Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2021., 15:37   #1
Arrow Zalando stiže u Hrvatsku

Nijemci su ocito iskoristili Brexit i prosirili se po EU - prvo Best Secret, onda About you, a sada stize i Zalando

https://www.journal.hr/moda/modne-vi...ze-u-hrvatsku/
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 15:58   #2
Još ako sve sa stranice bude za naše tržište...
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 16:38   #3
Napokon

Koliko sam para ostavio na njemačkom Zelandu i mailboxde da mi dostave neke stvari. Samo se nadam da neće naša ponuda biti slabija od njemačke recimo...

Iako, nisu oni baš ludo povoljni. Znači ja sam sa njih uglavnom uzimao stvari koje ne mogu nigdje drugdje naći (kod njih za čudo uvijek ima i brojeva i modela), no da su bili nešto povoljni - nisu. Barem za te stvari koje sam ja gledao, a uglavnom sam gledao dva-tri ista branda cijelo vrijeme
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 16:51   #4
Slazem se za Zalando, uopce nisu povoljni, ali ajd kad bude snizenje pokupim nesto i tamo, a cesto dobijem i poklon bonove. Cak ni Zalando Outlet nije nesto povoljan naspram drugih slicnih trgovina. U svakom slucaju, vjerujem da ce Hrvatice nagrnuti
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 16:52   #5
Ovisi sto trazis - ja imam na zalandu nekoliko brandova koje pratim i kada krenu zimska i ljetna snizenja + promo kod 20 % na sale, dobijem odlicne popuste i po 70 %....ali tamo uzimam samo tada....inace uzimam direkt na webu branda, jer puno cesce imaju promo kodove na sale i ranije krenu....ako koristis mailbox de, zna se na saleu naci super stvari i na breuninger webshopu...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 18:20   #6
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Ovisi sto trazis - ja imam na zalandu nekoliko brandova koje pratim i kada krenu zimska i ljetna snizenja + promo kod 20 % na sale, dobijem odlicne popuste i po 70 %....ali tamo uzimam samo tada....inace uzimam direkt na webu branda, jer puno cesce imaju promo kodove na sale i ranije krenu....ako koristis mailbox de, zna se na saleu naci super stvari i na breuninger webshopu...
Tocno to, znaju imati odlicna snizenja i zbilja se onda isplati. Zimus sam ulovila 2 krasne Ralph Lauren haljine snizene 70%. Najdraze kod Zalanda mi je super brza dostava i 100 dana za povrat, nekada stvari stignu na dan narudzbe.

Samo je sada pitanje kakve ce cijene biti u Hrvatskoj i da li ce biti dobrih popusta.
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 22:24   #7
Wow, pa to su super vijesti!
Samo da bude kodova kao i za druge zemlje. Nanjušili fin promet kod nas dakle
Bibii is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2021., 00:50   #8
Zelando navodno u srpnju stiže u Hrvatsku
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2021., 09:25   #9
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Slazem se za Zalando, uopce nisu povoljni, ali ajd kad bude snizenje pokupim nesto i tamo, a cesto dobijem i poklon bonove. Cak ni Zalando Outlet nije nesto povoljan naspram drugih slicnih trgovina. U svakom slucaju, vjerujem da ce Hrvatice nagrnuti

Imaš li prijedlog za nešto umjesto Zalando Lounge? Do sad sam naručila 10-ak puta i ostavila 3 stvari. Ostalo sam sve vratila. Nervira me poštarina pa ne naručujem često.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2021., 22:47   #10
Nije li se spominjao 01.07.? Vise nitko ne spominje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2021., 14:34   #11
O wow pa jedva čekam
__________________
It’s not what you preach, it’s what you tolerate
mart28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2021., 17:16   #12
1.6. su startali u Sloveniji, Slovačkoj i Litvi. U Sloveniji surađuju sa slovenskom poštom za dostavu, garantiraju 3-5 dana dostavu i 30 dana pravo na povrat.

Hrvatska, Estonija i Latvija su iduća tri tržišta u planu i po novom su na rasporedu "late summer 2021". Ljeto traje do 23. rujna btw.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2021., 23:43   #13
kod nas u slo su stvarno super, paketi dodju za 2-3 dana od narudzbe, pare vrate u roku 7 dana (kad je placeno paypalom)
al kad dodje u hr, iskoristite na pocetku tih 25% koje budu dali (ako bude kao kod nas)... od tad jos nije bilo nikakvog koda. isao je na sve
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2021., 16:30   #14
Izgleda da je proradila domena zalando.hr, a uspjela sam i instalirati app što do sada nisam mogla. Na app doduše ne mogu odabrati Hrvatsku kod registracije....hm
U zaglavlju na webu stoji i BOK25 za 25% popusta
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2021., 15:50   #15
Evo i po medijima - https://super1.telegram.hr/look/zala...17nmJp3jvPrgRA
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2021., 09:20   #16
Ali nije to jos profunkcioniralo kako treba. Imaju bas malo stvari u ponudi, masa stvari kad se ide na trazilicu ne funkcionira, u app jos nema Hr.. bit ce to bolje jednom kad krene.

Dosta glupo kako su sad stavili kod za dobrodoslicu, a u web shopu tako malo stvari.

Ocito jos pripremaju i rade na stranici.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2021., 13:03   #17
Meni funkcionira najnormalnije. :nezna:
Možda nema stvari u količinama kao na Yooxu npr. ali čini mi se solidno. S filtriranjem treba biti oprezan, možda taj dio nije najspretnije složen. Meni isto s 8000 skine na 24 itema ako kliknem samo neku bezazlenu stvar u filterima. Treba isprobavati. Inače, normalno se ide na košaricu i na plaćanje.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2021., 08:36   #18
Naručila neke adilette, čekam paket
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2021., 08:38   #19
Quote:
Ljelja kaže: Pogledaj post
Meni funkcionira najnormalnije. :nezna:
Možda nema stvari u količinama kao na Yooxu npr. ali čini mi se solidno. S filtriranjem treba biti oprezan, možda taj dio nije najspretnije složen. Meni isto s 8000 skine na 24 itema ako kliknem samo neku bezazlenu stvar u filterima. Treba isprobavati. Inače, normalno se ide na košaricu i na plaćanje.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

To da, iako nisam probala ali s placanjem ne ocekujem probleme.

Nego bas kolicina stvari, trazilica, aplikacija nije u pogonu.. Vidi se da to jos nije to


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2021., 11:28   #20
Aplikacija funka. Možda ju tebi nešto na mobu onemogućava?

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.