Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2004., 10:12   #1
Lightbulb Doživjela 103 godine jer se nije udavala

Doživjela 103 godine jer se nije udavala
LJUBLJANA - Da žene obično nadžive muževe poznat je statistički podatak, no je li istina da bi doživjele najmanje sto godina da si nisu vraga nakopale na vrat?
Iako u šali, 103 godine stara Ana Mulej kaže: “Ovako visoke godine sam dočekala jer se nikad nisam udavala!”. Najstarijoj Slovenki ovih je dana - piše mariborski list “Večer” - u domu umirovljenika u Celju gradonačelnik donio cvijeće i čestitao na visokom jubileju, a domski zbor otpjevao nekoliko pjesama. Ana Mulej se rodila u seljačkoj obitelji u Babnom blizu Celja kao sedmo od dvanaestoro djece, a nakon što su se braća i sestre poženili i poudavali preuzela je brigu za roditelje. Prosci su dolazili, no ja sam bila dosljedna, možda i previše, ispričala je te zaključila - no, život je u ono vrijeme bio težak, pa nemam za čim žaliti.


Evo, čitam ovo i mislim se... Pa, jebate - 103 godine mi nekako skroz dobro zvuči, štajaznam...
Samo, sad ne kužim, jel se to odnosi i na izvanbračnu zajednicu?

Bil' se vi čejnđale za 103 kuke, a ono da morate potpisat da se nikad udat nećete? Ja sam u dilemi...
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 10:22   #2
Nepadaminapamet dozhivjeti 103 godine

Pa da me onako bezubu i drhtavu snimaju za 'globalno sijelo' ili neku od slichnih imbecilnih emisija

A udavala se jesam, vidjela da mi to ne ide i vishe hvalanebi
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 10:43   #3
Re: Doživjela 103 godine jer se nije udavala

Quote:
te@ kaže:
[B]Doživjela 103 godine jer se nije udavala
Placebo će biti sretna
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 10:46   #4
Quote:
magic kaže:
Nepadaminapamet dozhivjeti 103 godine

Baš!!! Koje 103 godine?! Hvala, ne bih!
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 10:49   #5
fakat, da moram živjet toliko dugo ubila bi se

pa nakon nekih 80 godina nemaš kaj pametno više radit, na niš ne ličiš, svi tvoji pocrkavali već odavno, niko te neće jebat

jedino možeš ići na forum

ak vidiš i možeš tipkat uopće
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 10:55   #6
Quote:
Clea kaže:
fakat, da moram živjet toliko dugo ubila bi se

Ubila bi se? U 103. godini predmnijevam?
Herostrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 10:58   #7
Quote:
Clea kaže:
pa nakon nekih 80 godina nemaš kaj pametno više radit, na niš ne ličiš, svi tvoji pocrkavali već odavno, niko te neće jebat
Vraga! Moja nona ima 86 i kusur, nedavno je po prvi put u životu bila u bolnici, na jednoj benignoj operaciji i pitala kirurga nakon što se probudila iz narkoze "Doktore, kolika je garancija na ovu operaciju? Jel' 10 godina, bar?"

Udovica je već 30 godina i ne može se reć da joj je u 86 dosadno. Štoviše, malo je i preaktivna (20 dana nakon operacije već je bila kod frendice na kartanju).

I kad joj kažem kako je uć' u 87 godinu života oho-ho, ona odma drekne: "Ma jel!? Mama mi je imala 95 kad je umrla! Šta 'oćete? Živu me zakopat?"
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:11   #8
Ma lazete... kad dodjete u te godine bice vam drago jos zivjeti.
Jessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:14   #9
Moja svekrva u dobrom zdravlju i kondiciji, udala se u svojoj 82 godini, po drugi put, i kaze da je jako zadovoljna....

Iako kad je vidite ne biste nikad rekli da ima sad vec 85, a rodila je petoro djece, jedno joj je umrlo a za jedno se brine i dan danas jer je mentalno retardirano.Radila je cijeli svoj zivot i zivjela na farmi, na selu.
Netko moze netko ne moze, ja bih voljela uzivati u zivotu kao sto ga uziva ona, kad budem 85.....
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:15   #10
Moja je nona umrla u 93.

Njena STARIJA sestra poslala je brzojav isprike shto ne mozhe doci, jer ju je zmija ugrizla dok je radila u vrtu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:16   #11
Čovječe, koliko li je ta žena ružna kad 103 godine nije mogla pronaći muža. Jamačno plaše malu decu njenom slikom.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:16   #12
isti k jel zivis 20 ili 120 godina
ali bolje da si pitala dal bi se odreko seksa, a ne braka...ovo je prelagano
monolit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:33   #13
Quote:
monolit kaže:
ali bolje da si pitala dal bi se odreko seksa,
Pa, zar je to uopće dvojbeno?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:43   #14
Re: Doživjela 103 godine jer se nije udavala

Quote:
te@ kaže:

Bil' se vi čejnđale za 103 kuke, a ono da morate potpisat da se nikad udat nećete? Ja sam u dilemi... [/B]


Pa bi, ali pod uvjetom da se smijem sexati. Brak je ionako banana, samo papir koji nšta ne znači!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 13:17   #15
Re: Re: Doživjela 103 godine jer se nije udavala

Quote:
fairy kaže:
Pa bi, ali pod uvjetom da se smijem sexati. Brak je ionako banana, samo papir koji nšta ne znači!
Nekak se bojim da se ovoj babi podrazumijeva da nema sexa... (ništa prije braka - ne!?)

Daj zamisli 103 godine bez sexa!?
A i 103 godine je ipak previše, meni je dosta nekih 60-70, tak da ne bi niš potpisivala...
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 14:55   #16
Re: Re: Re: Doživjela 103 godine jer se nije udavala

Quote:
chrissy kaže:
Nekak se bojim da se ovoj babi podrazumijeva da nema sexa... (ništa prije braka - ne!?)

Daj zamisli 103 godine bez sexa!?
E, moja Krisi, u kojoj ti zabludi živiš...

Jel i u Djeda Mraza vjeruješ?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 15:12   #17
Re: Re: Re: Doživjela 103 godine jer se nije udavala

Quote:
chrissy kaže:
Nekak se bojim da se ovoj babi podrazumijeva da nema sexa... (ništa prije braka - ne!?)

Daj zamisli 103 godine bez sexa!?
A i 103 godine je ipak previše, meni je dosta nekih 60-70, tak da ne bi niš potpisivala...
Slovenka pa 103 godine bez sexa!?
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 15:30   #18
Da se udala, doživjela bi i 150. Ko kornjača jebote. Čim se udaju, odma duže žive. Samo da ti što više sjede na glavi.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 15:58   #19
Re: Re: Re: Re: Doživjela 103 godine jer se nije udavala

Quote:
te@ kaže:
E, moja Krisi, u kojoj ti zabludi živiš...

Jel i u Djeda Mraza vjeruješ?
Pusti ti to, ne znam za dotičnu babu, al mojoj baki (pokoj joj duši) i njenim prijateljicama je to bilo normalno... S druge strane, baka je imala 3 muža.... hmmmm...
Duboko se ispričavam, napisala sam glupost!



Quote:
kpt. Willard kaže:
Slovenka pa 103 godine bez sexa!?
E, ovo sam preskočila.. ako se još uzme u obzir da je slovenka....
Sramim se...
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 16:23   #20
Quote:
te@ kaže:
Pa, zar je to uopće dvojbeno?
mozda da pitas dragicu?
monolit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:02.