Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2010., 13:20   #41
U studentskom sam bila prije 3godine i sa njim sam bila jako zadovoljna. Ali sam dosta prije rezervirala, čim su na netu objavili program Špancirfesta.

Probat ću nazvati ovo što si mi predložio, možda mi se posreći pa ubodem sobu za tih par dana. Hvala puno!

Btw, imat ću te na umu za sljedeću godinu, ne misli da si se tako lako izvukao. (ali nikako ne za džabe, to ne bi bilo u redu)
M&Ms is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 10:38   #42
Ljudi, prijavite se na stranicu www.couchsurfing.org! Tamo možete naći besplatan smještaj bilo gdje na svijetu Isprobala sam i mogu vam od srca preporučiti. A što se tiče smještaja za špancirfest, možda vam mogu pomoći, samo mi se javite na pm!
Lany9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 01:26   #43
Smiještaj u varaždinu

Da li neko zna gdje je najeftinije za prenoćit u varaždinu ??
mladenrubic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 18:21   #44
Zanima me gdje naći dobar smještaj van varaždina-okolica?
__________________
Gdje me staviš tu ću rasti...
Trnoviti maslačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 18:26   #45
Hotel La'gus? Par km od Varaždina. To mi je prvo palo na pamet.

A zakaj baš van Varaždina?
__________________
They say that the taste of vengeance is bittersweet, but I find it to my liking....
Vanity is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 20:24   #46
Quote:
Trnoviti maslačak kaže: Pogledaj post
Zanima me gdje naći dobar smještaj van varaždina-okolica?
ako želiš baš van Varazdina, sa međimurske strane imas pansion Mamica - Pušćine
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 22:41   #47
nije varaždin, ali je okolica- zna li netko za okej smještaj u blizini trakošćana?
zrikzrikzrikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 21:40   #48
Osim hotela Coning koji je vjerojatno još uvijek u fazi obnove, drugo neznam. Probaj neki seoski turizam ili tak nekaj, recimo ovde

http://www.info.bednja.hr/Informacij...5/Default.aspx
__________________
They say that the taste of vengeance is bittersweet, but I find it to my liking....
Vanity is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 13:05   #49
Varaždin - noćenje

LIjep pozdrav, imam jedno pitanje
planiram ić za vikend u Varaždin na špancirfest. Zanimaju me cijene noćenja, po mogucnosti sto jeftinije, za dvije osobe, jedno noćenje

hvala
Hvco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 23:55   #50
Mislim da su ovo najjeftinije verzije:

http://www.spancirfest.com/hr/tuborg-fest-kamp-uz-dravu

http://www.scvz.unizg.hr/hostel.html
sunce moje malo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 15:04   #51
Mislim da ima i hotel Orion na Horvatskom te apartmani Eva negde oko Lepoglave, sve je pola sata od Vž-a, odnosno, nekih 20 min od Trakošćana.
http://www.steficar.com/
http://www.restoran-orion.hr/

Zadnje uređivanje Velika_kokos : 23.08.2011. at 15:06. Reason: nasla sam linkove
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 13:06   #52
Soba u Varaždinu

Zanima me preporuka za iznajmljivanje sobu u Varaždinu, jedna večer, diskrecija i cijena bitne, pa ako tko zna nešto slobodno neka preporuči
zeljkock is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 13:31   #53
http://www.tourism-varazdin.hr/index...mjetaj&lang=hr

Ja sam osobno nekoliko puta odsjela u pansionu "Garestin"!
Nije ekskluziva, ali, ok, ljubazni, neprimjetni, uredno!
Ne preskupo, ali, ne sjecam se sada, ali cijena totalno super.
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 01:48   #54
Što posjetiti u Varaždinu?

Nikad nisam bila u Varaždinu,sada u četvrtak planiramo moj dečko i ja otići za 3.godišnjicu veze. On je predložio da idemo gore u kino (pošto sam mu par puta rekla da bi htjela ići u Varaždin,da nikad nisam bila) ,međutim,meni je malo bzvz da idemo samo u kino,voljela bi posjetiti malo grad, neka mjesta gdje se možemo i poslikati za uspomenu,možda negdje nešto povoljno pojesti? Doživjeti nešto novo? Što bi mogli posjetiti osim kina? Kamo možemo otići,kamo turisti hodaju u Vž? Molim lokacije dobre za razgledavanje grada,mjesta.. dobre za slikanje (za uspomene), postoji li nešto zanimljivo za mlade općenito..što vrijedi posjetiti??

unaprijed hvala
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 11:31   #55
Posjeti centar Varazdina koji je jako lijep i cijeli je pjesacka zona. Ima lijepe trgove, ulice, dosta crkvi itd, dosta baroknih palaca itd. Ima i Korzo, HNK (kazaliste) itd. Ma setajte se po gradu, pa ces vidjeti da se ima sto vidjeti. U gradu je i jedan od najljepsih grobova u Hrvatskoj pa mozda cak i u Europi.
Imas u centru i stari grad koji svakako moras obici.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Stari_grad_Vara%C5%BEdin
To je tvrdjava/dvorac okruzen prkerasnim vrtom.

VŽ- jedan od najljepsih i najuredjenih gradova u Hrvatskoj (vjeruj mi, jer odlicno poznajem cijelu Hrvatsku). Ne znam ima li smisla da odete u kino, to mozda pretkraj dana.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 12:43   #56
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Posjeti centar Varazdina koji je jako lijep i cijeli je pjesacka zona. Ima lijepe trgove, ulice, dosta crkvi itd, dosta baroknih palaca itd. Ima i Korzo, HNK (kazaliste) itd. Ma setajte se po gradu, pa ces vidjeti da se ima sto vidjeti. U gradu je i jedan od najljepsih grobova u Hrvatskoj pa mozda cak i u Europi.
Imas u centru i stari grad koji svakako moras obici.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Stari_grad_Vara%C5%BEdin
To je tvrdjava/dvorac okruzen prkerasnim vrtom.

VŽ- jedan od najljepsih i najuredjenih gradova u Hrvatskoj (vjeruj mi, jer odlicno poznajem cijelu Hrvatsku). Ne znam ima li smisla da odete u kino, to mozda pretkraj dana.
hvala najljepša na savjetima,tako će i biti..obilazak grada kroz dan pred većer kino-ako bude radilo jer na stranicama trenutno ništa ne prikazuju za čet. Hvala vam na savjetima još jednom.
Samo da pitam, to je sve u centru uglavnom? Se lako snaći?
I još jedno pitanje,što se tiče parkinga po vž-u,jel ludnica ko u zg-u?
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 12:59   #57
Da, sve je vrlo lako naci u centru-lagan je jer je centar "centriran" i ne mozes se izgubiti a i nije prevelik.
Sto se tice parkinga, vrlo je lako naci parking i to na rubu pjesacke zone. i to besplatan.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 18:17   #58
U Varaždin u kino?? Jedino ako se želiš vratiti u povijest, jer je varaždinsko kino zadnji puta obnovljeno u 80-tim godinama prošlog stoljeća. Smrdi i potrgano je. Ima mono zvuk, ne bi me čudilo da još uvijek puštaju filmove s filma a ne ove nove digitalne. A neki dan se u Knegincu konačno otvorio CInestar, tako da mislim da u starom kinu više nema nikoga. Ako baš želiš nešto takvo, radije otiđite u kazalište.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 02:38   #59
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
U Varaždin u kino?? Jedino ako se želiš vratiti u povijest, jer je varaždinsko kino zadnji puta obnovljeno u 80-tim godinama prošlog stoljeća. Smrdi i potrgano je. Ima mono zvuk, ne bi me čudilo da još uvijek puštaju filmove s filma a ne ove nove digitalne. A neki dan se u Knegincu konačno otvorio CInestar, tako da mislim da u starom kinu više nema nikoga. Ako baš želiš nešto takvo, radije otiđite u kazalište.
Bila sam u Varaždinu evo da vam javim..bilo je odlično, grad me ODUŠEVIO jednom rječju. Neka se ne ljuti nitko,i neka kaže što želi ali Varaždin je puno ljepši grad od Zagreba. Osjećala sam se gotovo koda sam u drugoj državi, sve puno biciklista bilo iako je padala kiša..kod nas nije baš uobičajeno da se svaki drugi čovjek vozi na biciklu po gradu pa mi je to pomalo i smiješno Pogotovo kad se sjetim jadne bakice kak je pala.. :S
Još sam zamjetila da u Varaždinu ima puno starih auta, peglica, fičeka..

Pošto mi je Varaždin skoro isto udaljen kao i Zagreb,odlučila sam da više ne idem u Zg u cinestar već u Varaždin, grad me stvarno oduševio

nukac-u Cinestaru smo bili koje je nedavno otvoreno,sigurno nisam mislila na to tvoje kino iz 80-tih
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 10:07   #60
iako sam zgpcanka, slazem se, Varazdin je ljepsi od Zg i humaniji za zivot, mozda malo premali za one koji vole metropole, ali sigurno je urbanisticki humaniji od Zg.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.