Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 12:49   #1
Holivud armada

https://southfront.org/us-alarmed-un...syria-reports/

Tresite se dusmani..

Jer mi letimo na PETOJ GENERACIJI!

Doduse, kad proleti inferiorni ruski avion cetvrte generacije, nemamo
pojma ni odakle je dosao ni kud je posao..

Drugim rijecima, ne vidimo ga uopste..

No, vazno je da on nas vidi..

I ne radi nam veza, i nemamo kacigu, i ne radimo po noci (i kad pada
kisa i kad lete ptice i kad duva vjetar..)

No, peta generacija burazeru..
Blagojevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:52   #2
Quote:
Blagojevic kaže: Pogledaj post
https://southfront.org/us-alarmed-un...syria-reports/

Tresite se dusmani..

Jer mi letimo na PETOJ GENERACIJI!

Doduse, kad proleti inferiorni ruski avion cetvrte generacije, nemamo
pojma ni odakle je dosao ni kud je posao..

Drugim rijecima, ne vidimo ga uopste..

No, vazno je da on nas vidi..

I ne radi nam veza, i nemamo kacigu, i ne radimo po noci (i kad pada
kisa i kad lete ptice i kad duva vjetar..)

No, peta generacija burazeru..
Ne vide ga na IRu jer nemaju IRST, vidi cuda
Da upale radar, vidili bi ga 300 km daleko, ali onda bi dali sansu Rusima i ostalima da zabiljeze emisiju radara i prouce kako radi i kako ga najbolje jammati.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:59   #3
Naravno, sjajna tehnika, superiorna nad konkurencijom.. Nego, prosto nisu upalili Warp pogon..

Samo ne kontam onda sta prdi ovaj njihov pilot ako je jedini problem to o cemu ti pricas..
Blagojevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:07   #4
Quote:
Blagojevic kaže: Pogledaj post
Naravno, sjajna tehnika, superiorna nad konkurencijom.. Nego, prosto nisu upalili Warp pogon..

Samo ne kontam onda sta prdi ovaj njihov pilot ako je jedini problem to o cemu ti pricas..
Pa prdi jer F-22 nikad nije dokraja zavrsen projekt, zbog odluke o prestanku proizvodnje nakon 189 komada(originalno trebalo biti 750) i skidanju troskova. Mnoge stvari nisu integrirane, medju ostalim i IRST sistem, sto je bilo originalno planirano.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:11   #5
Pa ne moze se tako ratovati, majka mu stara..

Imaju nedovrsene avione, nedovrsene tenkove, na raketama nista nisu dirali otkako je umro Fon Braun, a htjeli bi da pola planete drze u strahu i reketiraju..

Bogami, nece to tako moci..
Blagojevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:47   #6
Pa frende, kad su već tako slabi, kako to da im se nitko ne usudi ništa reći?
usercas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:48   #7
Quote:
usercas kaže: Pogledaj post
Pa frende, kad su već tako slabi, kako to da im se nitko ne usudi ništa reći?
Gasi internet, gotovooo...
__________________
Veliki inkvizitor budno pazi da se forumom ne proširi nikakva hereza.
otok_kiril is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:11   #8
Svi drhte pred Holivud armadom..

Filipinski predsjednik od straha javno zove americkog cara kurvinim sinom..

Turci od straha iskljucuju struju vojnoj bazi sa nuklearnim oruzjem..

Arapi od straha narucuju rusko oruzje..

I tako redom.. Cudna neka vremena..

Kad su saveznici tako puni strahopostovanja, onda sto govoriti o neprijateljima..
Blagojevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:34   #9
Bok svima,

Dear Lord... kakva hrpa gluposti...
HasoMujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:39   #10
Meni ti ameri nisu simpaticni previse. Pisati o njihovoj nemoci je nesto drugo. Uredno vidimo vojne vjezbe nato-a i partnera na ruskim, kineskim i bilo cijim drugim granicama gdje im se sprdne. Kad je netko vidio vojne vjezbe na americkoj strani atlantika?
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:47   #11
Pa jeste, doduse, ima tu pravilna poenta.. Holivud armadu ipak niko jos uvijek nije postavio na svoje mjesto. To jest, ako huligan nije najjaci na igralistu, onda zasto ga neko ne razbije?

Po mom misljenju, ovaj mali sto trenira dzudo je sada jaci od huligana. Razlog zasto se on jos uvijek ogranicava time da zastiti samo sebe i svoju raju od nasilja, dok huligan i dalje slobodno reketira sve ostale na igralistu, je to sto je ocito da vrijeme ne radi za siledziju. U borbi njih dvojice, pobijedio bi ovaj mali sportista, ali bi i sam dobio razbijen nos. Pokvarenjak je ionako svake godine sve slabiji - buran zivot ostavlja traga na zdravlju, alkohol i droga uzimaju svoje. Sto vise se ta borba odlaze, to ce biti sve laksa.. Zato mali dzudista trpi svakakve pakosti i psovke, ali ako bi obracun bio neizbjezan, borio bi se i pobijedio bi..

Sta se to nas tice kad smo mi mala raja: Pa zato sto je vec nastuplio doba kad svako iz male raje moze preci u drustvo klinca koji trenira dzudo, i time moze prestati svoje pare za uzinu davati huliganu.. Ima ih koji su to vec uradili.. mi smo nazalost ta prepadnuta slaba djeca.. Citava istocna Evropa su rodjaci ovog malog dzudiste, koji nazalost zbog straha ili nekakve druge zablude misle da nemaju izbora nego davati svoj novac huliganu..

E, zbog toga mi nas je zao.. A istovremeno mi se malo i gadi to sve..

Jel nas Bog stvorio da budemo takve babe cijelog zivota.. Izgleda, kad se svi razbjeze mi cemo zadnji ostati da uredno donosimo svoje pare..

Pogotovo Bugarska i Srbija.. Turcin i Arapin i neki indijanci sa Filipina postuju rusku silu i sklanjaju se pod njenu zastitu a toboze Sloveni i toboze Pravoslavni, znaci sve kao Rusi, rod rodjeni reklo bi se, a okrenuli se ka zapadu kao posljednje kuje..

Opkladio bih se da ce u ruski logor od nase familije prvi preci Slovenci.. Zato sto su najzreliji i najrealniji ljudi.. Bave se svojim radom, nikoga ne mrze, i trude se o svemu razmisljati ozbiljno bez nacionalnog zanosa..
Blagojevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:55   #12
Ja sam mislio da ces ti o kinezima kad ono o rusima. Narodu sa najvecim prirodnim resursima u poznatom svemiru i bdp-m per capita u razini hrvatskog. Kojeg su ameri rastavili na proste faktore bez ispaljenog metka, samo srusili cijenu nafte.

O jebem li ti istok i isprane mozgove.
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:56   #13
Quote:
Blagojevic kaže: Pogledaj post
Pa ne moze se tako ratovati, majka mu stara..

Imaju nedovrsene avione, nedovrsene tenkove, na raketama nista nisu dirali otkako je umro Fon Braun, a htjeli bi da pola planete drze u strahu i reketiraju..

Bogami, nece to tako moci..
Problem je što i ti nedovršeni avioni su dominantni svemu što druga strana ima za ponuditi. To ti je kao Barcelona, kada vodi 3-0 čemu forsirati.
TauraDendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:57   #14
Quote:
Blagojevic kaže: Pogledaj post
Po mom misljenju, ovaj mali sto trenira dzudo je sada jaci od huligana. Razlog zasto se on jos uvijek ogranicava time da zastiti samo sebe i svoju raju od nasilja, dok huligan i dalje slobodno reketira sve ostale na igralistu, je to sto je ocito da vrijeme ne radi za siledziju. U borbi njih dvojice, pobijedio bi ovaj mali sportista, ali bi i sam dobio razbijen nos. Pokvarenjak je ionako svake godine sve slabiji - buran zivot ostavlja traga na zdravlju, alkohol i droga uzimaju svoje. Sto vise se ta borba odlaze, to ce biti sve laksa.. Zato mali dzudista trpi svakakve pakosti i psovke, ali ako bi obracun bio neizbjezan, borio bi se i pobijedio bi..
Nije. Huligan ima 40 prijatelja a mali što trenira judo je sam. Ovi bi ga natamburali na mrtvo makar bi on kome usput uspio razbiti nos.
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:08   #15
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Nije. Huligan ima 40 prijatelja a mali što trenira judo je sam. Ovi bi ga natamburali na mrtvo makar bi on kome usput uspio razbiti nos.
__________________
Veliki inkvizitor budno pazi da se forumom ne proširi nikakva hereza.
otok_kiril is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:09   #16
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio da ces ti o kinezima kad ono o rusima. Narodu sa najvecim prirodnim resursima u poznatom svemiru i bdp-m per capita u razini hrvatskog. Kojeg su ameri rastavili na proste faktore bez ispaljenog metka, samo srusili cijenu nafte.

O 9ebem li ti istok i isprane mozgove.
Kako si ti sjajno definisao ruski narod..

Koliko vidim, tvoj moral je "Ko nema novca, ne vrijedi. Ko ima novca, vrijedi."


Kao prvo, sramota je tako razmisljati. Ako imas bilo kakvu kulturu i vjeru, trebao bi razmisljati plemenitije. A kao drugo, mozda da od tvog blagostanja odvojis 500 jevra, pa da kupis sebi povratnu kartu do Moskve i pet dana u hotelu, pa kad se vratis onda ces skuziti da RUSI NISU SIROTINJA.

Ako u statistici MMF-a ili CIA ili Svjetske Banke pise da je ruski GDP per capita ravan hrvatskom, to ustvari ne mora znaciti da je to zaista tako.. ako to mozes zamisliti.. Dakle PISE, a NIJE TACNO.. Kao kad gledas film a ustvari to nema veze sa zbiljom.. A zato postoji linija Zagreb-Moskva, pa lola ode sam da provjeri..


Ja sam recimo bio u Rusiji u vise navrata, a vrlo cesto idem i u Hrvatsku.. Moj utisak je da je po zivotnom standardu Rusija od Hrvatske daleko barem kao Hrvatska od Bosne.. To naravno nije argument i tebi ne vrijedi kao nesto sto pronadjes na internetu, no eto rekoh da spomenem..
Blagojevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:14   #17
Quote:
TauraDendarii kaže: Pogledaj post
Problem je što i ti nedovršeni avioni su dominantni svemu što druga strana ima za ponuditi. To ti je kao Barcelona, kada vodi 3-0 čemu forsirati.
Ali kako znamo da je to zaista tako? Oni UVIJEK govore da je sve njihovo dominantno. No, sta se od toga pokaze u zbilji?

Jesu li i njihovi tenkovi navodno bili dominantni? Pa kad je turska vojska na tim tenkovima usla u Siriju, ovi su ih dizali u vazduh tako reci sa automatskim puskama.. A s druge strane, imamo snimka kako ruske tenkove pogadjaju projektilima pa ovi upale rikverc i odu kao da se nista nije desilo..

I cije tenkove sada svi kupuju? Cije oruzje se poslije ovog rata pocelo prodavati kao da je halva, rusko ili americko?

Americke avione nece da kupuju ni saveznici nego gledaju kako da se izmigolje, da kupe manje nego sto je dogovoreno ili da ne kupe uopste..
A zasto ako je to dominantna tehnika?
Blagojevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:19   #18
Quote:
Blagojevic kaže: Pogledaj post
Kako si ti sjajno definisao ruski narod..

Koliko vidim, tvoj moral je "Ko nema novca, ne vrijedi. Ko ima novca, vrijedi.”
Nop, moj je moto: “tko ima uvjete i zaradi novac je vrijedan, tko nema uvjete i zaradi novac je cudo a tko ima uvjete i ne zaradi novac je budala”.

No to bi bilo to od mene. Sad si mi vec naporan.
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:28   #19
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Nije. Huligan ima 40 prijatelja a mali što trenira judo je sam. Ovi bi ga natamburali na mrtvo makar bi on kome usput uspio razbiti nos.
Upravo naprotiv, nas huligan nema prijatelja..

Jedina vojna sila u NATO paktu je preko-okeanski gazda. Svi ostali u sustini samo placaju za zastitu..

A sto se tice dzudiste, prijatelj je na primjer ovaj krupni decko sto voli mnogo da radi, pa je skupio mashala kapital.. I tek ce jos da skupi..

Prijatelj je i ovaj decko sto voli igrati šah.. sto mu se vole rugati i prijetiti mu no vidimo da je ipak u svom dvoristu prilicno sve uspio udesiti kako je zamislio.. Slava Alahu..

Dakle prijatelja ima, mozemo jos nabrajati, no stvar je u nipodastavanju prema tim nacijama koje se odgaja propagandom, pa koliko god da nabrojimo, uvijek ce se zauzvrat zbrojiti da to skupa nista ne vrijedi..
Blagojevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:35   #20
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Nop, moj je moto: “tko ima uvjete i zaradi novac je vrijedan, tko nema uvjete i zaradi novac je cudo a tko ima uvjete i ne zaradi novac je budala”.

No to bi bilo to od mene. Sad si mi vec naporan.

Dobro, i gdje tu vidis na primjer sopstveni narod, svoju Hrvatsku?

Ako kazes da Rusi ne vrijede zato sto su navodno sirotinja poput Hrvata, shvatas li sta to onda govori o tvom iskrenom misljenju o sopstvenom narodu? Ne vidis da je sramota tako razmisljati?

Mi Sloveni ne vrijedimo zato sto smo sirotinja, a nasi gospodari Germani i Anglo-saksi vrijede zato sto imaju novca. Ura!
Blagojevic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.