Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 12:55   #361
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Ne cini li ti se da nismo mrvicu zakasnili
Meni su i dalje moji decki fenomenalni,a sto se seksa tice-meni ne treba cak ni krevet,ako ima zelje
Najmanje sam se seksal u krevetu.
Dobar je uglavnom za sneni kviki kad joj se ujutro samo pristekas odozada.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:58   #362
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
I sad se pitate zašto ljudi naprave vikse na pol ure od kuće.
Kasnije muski tamo bjeze od zena uglavnom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:08   #363
Povremeno micanje jedno od drugog ne mora nužno biti loše...
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:10   #364
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kasnije muski tamo bjeze od zena uglavnom.
A čuj, jako je teško naći balans između svojih i obiteljskih interesa, odgovornosti i očekivanja. A da su pri tom svi zadovoljni. Stvoriti dovoljnu distancu da ostaneš svjež, interesantan, lepršav i neopterećujuć partner, a zadržati povezanost i biti drug i suborac.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:12   #365
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A čuj, jako je teško naći balans između svojih i obiteljskih interesa, odgovornosti i očekivanja. A da su pri tom svi zadovoljni. Stvoriti dovoljnu distancu da ostaneš svjež, interesantan, lepršav i neopterećujuć partner, a zadržati povezanost i biti drug i suborac.
Ovo je istina...
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:14   #366
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
To svi zele.
Meni su partnerice sa slabom zeljom, neprihvatljive partnerice i ne trebam biti uz njih dok me ne zele. Mogu to raditi i bez mene.
Slažem se.
Klimava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:17   #367
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Pa koliko kosta jedna noc u nekoj sobi? Mozete si to priustiti puno cesce od jednom godisnje

Sent from my S7 edge via Tapatalk
Kak si pametan...
Mi ćemo iznajmit sobu,a djecu ćemo samu ostavit doma.
Nisu svi te sreće da im starci mogu ili žele čuvat djecu.Ili da uopće imaju starce.
Nemremo si priuštit i dadilju i nekakve hotele kad nam se sprdne.
Cijena po satu ak ti je 30kn×12 sati cijela noć=360kn.
Hotel ak ti je 300 kn (i to sam još malo rekla) u Zagrebu možeš u neku rupu za te novce.
I to ti možeš izdvajat 700 kuna?Kolko puta mjesečno/godišnje?
Jer ja nemrem.
Rađe te novce uplaćujem djeci na štednju,kak i uplaćujem.A jednom godišnje eto možemo i sebe razveselit.
S tim da ćemo uzet normalnu sobu i ponudu koja uključuje još neke stvari i koja je malo skuplja od 300 kn.
Pozdrav
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:19   #368
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A čuj, jako je teško naći balans između svojih i obiteljskih interesa, odgovornosti i očekivanja. A da su pri tom svi zadovoljni. Stvoriti dovoljnu distancu da ostaneš svjež, interesantan, lepršav i neopterećujuć partner, a zadržati povezanost i biti drug i suborac.
Pa da.
Znam da tate mojih frendova uglavnom provode vrijeme u vinogradima bez zena.
Kao, jako puno posla.
Kojeg si sami izmisljaju.

Zalosno je to sve.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:20   #369
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Kak si pametan...
Mi ćemo iznajmit sobu,a djecu ćemo samu ostavit doma.
Nisu svi te sreće da im starci mogu ili žele čuvat djecu.Ili da uopće imaju starce.
Nemremo si priuštit i dadilju i nekakve hotele kad nam se sprdne.
Cijena po satu ak ti je 30kn×12 sati cijela noć=360kn.
Hotel ak ti je 300 kn (i to sam još malo rekla) u Zagrebu možeš u neku rupu za te novce.
I to ti možeš izdvajat 700 kuna?Kolko puta mjesečno/godišnje?
Jer ja nemrem.
Rađe te novce uplaćujem djeci na štednju,kak i uplaćujem.A jednom godišnje eto možemo i sebe razveselit.
S tim da ćemo uzet normalnu sobu i ponudu koja uključuje još neke stvari i koja je malo skuplja od 300 kn.
Pozdrav
Dogovorite se sa frendovima da vi cuvate njima, a oni vama.

Ja bi to napravil tak.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:21   #370
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Povremeno micanje jedno od drugog ne mora nužno biti loše...
to može biti samo dobro za vezu...naravno pod uvjetom da to ne čini konstantno samo jedan a onaj drugi ostaje uvijek doma s djecom i obvezama
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:26   #371
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
to može biti samo dobro za vezu...naravno pod uvjetom da to ne čini konstantno samo jedan a onaj drugi ostaje uvijek doma s djecom i obvezama
Normalno, u tom slučaju je pogubno
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:34   #372
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Normalno, u tom slučaju je pogubno
kod nas je uglavnom taj scenarij uobičajen, da muž karta po viksama dok je žena doma s djecom ili su djeca kod roditelja dok oboje hodaju kamo žele, ima svega
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:37   #373
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
kod nas je uglavnom taj scenarij uobičajen, da muž karta po viksama dok je žena doma s djecom ili su djeca kod roditelja dok oboje hodaju kamo žele, ima svega
Zene bas ne cesto.
Muski da.

Bar po ovome sto ja vidim oko sebe.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:38   #374
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zene bas ne cesto.
Muski da.

Bar po ovome sto ja vidim oko sebe.
znam par iznimaka za žene (djeca se praktički sama odgajaju) ali uglavnom muški da
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:46   #375
Quote:
Klimava kaže: Pogledaj post
Ako nisi zatočen u podrumu, možeš što god hoćeš.

Ti si baš opsjednut time da te partnerica seksualno želi jednako kao ti nju, primjetila bih. Stalno o tome pišeš.
Meni se to cini nekako
... zdravorazumski. Da nadjes nekoga s kime si na istoj frekvenciji. Pa i po tome pitanju. Cemu si svijesno priustiti frustracije koje nece nestati s vremenom? Na vecini problema se moze raditi i naci kompromise. Ovo nema veze sa logikom. Ili nadjes takvu kakva ti pase ili ne. Tu razgovor nece raditi ogromne promjene. Imho.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:50   #376
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Kak si pametan...
Mi ćemo iznajmit sobu,a djecu ćemo samu ostavit doma.
Nisu svi te sreće da im starci mogu ili žele čuvat djecu.Ili da uopće imaju starce.
Nemremo si priuštit i dadilju i nekakve hotele kad nam se sprdne.
Cijena po satu ak ti je 30kn×12 sati cijela noć=360kn.
Hotel ak ti je 300 kn (i to sam još malo rekla) u Zagrebu možeš u neku rupu za te novce.
I to ti možeš izdvajat 700 kuna?Kolko puta mjesečno/godišnje?
Jer ja nemrem.
Rađe te novce uplaćujem djeci na štednju,kak i uplaćujem.A jednom godišnje eto možemo i sebe razveselit.
S tim da ćemo uzet normalnu sobu i ponudu koja uključuje još neke stvari i koja je malo skuplja od 300 kn.
Pozdrav
A opet, za posevit se je dosta imati i prijatelje koji imaju svoj stan i par sati svog vremena. Gotovo besplatno! Jedino im moras vjerovati da ce tvoje potomstvo prezivjeti koji sat uz njih.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:50   #377
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
kod nas je uglavnom taj scenarij uobičajen, da muž karta po viksama dok je žena doma s djecom ili su djeca kod roditelja dok oboje hodaju kamo žele, ima svega
Reći ću samo da su si same krive što si dozvoljavaju...
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 16:24   #378
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
A opet, za posevit se je dosta imati i prijatelje koji imaju svoj stan i par sati svog vremena. Gotovo besplatno! Jedino im moras vjerovati da ce tvoje potomstvo prezivjeti koji sat uz njih.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
Nemam baš prijatelje takve. Rodila sam prva od svojih frendica,tak da sam s njima većinom izgubila kontakt. Dok su one još haj lajf ja sam bila sa bebačem.
Ove koje sad imam su više sve poznanice ili kolegice i bivše kolegice.
Ok za popit kavu ponekad,al ne baš da ih tražim ključeve od stana.
A muževim prijateljima ne bi ostavila plišance da čuvaju tak da to definitivno otpada.

Moramo pričekat da ova veća još naraste da može pripazit seku,pa će valjda uskočit starcima koju večer.
I dalje ću bit ispod 4 banke tak da je izdržljivo.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:07   #379
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Nemam baš prijatelje takve. Rodila sam prva od svojih frendica,tak da sam s njima većinom izgubila kontakt. Dok su one još haj lajf ja sam bila sa bebačem.
Ove koje sad imam su više sve poznanice ili kolegice i bivše kolegice.
Ok za popit kavu ponekad,al ne baš da ih tražim ključeve od stana.
A muževim prijateljima ne bi ostavila plišance da čuvaju tak da to definitivno otpada.

Moramo pričekat da ova veća još naraste da može pripazit seku,pa će valjda uskočit starcima koju večer.
I dalje ću bit ispod 4 banke tak da je izdržljivo.
Ne morate bit frendovi.
Neka obitelj koja ti je simpa iz vrtica i cuvanje je kod ovih koji se tu noc ne posvecuju sebi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 00:04   #380
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne morate bit frendovi.
Neka obitelj koja ti je simpa iz vrtica i cuvanje je kod ovih koji se tu noc ne posvecuju sebi.
Nelosa ideja. Mi smo se tako skompali s roditeljima sinovljevog prijatelja i uskakali jedni drugima (doduse vise s kupljenjem djeteta iz vrtica ako je netko nekad u uredu zaglavio nego li s date nighte-om, ali ipak, bila je to tada velika pomoc u zivotu).

Jedino je problem to sto je malo nezgodno ostaviti dijete vrticke dobi da bas prespava. Bar je meni bilo.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:23.