Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2017., 19:15   #1
Mogu li se raditi dva posla istovremeno

Ovako ljudi

Znači radim posao od kuće, slušalice i mikrofon su mi na glavi i zovem firme po njemačkoj i razgovaram sa vlasnicima firmi i dogovaram posao. Unazad sedam dana dobio sam ponudu da radim jos jedan posao samo naravno za drugu firmu. Razlicit je i program. Naravno oba posla bi se radila u isto radno vrijeme. Zovem ispred jedne firme i nudim jedno, a nakon tog telefonskog razgovora zovem ispred druge firme i pričam o sasvim drugoj temi.
Moje je pitanje dali je to moguće? Šta vi mislite. Ja se intenzivno mislim i.. dobijam osjećaj da to i nije moguće. Ima li tko iskustvo o ovome što sam pisao?
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 20:53   #2
Ima li kakvih mišljenja?
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 16:31   #3
Quote:
djordje5 kaže: Pogledaj post
Ovako ljudi

Znači radim posao od kuće, slušalice i mikrofon su mi na glavi i zovem firme po njemačkoj i razgovaram sa vlasnicima firmi i dogovaram posao. Unazad sedam dana dobio sam ponudu da radim jos jedan posao samo naravno za drugu firmu. Razlicit je i program. Naravno oba posla bi se radila u isto radno vrijeme. Zovem ispred jedne firme i nudim jedno, a nakon tog telefonskog razgovora zovem ispred druge firme i pričam o sasvim drugoj temi.
Moje je pitanje dali je to moguće? Šta vi mislite. Ja se intenzivno mislim i.. dobijam osjećaj da to i nije moguće. Ima li tko iskustvo o ovome što sam pisao?
Ako se ne radi o nečemu što ti brani već postojeći ugovor ili o sukobu interesa, odnosno da se dogovaranjem posla za jednu firmu uzima posao drugoj (koja te isto plaća za dogovaranje posla) i ako to fizički možeš korektno obavljati, pružiti istu profesionalnu razinu usluge i jednom i drugom poslodavcu - onda ne vidim problem.
Kmiček is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 17:16   #4
Quote:
Kmiček kaže: Pogledaj post
...i ako to fizički možeš korektno obavljati, pružiti istu profesionalnu razinu usluge i jednom i drugom poslodavcu - onda ne vidim problem.
Taj dio je problem. Dali je to moguce fizicki izdrzati.
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 17:28   #5
Ovo su slatke muke, ali su muke.
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 20:19   #6
Ljudi, dali je nekad neko imao slatke muke, radis od kuce, slusalice su na usima, dobro prolazis sto se tice posla, i iskopas jos jedan posao koji bi moozda mogao raditi. Zajednicko je samo da su oba posla komercijala i oba se mogu raditi od kuce, ali u isto vrijeme. I tu pocinje sva problematika. Naredna prepreka je razliciti programi. Dali to covjek moze izdrzati? Hajde da cujem misljenja.
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 07:12   #7
Tko zna što tko može izdržat. Probaš pa vidiš.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 10:36   #8
Ja bih savjetovala da se držiš jednog posla i da se njemu posvetiš da ga kvalitetno obavljati.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 01:14   #9
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Tko zna što tko može izdržat. Probaš pa vidiš.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Probao i ne moze, nema sanse.

Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja bih savjetovala da se držiš jednog posla i da se njemu posvetiš da ga kvalitetno obavljati.

Via Tapatalk
Bravo, jednostavno, nemoze se misliti istovremeno o dvije stvari. Jednog se posla drzim i njega radim.
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 06:38   #10
Quote:
djordje5 kaže: Pogledaj post
Probao i ne moze, nema sanse.



Bravo, jednostavno, nemoze se misliti istovremeno o dvije stvari. Jednog se posla drzim i njega radim.
Eto, sad znaš 👍

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 00:25   #11
Da..nema znanja dok se tema ne doživi na sopstvenim ledjima
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 00:30   #12
teško je jer je naslov općenit,a tvoje pitanje dosta precizirano
poznajem dosta ljudi koji tu u kanadi rade dva posla, pa i u hr neke koji imaju 2 posla

sve ovisi o kakvim se poslovima radi
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 07:12   #13
Da, 2 posla se mogu raditi, rade ljudi i 3,
ali 2 posla tijekom istog radnog vremena vrlo teško 😁

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 02:08   #14
Da, našao sam drugi posao koji radim van radnog vremena, i da vam kažem nije lako, baš je borba. Ali ono što sam naveo u naslovu ove teme to ne ide nikako, jednostavno to takav stres proizvodi da ne znam koliko bi izdržao. Odem psihologu ispričam mu sve a on meni kaže da se dva posla istovremeno ne mogu raditi, jer mozak nemože istovremeno misliti o dvije stvari. A poslu se moraš posvetiti.
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 04:23   #15
ovisi i kaj ti je posao, opet
ja mogu raditi dva posla,jer na jednom je potrebno tijelo i mehaničko ponavljanje nekih stvari
dok o drugoj treba više razmišljanje nego fizički rad
jedno je vožnja i dostava, znači mozak i nije preopterećen,a drugo je osmišljanje intinerera za putovanja i priprema detaljnijeg plana putovanja
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 08:56   #16
Ovdje nije poanta dal se mogu raditi dva posla, već da li se mogu raditi u isto vrijeme, a odgovor je ne.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:35   #17
pa evo a ja radim
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:47   #18
Ali ti ne voziš u isto vrijeme i radiš plan putovanja. Pretpostavljam da odvoziš svoje i iza toga radiš ovaj drugi posao s osmišljavanjem plana.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 01:47   #19
ne,nego baš to vozim i razmišljam,pa kad čekam lijepo napišem to
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.