Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2013., 15:44   #4401
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti drvene vlakice i opremu marke Brio ili Tomica ili Woody? Nesto sto je kompatibilno s onima iz Lidla. Obisla dosta toga, jedino sam nasla u Mulleru brio i tomicu, i u Baby Centru Woody. U biti pitam jel postoji igdje drugdje a da je jeftinije.
Ikea, ofkors Bolji su vlakici sto puta od onih lidlovih, a nisu skupi... meni na lidlovima magneti uopce ne drze, a kod ikeinih se kompozicija zbilja drzi zajedno kako treba
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 15:56   #4402
@tina - slova plastična s magnetom sam vidjela u superkonzumu, ne znam kolika su točno, oko 20-30kn su...imaju i brojeve...ima ih i u mulleru, sad više nisam sigurna al čini mi se da su ova drvena... (oba seta su engleska abeceda)
a kocke sa slovima ima hlapić
http://www.hlapic.net/trgovina/produ...a3f06652d5bcf4
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 16:41   #4403
Gdje mogu naći plišanog medu u Zagrebu, po mogućnosti rozne boje? Hvala unaprijed
student95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:24   #4404
Kupila sam od Bria tracnice i pasu na Lidlove ;-)
Preostaje mi da cekam da Ikea dodje k nama. A jel Ikeini pasu na Brio?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:33   #4405
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Kupila sam od Bria tracnice i pasu na Lidlove ;-)
Preostaje mi da cekam da Ikea dodje k nama. A jel Ikeini pasu na Brio?
Pasu
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 13:08   #4406
Quote:
Mycka_ kaže: Pogledaj post
Znate li gdje još ima za kupiti onaj plišani Minis konjić veliki što priča priče?
Ima li u mulleru možda?
ima u muleru a i možeš vidjeti neke u katalogu na njihovoj stranici..

Cure stigao novi crtič i slikovnica pepe-pig na tisku
sunce007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 13:24   #4407
Evo još jedna informacija,možda kome pomogne...jeftinije igračke možete kupiti u Velikoj Gorici u Štimcu.To je veliki nihov dučan gdje se prodaje na veliko ali može se kupovati i na malo.
Isto tako može se nači prekrasnih stvarčica a za malo kn. na Aukcijama hr
I naravno kome ne smeta več rabljeno Hrelič.
Ja sam nedavno kupila na hreliču u orginalnoj kutiji dvje fifi po 5 kn.Velikog teletabisa lalu koja priča i pjeva 5 kn. i crtiče pepe-pig orginale i još neotpakirane po 5 kn. Sve je to iz druge ruke ali kome ne smeta može za malo novaca kupiti.

nadam se da sam vam bar malo pomogla.
sunce007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 13:33   #4408
Jel vidio netko za kupiti obuću tipa fake crocsica? Bez onog krzna unutra. Treba mi broj 29
__________________
...for your love there is no measure...
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 23:04   #4409
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Kupila sam od Bria tracnice i pasu na Lidlove ;-)
Preostaje mi da cekam da Ikea dodje k nama. A jel Ikeini pasu na Brio?


Quote:
Pika225 kaže: Pogledaj post
Jel vidio netko za kupiti obuću tipa fake crocsica? Bez onog krzna unutra. Treba mi broj 29
Na većini se to krzno može skinuti Baš sam danas gledala neke u Kauflandu i prilično su meke naspram mnogih koje sam probala savijati (fejkovi po dućanima tipa Planet obuće su često tvrdi) i nisu bile nešto skupe, al da me ubiješ sad se ne sjećam cijene :trudničkiglupitis: I imaju krzno koje se skida (kopča se na gumbiće sa strane)
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 11:11   #4410
Ikea set i ona 3 vlakica naruceni, jedva cekam da dodju!!! :-) Mada Ikein taj set pruge i vlakica izgleda nekak skromno naspram Briu. Al nekak racunam jos mi je premali da samo za jednu lokomotivu dam 250 kn
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 23:34   #4411
gdje kupiti one autice sta u vodi mjenjaju boju?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 23:39   #4412
ne znam za vodu ali znam za toplo hladno - konzum
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 08:43   #4413
Quote:
sunce007 kaže: Pogledaj post
Evo još jedna informacija,možda kome pomogne...jeftinije igračke možete kupiti u Velikoj Gorici u Štimcu.To je veliki nihov dučan gdje se prodaje na veliko ali može se kupovati i na malo.
Isto tako može se nači prekrasnih stvarčica a za malo kn. na Aukcijama hr
I naravno kome ne smeta več rabljeno Hrelič.
Ja sam nedavno kupila na hreliču u orginalnoj kutiji dvje fifi po 5 kn.Velikog teletabisa lalu koja priča i pjeva 5 kn. i crtiče pepe-pig orginale i još neotpakirane po 5 kn. Sve je to iz druge ruke ali kome ne smeta može za malo novaca kupiti.

nadam se da sam vam bar malo pomogla.
uz napomenu da je riječ o kineskoj (ne)kvaliteti, vecina se stvari potrga vec prilikom otvaranja pa tko voli nek izvoli. Asortiman im redovito možete vidjeti i na rapexu, tamo gdje su vam stvari koje se povlace iz prodaje zbog opasnosti za zdravlje i sl.

cijene su im smiješne, to je istina, jeftiniji su od offertissime, al znate onu - kol'ko para, tol'ko muzike....
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 09:08   #4414
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Ikea set i ona 3 vlakica naruceni, jedva cekam da dodju!!! :-) Mada Ikein taj set pruge i vlakica izgleda nekak skromno naspram Briu. Al nekak racunam jos mi je premali da samo za jednu lokomotivu dam 250 kn
Te lokomotive od 250 su uglavnom one na baterije, imas dosta vlakica sa prikolicama (tipa dvije) po cca 130 kn, zna bit i pokoji manji set na snizenju u Muller-a sa vlakicem + prikolicom i jos jedan krug tracnica. Nije lose i cekat ona snizenja od 20% na sve
Ja sam bas ima dva tjedna kupila ogromnu Brio kutiju u Mullera na snizenju sa 50 kom za 319 kn, bila je skoro 500.
Imas jos i tracnice od Eichorna, stoje blizu Bria i pasu, iako nisu puno jeftinije.

Nama su super sad ovi Tomica vlakici koji pasu na drvene tracnice, oko 120 kn su, neki i ispod 100, a ima ih u Muller-a, pa oni razni djelovi tipa prelazna stanica za vlakice, kucica i sl. Sve pase na Brio

Mi smo jedan ogromni set kupili u Konzuma odavno, bila je odlicna cijena cca 100 kn, ali ih vec jako dugo nema
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 16:42   #4415
Quote:
meri lu kaže: Pogledaj post
Bok! Zna li netko gdje bih mogla kupiti (osim preko linka koji sam tu stavila;-) ove hopsalice? Tražila sam u Baby centru, One 2 Play i Mulleru.
http://www.dajsve.com/PregledPonude....phK0VJWi85QT09
Valjda ne kasnim s odgovorom

Ja sam ih vidjela u Mercatoru, za cca 115-130 kn, u obliku konjića su. Još ako ih uhvatiš na 30% popusta...
__________________
hello how low
bambix is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 17:56   #4416
Crocs obuća na akciji

Akcija na Crocs obuću - imaju puno dječjih modela, a i modela za odrasle
www.welbie.hr/

http://wellbie.hr/main.php?com=vsebine&vsebina=127

Rasprodaja traje srijedu, četvrtak i petak 18. do 20. prosinca od 10h do 18h, i u subotu 21. prosinca od 9h do 14h.

Popusti do 60%

To je skladište pa se treba dobro obući
Plaćanje gotovinom.
heisenberg47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 23:22   #4417
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
ne znam za vodu ali znam za toplo hladno - konzum
nisam te nasla kod nas u konzumu,znas koliko dodju?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 11:53   #4418
Zna li itko gdje kupiti ribafisch igračkicu, one iz Tiska, pitala na nekoliko mjesta, tete prodavačice kažu da su povučene iz prodaje a ne znaju zašto. Zna li tko od vas zašto ili gdje ih se još može naći?
yxw is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 12:00   #4419
Quote:
yxw kaže: Pogledaj post
Zna li itko gdje kupiti ribafisch igračkicu, one iz Tiska, pitala na nekoliko mjesta, tete prodavačice kažu da su povučene iz prodaje a ne znaju zašto. Zna li tko od vas zašto ili gdje ih se još može naći?
imaju ih i muller i babycentar, ako mislis na robofish. ja sam se isto radovala da je to doslo kod nas, ali je puno cura tu na forumu ostavilo jako negativne kritike - tipa da brzo potrose baterije i da nakon toga vise ne rade
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 12:32   #4420
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
nisam te nasla kod nas u konzumu,znas koliko dodju?
ajme ne sjecam se, kupila sam ga u super konzumu u splitu pred par mjeseci, bili su malo skluplji od onih obicnih autica
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.