Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2010., 16:27   #1
Megane II - injection fault

uvjek problemi sa francuskim zajebom....
znaci ovako, auto mi ponekad u voznji izgubi snagu na 1-2 sekunde pa opet dobro radi.... a prije par dana mi u voznji izbaci poruku injection fault... vozio u renault servis, vele racunalo nis nije registriralo, ne znaju sta da mjenjaju... filter goriva zamjenjen prije cca 18000 km...
pa ako je netko imao slicnih problema (a vidim da je) nek mi se javi....
samo nemojte pisati mozda je ovo, mozda ono, govno od auta itd....
mamic.jakov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 16:35   #2
Pa ja bih prvo rekao da je problem misfire - dakle pogledaj svječice, kabele, bobinu ....

Ako nije to - možda zafrkava lambda?

Ako nije ni to - možda zafrkava signal sa radilice (hall senzor)?

Osim tog gubitka snage - jel ima neki drugi fenomen? Jel cuka, jel teško pali hladan/vruć, jel se tabla zgasi, jel zasvijetli neka lampica?

Ovako kako si opisao - može biti milijun stvari. A još ako to dekališće od elektronike ne pamti što mu se dogodilo - jao si ga onom ko mora naći kvar.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 16:42   #3
megane 1.5 dci, 2002 godina, pali od prve, nikakvi problemi sa elektronikom, mirno radi, ma milina, auto ko bombon, redovno servisiran, ali eto.... u sred voznje izgubi snagu, kao da pustim gas... senzor polozaja radilice zamijenio, jer su mi rekli da je mozda do njega, ali problem ostao....

Zadnje uređivanje mamic.jakov : 10.05.2010. at 16:50.
mamic.jakov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 17:19   #4
Quote:
mamic.jakov kaže: Pogledaj post
megane 1.5 dci, 2002 godina, pali od prve, nikakvi problemi sa elektronikom, mirno radi, ma milina, auto ko bombon, redovno servisiran, ali eto.... u sred voznje izgubi snagu, kao da pustim gas... senzor polozaja radilice zamijenio, jer su mi rekli da je mozda do njega, ali problem ostao....
da li ti se to događa često ili samo par puta, ja sam imao taj problem, samo što je moj izgubio snagu, vrtio se na 1800 okretaja i dodavanjem gasa se gušio, ugasio bih auto i krenuo dalje, isto na servisu nisu ništa otkrili, propuši ga pošteno i dobro, tako sam ja učinio, na autocestu i gas dokle ide.
Hartge is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 17:23   #5
tjedan dana radi dobro pa onda podje zjb.... u 100 km mi se to 10ak puta dogodilo, onda dobar tjedan dana, jedno 200-250 km pa opet podje....

pumpa goriva? visokotlacna pumpa ili?
mamic.jakov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 17:45   #6
Moj savjet promjeni servis ako se pale neke lampice komp to mora zapamtit i dijagnostika treba naci problem. 90% da te neki od senzora zeza.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
to sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 08:40   #7
Quote:
mamic.jakov kaže: Pogledaj post
megane 1.5 dci, 2002 godina, pali od prve, nikakvi problemi sa elektronikom, mirno radi, ma milina, auto ko bombon, redovno servisiran, ali eto.... u sred voznje izgubi snagu, kao da pustim gas... senzor polozaja radilice zamijenio, jer su mi rekli da je mozda do njega, ali problem ostao....
Ja sam imao slicne simptome na Cliu II dci.

Prvi put mi se znao blokirat ventil na turbini pa ista ne bi punila... dok nakon par puta nije trajno otvorio pa sam ga dovukao na pola snage do majstora. Ciscenje turbine 700kn. Problem nestao.

Drugi put sam imao slicne simptome, ali se upalila lampica "pollution fault" pa sam vrlo lako izolirao problem sa EGR ventilom i nakon uzaludnih pokušaja s čišćenjem - zamijenio. Taj "sport" je bio malo skuplji. cca. 2 i pol puta skuplji



E sad.. mozda ti pomogne, a mozda je nesto trece...


Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
i ja sam mislio da je 1.6, ali sa dciem 85 neki imaju hrpe problema dok je drugima odličan...zato sam preskočio dizela i uzeo bengu...ne treba mi to u životu za 1l više!!!!
odi u ZAK u karlovac...hvale ih na sva strane
Dobro, 2-2,5l više (s 1.5 dci trebaš vozit k'o sivonja da bi imao prosjek preko 6 litara, najčešće se potrošnja kreće između 5 i 5,5l/100km)...ali svejedno, ako ti ne treba dizlo onda ti ne treba dizlo. Ne bi ga ni ja uzeo da ne radim preko 30t km godišnje

Uglavnom sa 1.5 dci motorom imaju probleme oni koji su kupili serije prije 2004. i/ili koji ih ne održavaju.
Ove nove serije nemaju ništa značajno više problema od benzinaca (koji su, BTW, davno prije imali problema sa crkavanjem bobina... ali to je bilo isto davno)


Quote:
mamic.jakov kaže: Pogledaj post
megane 1.5 dci, 2002 godina, pali od prve, nikakvi problemi sa elektronikom, mirno radi, ma milina, auto ko bombon, redovno servisiran, ali eto.... u sred voznje izgubi snagu, kao da pustim gas... senzor polozaja radilice zamijenio, jer su mi rekli da je mozda do njega, ali problem ostao....

Koliko km ima auto? Čisto iz znatiželje
Moj Clio dci eto na 166k km... jos se nije raspao, a po prici mnogih online mestara vec je trebao bit na groblju

Zadnje uređivanje Too_good : 11.05.2010. at 08:54.
Too_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 17:52   #8
Quote:
mamic.jakov kaže: Pogledaj post
megane 1.5 dci, 2002 godina, pali od prve, nikakvi problemi sa elektronikom, mirno radi, ma milina, auto ko bombon, redovno servisiran, ali eto.... u sred voznje izgubi snagu, kao da pustim gas... senzor polozaja radilice zamijenio, jer su mi rekli da je mozda do njega, ali problem ostao....
ta serija vrhunskih 1.5 dci motora ima grešku tj manu (navodno su to ispravili tek tamo negdje od 2004/2005) ... na bregastoj ima prsten koji pokreće pumpu a od lošeg materijala koji se svrmenom haba i nastaje špena koju pumpa tjera do dizaa i onda dolazi do zajeba ... sjebe dize auto ne ide i radi loše a trošak je pozamašan .... to ćeš vidjet tako da skineš filter goriva i izliš nafte ono kaj ima unutra i vidi ako ima špene u gorivu ...onda znaš kaje

ugl obrati pažnju na to jer skoro svaki ima taj problem ... od koliko je konja taj tvoj 1.5 ?
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 18:00   #9
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
ta serija vrhunskih 1.5 dci motora ima grešku tj manu (navodno su to ispravili tek tamo negdje od 2004/2005) ... na bregastoj ima prsten koji pokreće pumpu a od lošeg materijala koji se svrmenom haba i nastaje špena koju pumpa tjera do dizaa i onda dolazi do zajeba ... sjebe dize auto ne ide i radi loše a trošak je pozamašan .... to ćeš vidjet tako da skineš filter goriva i izliš nafte ono kaj ima unutra i vidi ako ima špene u gorivu ...onda znaš kaje

ugl obrati pažnju na to jer skoro svaki ima taj problem ... od koliko je konja taj tvoj 1.5 ?
očito nisi pročita thread, ja imam istu grešku ko i on i ja san prominia pumpu i opet mi se javlja greška...
s_zlikovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 18:05   #10
Quote:
s_zlikovski kaže: Pogledaj post
očito nisi pročita thread, ja imam istu grešku ko i on i ja san prominia pumpu i opet mi se javlja greška...
a jel si provjerio dize ?
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 16:41   #11
Pojavila se i meni na Meganeu II ta porukica dva puta.
Prvi puta je bilo problema s pumpom goriva, a drugi puta je trebalo zamijeniti nekakav motorčić koji se odnosi na pokretanje motora.
E sad, može biti da ti se događa isto što se i meni događalo, a možda i ne. To može biti tisuću ostalih stvari. Ali provjeri ovo navedeno.
Herci80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 23:21   #12
To je famozni 1,5 dCi i to još prije 2004 godine .... ako je još 86 ks - ne sluti na dobro. Ajde teraj Meiću ili Puriću. Ti bar znaju kako diesel izgleda (za razliku od ovlaštenih).

Možda je samo turbina začađana pa povremeno blokiraju VGT krilca.

P.S. - u prvom postu sam mislio da je benzinac ....
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 00:20   #13
Laguna 3,ista stvar..auto je stao radio, stišćeš mu gas auto ne krece s mjesta,dosli na servis..Računalo nije zabilježilo nikakvu grešku, nema osnove za nikakav popravak
Katastrofa
Zui is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 06:58   #14
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
To je famozni 1,5 dCi i to još prije 2004 godine .... ako je još 86 ks - ne sluti na dobro. Ajde teraj Meiću ili Puriću. Ti bar znaju kako diesel izgleda (za razliku od ovlaštenih).

Možda je samo turbina začađana pa povremeno blokiraju VGT krilca.

P.S. - u prvom postu sam mislio da je benzinac ....
i ja sam mislio da je 1.6, ali sa dciem 85 neki imaju hrpe problema dok je drugima odličan...zato sam preskočio dizela i uzeo bengu...ne treba mi to u životu za 1l više!!!!
odi u ZAK u karlovac...hvale ih na sva strane
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 07:31   #15
nasluso sam se kojekakvih gluposti o megane 1.5 dci, od toga da ni jedan ne prelazi 100tkm, do toga kako svakom motor rikne, isti motor u cliu i kangoou navodno dobro radi... Ma dajte... Jos kad mi kao neki online mestar (na auti.hr) napise da se mjenja freon u klim...i Sa autom sam inace zadovoljan...
Inace sam iz splita, mozda neka preporuka za mestra mal blize?
mamic.jakov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 08:07   #16
Quote:
mamic.jakov kaže: Pogledaj post
nasluso sam se kojekakvih gluposti o megane 1.5 dci, od toga da ni jedan ne prelazi 100tkm, do toga kako svakom motor rikne, isti motor u cliu i kangoou navodno dobro radi... Ma dajte... Jos kad mi kao neki online mestar (na auti.hr) napise da se mjenja freon u klim...i Sa autom sam inace zadovoljan...
Inace sam iz splita, mozda neka preporuka za mestra mal blize?
upravo velim da je mušičav...renault sam fan pa znam...pa ja ti velim ako hoćeš kvalitetniji servis nek ti ne bude teško potegnut do karlovca...imaš dizela
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 17:22   #17
Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
upravo velim da je mušičav...renault sam fan pa znam...pa ja ti velim ako hoćeš kvalitetniji servis nek ti ne bude teško potegnut do karlovca...imaš dizela
a ne znam jel se smijem zaputiti na duzi put, da ne bi negdje stao pa vucnu sluzbu platio koliko i cijelo auto.... zato ovo sve i pitam
mamic.jakov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2021., 22:36   #18
Pozdrav...evo i meni se pojavio problem na megane 2 iz 2004..1.5dci motor..upalila mi se greška ubrizgavanja injection fault i lampica stop..uspio sam se dovuc do kuce jos 50ak metara koliko mi je ostalo i auto se ugasilo i vise nema znakova zivota..da li neko mozda zna sta bi moglo biti..i neki mestar u splitu koji se razumije samo da nije jedan od onih sta mi recu odvezi ga na otpad to ke kvar od 10-15tisuca
Da-vid 1213 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 10:40   #19
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
To je famozni 1,5 dCi i to još prije 2004 godine .... ako je još 86 ks - ne sluti na dobro. Ajde teraj Meiću ili Puriću. Ti bar znaju kako diesel izgleda (za razliku od ovlaštenih).

Možda je samo turbina začađana pa povremeno blokiraju VGT krilca.
dCi 82 KS (86 KS je nakon redizajna 2006.) nema varijabilnu geometriju krilaca.

Bojim se da Delphi pumpa otkazuje..
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 17:18   #20
Quote:
Mikahr kaže: Pogledaj post
dCi 82 KS (86 KS je nakon redizajna 2006.) nema varijabilnu geometriju krilaca.

Bojim se da Delphi pumpa otkazuje..
koji su simptomi kad Delphi pumpa otkazuje? vec se raspitao za novu, 270 €, al do 1.5 dci, 105KS.
Ode ova rasprava na potrosnju i kilometrazu.... auto ima 150tkm.... kolko novcica je to ciscenje dizni??? jebi ga ne mogu sad mjenjat sve od plovka u rezervaru do erg ventila....
mamic.jakov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.