Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2011., 14:34   #1
Smile Poljoprivredna srednja škola Zagreb

Ak ima nekih koji idu u ovu srednju šk u Dubravi ili
oni koji su pohađali tu školu, pišite kakvi su profesori, ekipa i tak to.
I ak se itko upisal tam...

BTW ove teme nije bilo na forumu, pa sam je ja otvorila.
__________________
Something happens when the dark meets the light.
Lp_GIRL_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 22:05   #2
Thumbs up

Posto nije nitko odgovorio na pitanje,iako trenutno nebitno napisati cu nesto za eventualno buduce generacije.

Maturant sam poljoprivredne skole,i kroz ovih 4 godine imam samo rijeci pohvale za skolu,profesore,nacin rada itd.
Pri upisu sam imao oko 38-40 bodova,tako da nisam bas imao mogucnosti izbora. Znao sam da vladaju kritike sto se tice te skole,ali jbg.

Medutim skola je nesto sasvim drugo. Dobiva strasne inekcije iz EU,tako da je skola sto se tice opreme ucionica i nastave vjerojatno najbolja u Zagrebu,ako ne i u drzavi. Tako da jako puno novaca dobiva sama skola,a samim time i uzasno je napredna kada je u pitanju oprema nastave i ucionica. Niti u jednoj zagrebackoj skoli nisam vidio da vecina ucionica ima computer,projektor,bijelu plocu(iskljucivo),televizor,grafoskop. Klupe su u vecini ucionica nove,iznadprosjecno velike,vise od pola ucionica je obnovljeno i vrhunski opremljeno. Naravno,zbog takvih iznadprosjecnih uvjeta odma se ucenici bolje osjecaju. Definitivno najljepsa skola u Zagrebu( s unutrasnje strane).
Ima staklenik,plastenik,hidropon,vocnajk,zacinski vrt,novi Agro-turisticki poligon,novu modernu kuhinju...itd

Profesori su vecinom odlicni,imas normalno stroge i blage. Ali sve u svemu obrazovani su i prilicno "moderni" kada je u pitanju izvodenje nastave. Dosta grupnih radova i zanimljivih praksi.

Smjerove mozes vidjeti na njihovoj stranici,iako nisu svi jednaki. Preporucam:
1. Poljoprivredni Tehnicar Fitofarmaceut
2. Agroturisticki Tehnicar
3. Cvjecari i Aranzeri

OCJENE:
Profeosri 4
Nastava 5+
Uvjeti 5+
Smjerovi 4

Nije me nesto "poljoprivreda" zanimala. Iskreno niti sad nisam bas nesto LUD za njom,ali dobio sam solidno obrazovanje uz odlicne uvjete i profesore(solidno zbog mene). Neznam da li bi tako bilo u nekoj drugoj strukovnoj ili gimnaziji.

Debilno je da svi kritiziraju skolu kao dno dna,dok zapravo je vrh vrhova na neki nacin. Niti JEDNA gimnazija u Zagrebu nema takve uvjete.

http://ss-poljoprivredna-zg.skole.hr/

evo vam link od skole,tam su vam sve informacije od upisima,smjerovima,nastavi...itd

Ako ima netko pitanje,slobodno
Eddw1c is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 22:49   #3
bravo mladiću
šamar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 19:24   #4
Quote:
Eddw1c kaže: Pogledaj post
Posto nije nitko odgovorio na pitanje,iako trenutno nebitno napisati cu nesto za eventualno buduce generacije.

Maturant sam poljoprivredne skole,i kroz ovih 4 godine imam samo rijeci pohvale za skolu,profesore,nacin rada itd.
Pri upisu sam imao oko 38-40 bodova,tako da nisam bas imao mogucnosti izbora. Znao sam da vladaju kritike sto se tice te skole,ali jbg.

Medutim skola je nesto sasvim drugo. Dobiva strasne inekcije iz EU,tako da je skola sto se tice opreme ucionica i nastave vjerojatno najbolja u Zagrebu,ako ne i u drzavi. Tako da jako puno novaca dobiva sama skola,a samim time i uzasno je napredna kada je u pitanju oprema nastave i ucionica. Niti u jednoj zagrebackoj skoli nisam vidio da vecina ucionica ima computer,projektor,bijelu plocu(iskljucivo),televizor,grafoskop. Klupe su u vecini ucionica nove,iznadprosjecno velike,vise od pola ucionica je obnovljeno i vrhunski opremljeno. Naravno,zbog takvih iznadprosjecnih uvjeta odma se ucenici bolje osjecaju. Definitivno najljepsa skola u Zagrebu( s unutrasnje strane).
Ima staklenik,plastenik,hidropon,vocnajk,zacinski vrt,novi Agro-turisticki poligon,novu modernu kuhinju...itd

Profesori su vecinom odlicni,imas normalno stroge i blage. Ali sve u svemu obrazovani su i prilicno "moderni" kada je u pitanju izvodenje nastave. Dosta grupnih radova i zanimljivih praksi.

Smjerove mozes vidjeti na njihovoj stranici,iako nisu svi jednaki. Preporucam:
1. Poljoprivredni Tehnicar Fitofarmaceut
2. Agroturisticki Tehnicar
3. Cvjecari i Aranzeri

OCJENE:
Profeosri 4
Nastava 5+
Uvjeti 5+
Smjerovi 4

Nije me nesto "poljoprivreda" zanimala. Iskreno niti sad nisam bas nesto LUD za njom,ali dobio sam solidno obrazovanje uz odlicne uvjete i profesore(solidno zbog mene). Neznam da li bi tako bilo u nekoj drugoj strukovnoj ili gimnaziji.

Debilno je da svi kritiziraju skolu kao dno dna,dok zapravo je vrh vrhova na neki nacin. Niti JEDNA gimnazija u Zagrebu nema takve uvjete.

http://ss-poljoprivredna-zg.skole.hr/

evo vam link od skole,tam su vam sve informacije od upisima,smjerovima,nastavi...itd

Ako ima netko pitanje,slobodno
ja sam tu šk upisala prošle god, tj, smjer polj.teh.opći s 41 bod i prezadovoljna sam s profesorima, gradiva su dost zanimljiva, barem meni^^

btw jel tebi predavala cvetanica kem? raska mi je :/
__________________
Something happens when the dark meets the light.
Lp_GIRL_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 12:18   #5
A s tom šk se možeš jako dobro zaposliti, ali u inozemstvu te vani studirati (Kanada, Nizozemska)

Ipak su vani puno veće plaće za poljoprivrednike nego u RH. . .
__________________
Something happens when the dark meets the light.
Lp_GIRL_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 21:11   #6
Imam pitanje!!!
Kakva je kemija? Dali je teška?
Ima li puno cura u školi ili prevladavaju dečki?
Inače što se tiče društva kakvi su?

HVALA UNAPRIJED!!!
pinkunicorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 23:23   #7
Jel možda ima netko maturalni rad o pesticidima?
domothebeast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:23.