Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 13:15   #21
Quote:
ma3x kaže: Pogledaj post
update... akutor pokrece pritisak ne vakum (ne znam kako ovo al dobro).. znaci sto veci okretaji to veci pritisak i on gura prema van izglicu koja zakrece krilca...

na oko cca1 bar akutor izlazi van i zakrece krilca... no problem je sto na tom crijevu nikad nema dovoljno pritiska da on gurne akutor prema van...
Ako ga pokreće PRITISAK to je wastegate a ne krilca. Koliko uopće aktuatora ima ta tvoja turbina? Ako su dva onda je VNT ako je samo jedan onda je to obična "glupa" turbina - dakle puno jednostavnija.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:30   #22
samo jedan koliko vidim...

al ovo prelazi granicu mog nabadanja sto bi moglo biti... tako da ipak moram trazit majstora da proba to rijesiti...
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:58   #23
Nego radije taj krs ne kupuj ako si naumio..
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 12:42   #24
ma vec sam se usrecio s tim autom =) jako jeftin, odmah se jeftino i prodaje samo ovo bih volio rijesit.. sad se donekle lijepo vozi... al mislim da to nije to to... ipak je auto 115ks
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:09   #25
E ti Mondeoti mi nisu jasni... svako toliko ispliva na oglasu neki za jedva 10tkn, a izgleda višemanje uredno?!
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:15   #26
ovaj je onako li la auto.. trazi ulaganje (nesto oko prednjeg trapa).. al klima uredna, jedini problem je taj turbo i daljinsko otkljucavanje...
mislim za 1300e nemas sta gledat oko auta.. za te novce mos kupit jedino trulog punta :/
__________________
od jucer do danas

Zadnje uređivanje ma3x : 20.11.2017. at 13:38.
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:14   #27
Išao gledat jednog takvog iz čiste znatiželje, iako znam da to ne može valjat nikako. Izgledao je uredno na oglasu...

1) mjesto susreta Lj. Posavskog, Sesvete
2) probna vožnja je izgledala tako da auto nisam vozio ja nego kockasta obrijana glava
3) kockasta glava nije dala ni haubu otvorit
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:34   #28
ja kad prodajem mos i na dizalicu.. auto je takav kakav je, novaca je toliko.. majstor nisam, ucim se pokusavam... radim... a i sa svakim autom koji imam se i vozim ne stoji doma jer mislim da ce krepat... sjedi provozaj i to je to...
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 16:40   #29
Quote:
ma3x kaže: Pogledaj post
crijevo je ispravno jer sam preko njega i isprobavao =)

kakva klapna kako to izgleda... turbina se nalazi sa zadnje strane nikako pric tome... zapravo sto je tocno tu problem i kako sto napraviti dal ima kakav youtube ili savjet =)
ovako nešto





Ako ima MAP senzor onda bi trebalo da se preko dijagnostike očita pritisak turbine, ako ne onda mehanički.
Nelson Piquet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:30   #30
Quote:
ma3x kaže: Pogledaj post
ja kad prodajem mos i na dizalicu.. auto je takav kakav je, novaca je toliko.. majstor nisam, ucim se pokusavam... radim... a i sa svakim autom koji imam se i vozim ne stoji doma jer mislim da ce krepat... sjedi provozaj i to je to...
A i ti svakakav šrot moraš kupit. Jel živa četvorka još ili si ju ubio?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 23:05   #31
naravno da je.. nesto vise od 270 tisuca na satu ima cetvorka...
u međuvremenu sam imao i četvorku također sdi sa 410tisuca =)
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 08:54   #32
Onda ova sa 270 doživljava novu mladost.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 17:39   #33
Je, možda ju opet zakuca pod kamion

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 20:49   #34
ta četvorka je toliki krš u usporedbi s ostalim autima u kući da se neće nikad prodat..

kod forda po svemu sudeci je problem egr ventil... u ponedeljak ide kod majstora pa cemo nadam se napokon to rijesiti do kraja..
što ga više vozim sve bolje radi i bolje vuće.. i u više okretaje se može dići bez da ode u safemode
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:25   #35
Quote:
ma3x kaže: Pogledaj post
ta četvorka je toliki krš u usporedbi s ostalim autima u kući da se neće nikad prodat..

kod forda po svemu sudeci je problem egr ventil... u ponedeljak ide kod majstora pa cemo nadam se napokon to rijesiti do kraja..
što ga više vozim sve bolje radi i bolje vuće.. i u više okretaje se može dići bez da ode u safemode

Bit će se začepilo siroče od "ekološke" vožnje do 1500 rpm-a.
Igloo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:32.