Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2011., 22:04   #101
Quote:
NorthGirl kaže: Pogledaj post
ja sam tako sve knjige. rl nije bio opcija

na tom dijelu sam se zaljubila u sve vezano za sjever i nitko drugi vise nije imao sanse


btw. veceras u 21. 55 na nasem hbo-u
usro sam se živ u prvih 5 minuta.

jedva čekam seriju
carpio is offline  
Old 04.04.2011., 22:16   #102
Quote:
carpio kaže: Pogledaj post
usro sam se živ u prvih 5 minuta.


meni u knjizi puno strasnije
tj. kad ne znas sto ce biti i citas po noci

tek sam na drugo gledanje skuzila rickona
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Old 05.04.2011., 10:59   #103
Imam osjećaji da će ovo biti jedna od najboljih serija ikad. Ali nikada neće dostići kvalitetu knjiga
__________________
Ustrijeli me Vendi
Ogius is offline  
Old 05.04.2011., 11:10   #104
Quote:
NorthGirl kaže: Pogledaj post


meni u knjizi puno strasnije
tj. kad ne znas sto ce biti i citas po noci

tek sam na drugo gledanje skuzila rickona
Ja sam tek na trece skuzio Theona
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 05.04.2011., 12:09   #105
Ajd uvjerili ste me.. pogledat ću premijeru... nadam se da će mi se svidjeti...
Mikey23 is offline  
Old 05.04.2011., 20:32   #106
Ja uopće ne znam jel' da gledam ili ne

Strah me da će mi uništiti najdraži fantasy serijal-nisam pogledala niti trailere...vidim po vašim komentarima da ste svi oduševljeni!

Mislim da ću pričekati do kraja 1.sezone pa onda odlučiti gledati ili ne.
Merry Gentry is offline  
Old 05.04.2011., 22:46   #107
Merry, imam puno povjerenje, jer je Martin radio na seriji. Ja ću definitivno gledati.
bandera is offline  
Old 06.04.2011., 10:10   #108
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ja sam tek na trece skuzio Theona
Kak ga nisi skužio, pa totalno su ga pogodili s ljigavom facom.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is online now  
Old 06.04.2011., 12:52   #109
Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
Kak ga nisi skužio, pa totalno su ga pogodili s ljigavom facom.
Jako se kratko pojavi u tih 15 min. Isto kako nisam muziku primjetio do treceg gledanja jer je isto nema osim u onoj sceni kada jahač ide prema winterfell.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 06.04.2011., 16:31   #110
Ja Theona nisam skužila uopće. Ali pogledala sam samo jednom.
bandera is offline  
Old 06.04.2011., 17:35   #111
Pilot traje 62 minuta
Kevin Fisher is offline  
Old 06.04.2011., 17:45   #112
samo


__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”

Zadnje uređivanje NorthGirl : 06.04.2011. at 17:53.
NorthGirl is offline  
Old 06.04.2011., 19:35   #113
Quote:
bandera kaže: Pogledaj post
Merry, imam puno povjerenje, jer je Martin radio na seriji. Ja ću definitivno gledati.
Hi,hi i ti si tu

Ipak pogledala danas trailer tj. preview

Ne znam zapravo što misliti/reći , da je ovo neka skroz originalna ili serija rađena po meni nepoznatom predlošku vjerojatno bih bila oduševljena.
Ovako, glumci ne odgovaraju mojim predodžbama (Catelin sam uvijek zamišljala kao ljepoticu i dosta mlađu nego je ovdje).
Robert mi je katastrofalan, Jon Snow mi je previše ulickan
Jedino su mi pogodili Eddarda Starka - Sean Bean
The othersi-potpuno razočarenje, ja zamišljala visoke/izdužene -srebrno/ledene ljudske figure a ne orke

Zavidim ljudima koji nisu nikad čitali/čuli za knjige pa će im ovo biti prvi doticaj s djelom R.R.Martina-vjerujem da će biti

Eto, zasrali mi Southern Vampire Mysteries (omiljeni trash romani ) sa serijom a sad me strah da će i ovo!

p.s. ipak gledam 1.epizodu
Merry Gentry is offline  
Old 06.04.2011., 20:39   #114
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Pilot traje 62 minuta
a jel se zna koliko ce trajat obicne epizode?

Merry Gentry, a da jednostavno pokusas gledat seriju bez da ju uspoređuješ s knjigom?
alen76 is offline  
Old 06.04.2011., 20:48   #115
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
a jel se zna koliko ce trajat obicne epizode?
A ova je neobična?

2 - 56'
3 - 58'
4 - 56'
5 - 55'
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Old 06.04.2011., 20:52   #116
Quote:
Merry Gentry kaže: Pogledaj post
The othersi-potpuno razočarenje, ja zamišljala visoke/izdužene -srebrno/ledene ljudske figure a ne orke
ovo smo svi, kad ih je tako i opisao, a dobili smo pandoru koja se otela kontroli al meni i nisu tako lose ni orke

Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
Merry Gentry, a da jednostavno pokusas gledat seriju bez da ju uspoređuješ s knjigom?
nije to bas tako lako k'o sto mislis

ja se vecinom slazem s MG, cak joj je i blaga kritika
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Old 06.04.2011., 23:20   #117
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
A ova je neobična?
pa da... pilot
sviđa mi se sto tak na HBO-u serije traju koliko im se oce

Quote:
NorthGirl kaže: Pogledaj post
nije to bas tako lako k'o sto mislis
a cuj.. inace se mozes samo razocarat. a ako ju ne uspoređuješ tolko s knjigom i ako ne trazis razlike i slicnosti, onda ce ti se mozda i svidit
alen76 is offline  
Old 06.04.2011., 23:45   #118
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post

Merry Gentry, a da jednostavno pokusas gledat seriju bez da ju uspoređuješ s knjigom?
Nažalost, kao što će ti svatko tko je čitao knjigu po kojoj je snimljena serija/film reći, to je potpuno nemoguće (ja još uvijek nisam pogledala film/seriju koja je bolja od knjige po kojoj je snimana, očito bibliofili imaju predobru maštu )

Baš sam zato i navela da zavidim svima onima koji nisu čitali knjige jer vjerujem da će njima serija biti fantastična
Merry Gentry is offline  
Old 06.04.2011., 23:46   #119
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
:
a cuj.. inace se mozes samo razocarat. a ako ju ne uspoređuješ tolko s knjigom i ako ne trazis razlike i slicnosti, onda ce ti se mozda i svidit
u teoriji je to tako, ali u praksi tesko (iako se slazem, da bi tako bilo najpametnije) ali kad si veliki fan, tesko je razdvojiti to dvoje, tako da kuzim i tu stranu, iako su neke primjedbe (ne na ovom topicu, nego opcenito po netu) komicne i pretjerane. na kraju krajeva, da nema knjige ne bi bilo ni serije

al ne znam, ja bas imam neki dobar predosjecaj da ce ispasti odlicno
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”

Zadnje uređivanje NorthGirl : 06.04.2011. at 23:56.
NorthGirl is offline  
Old 07.04.2011., 00:08   #120
Meni je ASOIAF saga izvrsna, ali mi se i dosad viđeno od serije dosta dopalo. Ako i imam nekih "zamjerki", uglavnom su dosta mizerne prirode pa ih lako mogu zanemariti. Najbitnije mi je da su sama gluma, režija, produkcija i sl. na razini te da ne mijenjaju ili izbace neke zaista važne scene i događaje. Dosad sam pogledala relativno dosta filmova snimljenih na temelju knjige i nikad mi nije bio problem uživati i u jednom i u drugom na različiti način (već se ponavljam kao papagaj, o ovome sam već na drugom topicu pisala ).


Merry, i meni je što se tiče Cat u početku to malo zasmetalo, ali nakon pogledanih trailera i clipova iz serije, dosta mi se svidjela izvedba same glumice


Meni jedino pomalo smiješno što Joff izgleda dosta mlađe (i niže) od Sanse pa izgleda kao da se neka tinejdžerka zatelebala u mulca


I kad će više pustiti koju scenu dijaloga sa Houndom da ga malo čujemo?
Murikala is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:08.