da taj auto uopce nema sinkron prve brzine... Jel neide bez grebanja uopce ili samo kad se kreces?
Ima. Pa nije to UAZ ili Buba.

Ako grebe SAMO prva onda je problem u sinkronu (iako mi nije jasno da grebe dok stojiš - ako opet šaltaš prvu dok se auto još giba - postavlja se pitanje ZAŠTO?)
Ako zapinju i druge brzine onda je kuplung - na G2 se znalo polomit pokoje pero i onda zafrkavat. A ni ona potisna ploča (nema klasičnog druk-lagera) nije sušta genijalnost.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 08:42   #7
ajd probaj ubaciti u prvu na mjestu kad je auto ugašen...

ako ide nekoliko puta za redom bez problema, onda je pre otpušten kuplung.
Malo treba našpanat sajlu...
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 14:52   #8
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ima. Pa nije to UAZ ili Buba.

Ako grebe SAMO prva onda je problem u sinkronu (iako mi nije jasno da grebe dok stojiš - ako opet šaltaš prvu dok se auto još giba - postavlja se pitanje ZAŠTO?)
Ako zapinju i druge brzine onda je kuplung - na G2 se znalo polomit pokoje pero i onda zafrkavat. A ni ona potisna ploča (nema klasičnog druk-lagera) nije sušta genijalnost.
Ja u fiatu nemogu ubacit u prvu bez medugasa ako vozim npr. 20 km/h... Nisam mu otvara getribu ali mi je receno da nemam sinkron prve brzine... Kriva informacija?
GTI_16V is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 14:55   #9
Quote:
GTI_16V kaže: Pogledaj post
Ja u fiatu nemogu ubacit u prvu bez medugasa ako vozim npr. 20 km/h... Nisam mu otvara getribu ali mi je receno da nemam sinkron prve brzine... Kriva informacija?
Koji Fiat?
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 15:01   #10
Brava... Ali koga god pitam da vozi ili bravu ili tipa ili una, niko nemoze u prvu bez medugasa ako se krece brzinom amo rec 20km/h...
GTI_16V is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 15:07   #11
Quote:
GTI_16V kaže: Pogledaj post
Brava... Ali koga god pitam da vozi ili bravu ili tipa ili una, niko nemoze u prvu bez medugasa ako se krece brzinom amo rec 20km/h...
C510 mjenjač najvjerojatnije. Svih 5 brzina je sinkronizirano. 1 i 2 imaju duple sinkrone. A to što nemreš ubacit u prvu znači dvije stvari - promjeni ulje pokoji puta i ne očekuj čudo jerbo je prenosni omjer prve 1:3,5 druge 1:2 treće 1:1,5 četvrte 1:1 .....primjeti da je debelo najveći skok 1-2. Dakle sinkron mora najviše odradit upravo prilikom ušaltavanja u prvu. I sigurno je dobro koristit međugas.

Samo zašto ti treba šaltanje u prvu .... da je neznam kakav zavoj ne prolaziš ga prvom. A nije valjda da je takva uzbrdica.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 15:27   #12
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
C510 mjenjač najvjerojatnije. Svih 5 brzina je sinkronizirano. 1 i 2 imaju duple sinkrone. A to što nemreš ubacit u prvu znači dvije stvari - promjeni ulje pokoji puta i ne očekuj čudo jerbo je prenosni omjer prve 1:3,5 druge 1:2 treće 1:1,5 četvrte 1:1 .....primjeti da je debelo najveći skok 1-2. Dakle sinkron mora najviše odradit upravo prilikom ušaltavanja u prvu. I sigurno je dobro koristit međugas.

Samo zašto ti treba šaltanje u prvu .... da je neznam kakav zavoj ne prolaziš ga prvom. A nije valjda da je takva uzbrdica.
Pa bas zato sam i povirova ovome sta je reka da mi auto nema sinkron prve... Ionako rijetko ubacujem iz 2. u 1. Samo ako mi se auto gusi u drugoj na nekoj ogromnoj uzbrdici ili nesto slicno ...
GTI_16V is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 15:55   #13
e

Quote:
GTI_16V kaže: Pogledaj post
Pa bas zato sam i povirova ovome sta je reka da mi auto nema sinkron prve... Ionako rijetko ubacujem iz 2. u 1. Samo ako mi se auto gusi u drugoj na nekoj ogromnoj uzbrdici ili nesto slicno ...
Hm,nisam bio kod majstora jos problem je sto jednostavno teze ubacuje u prvu a nekad samo izbaci iz prve....
-----------
Pitanje je malo glupo koliko dodje taj sinhron ili kako se to zove posto ja to narucim iz servisa pa me zanima samo .)
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 15:57   #14
r

Jer nemozes vjerovati jucer kupim novi hladnjak i remen omfg i vidim teze prebacuje
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 16:11   #15
Quote:
ex_1 kaže: Pogledaj post
Hm,nisam bio kod majstora jos problem je sto jednostavno teze ubacuje u prvu a nekad samo izbaci iz prve....
-----------
Pitanje je malo glupo koliko dodje taj sinhron ili kako se to zove posto ja to narucim iz servisa pa me zanima samo .)
A ovo si odšutio prvi put genije. Sunce Bogovo uvjek treba klještima čupat informacije.

Teraj taj auto ovima:

Pascuttini Marin (ili Mario - to su otac i sin)
Zagreb, Pere Kvržice 11
(01) 6536 794
(098) 229 796

Ak se itko razumije u VW getribe onda su to njih dvojica.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 16:33   #16
r

Thx nazovem sljedeci tjedan pa vidim
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.