Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2010., 21:45   #1241
Quote:
marq.fcb kaže: Pogledaj post
jesu ray ban na kojima piše made in china oriđiđi ili fejk? seller je iz amerike i cijena je normalna, i još napominje this style factory start MADE IN CHINA NOW ?
FEJK!
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 21:51   #1242
Quote:
ivano_s kaže: Pogledaj post
FEJK!
malo sam guglao i naišao na ovo

Luxottica To Acquire Leading Optical Chain in China

Milan, Italy
07.07.2005 - 14:31
Price Sensitive

Milan - Italy, July 7, 2005 - Luxottica Group S.p.A. (NYSE: LUX; MTA: LUX) today
announced that it will acquire Xueliang Optical, the leading premium optical chain in
Beijing, China.

Leonardo Del Vecchio, chairman of Luxottica Group, commented: “Today’s acquisition is
a key strategic step for our Group, as it strengthens our position in what is fast
becoming one of the most important markets in the world for fashion and premium
eyewear. In fact, following the completion of this acquisition Luxottica Group will
become one of the leading operators of premium optical stores in the Chinese market,
with a total of 149 stores.”

Luxottica Group’s leadership position in this market is particularly important. The
Chinese, for one, are already one of the largest consumer groups in the luxury industry.
In addition, urban middle and upper classes – which are estimated to represent twothirds
of total consumption in China - are expected to nearly triple in the next five years,
driving growth in the luxury market as well as premium eyewear.
Going forward, the Group will continue to closely monitor the development of the
Chinese optical retail market, where concentration is still low, while growth rates are
significantly above – in some cases as much as three times -- those of most developed
markets.

Luxottica Group will acquire 100 percent of the equity interest in Beijing Xueliang Optical
Technology Co. Ltd. for a purchase price of RMB 169 million (approx. Euro 17 million),
plus RMB 40 million (approx. Euro 4 million) in assumed liabilities. Xueliang Optical posted
unaudited sales for the most recent fiscal year of RMB 102 million (approx. Euro 10
million).

Xueliang Optical brings to the Group 79 stores in Beijing. Luxottica Group already
operates 70 stores in Hong Kong.

As customary, completion of the transaction remains subject to approval by the relevant
Chinese governmental authorities. Luxottica Group currently anticipates receiving such
approvals by the end of 2005.
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 23:36   #1243
trebam malu pomoć

vi poznavaoci sunčanih naočala jedno pitanjce:
ove cvike u zari, acces. i sl.shoppovima od oko200kn zanima me vrijednost, odnosno štetnost njihovih stakala? sad skupljam lovu za neke pa se mislim između esprit-ovih od oko 550kn i ovih u Acces.
pošto nosim dioptrijske od 0,75 smetaju mi ove sa placa užasno...boli glava i to..
nadam se brzoj pomoći.. unaprijeed hvalaa
Mala Pametna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 11:34   #1244
jel zna netko jel ima igdje u zagrebu kakvih sniženja sunčanih naočala?
jess is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 12:56   #1245
Molim vas tražim ove cvike,da li ma tko kavu iformacju di ih mogu naći,mislim da su od pretpošle godine-Valentino!! plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

http://chinawholesalenet.com/wp-cont...96_5365S_G.jpg
ina25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 20:32   #1246
ove naočale na slici,koja su marka,gdje kupiti,imala ih je na nekoj naslovnici nedavno,hvala
__________________
album 2
oldskulbejbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 00:44   #1247
jel itko kupovao carerra naocale? kakve su? jel valja to?
dvoumim se izmedju njih i ray ban aviatorica
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 09:05   #1248
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
jel itko kupovao carerra naocale? kakve su? jel valja to?
dvoumim se izmedju njih i ray ban aviatorica
Ja sam zadovoljna
__________________
album 2
oldskulbejbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 12:23   #1249
Quote:
oldskulbejbi kaže: Pogledaj post
ove naočale na slici,koja su marka,gdje kupiti,imala ih je na nekoj naslovnici nedavno,hvala
Te njene su Dior, na žalost ne znam točno koji je model. I ja sam u potrazi sa sličnima, Vogue ima identičan, a puno jeftiniji model.
adriann is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 13:53   #1250
Ima li u Zagrebu gdje Michael Kors naočala?
misomorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 14:03   #1251


Čije su ove na Lani??
misomorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 14:34   #1252


posjedujem njih i vogue



sljedeća investicija će zasigurno biti carrera



favoriziram ih već dugo ali nikako kupiti, uvik nešto drugo uleti
 
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 14:39   #1253
ja imam ove, ray ban 4099, ali ove godine bi ih rado zamijenila...sličnima jer ovaj model mi odlično stoji

Zadnje uređivanje bea_ : 20.04.2010. at 21:32.
bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 17:14   #1254
i meni se jako svidjaju carrera naocale. imam klasicne suncane naocale, modernije, u boji..svakakve (obozavam naocale) tako da carrerice nisu na odmet.
i htjela bi neke sive jer tu boju naocala jos nemam. jedino..di se mogu kupiti u zg? vidjela sam ih u gundulicevoj ali imaju 2 modela mozda
i koliko sam skuzila dosta su skuplje nego vani. ne drasticno ali opet, skuplje.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 18:35   #1255
Quote:
misomorka kaže: Pogledaj post
Ima li u Zagrebu gdje Michael Kors naočala?
Ima u Zg u Luxotici, Bogoviceva
Aksiominka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 18:38   #1256
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
i meni se jako svidjaju carrera naocale. imam klasicne suncane naocale, modernije, u boji..svakakve (obozavam naocale) tako da carrerice nisu na odmet.
i htjela bi neke sive jer tu boju naocala jos nemam. jedino..di se mogu kupiti u zg? vidjela sam ih u gundulicevoj ali imaju 2 modela mozda
i koliko sam skuzila dosta su skuplje nego vani. ne drasticno ali opet, skuplje.
Neznam znam da ću ih ja uzeti u Trogiru u jednoj optici, čula sam da isto tako imaju 2-3 modela samo, žalosno je to šta kod nas nema nekih stvari, a i kad ih ima bilo bi bolje da ih nema ... razumimo se...
 
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 19:51   #1257
Quote:
misomorka kaže: Pogledaj post


Čije su ove na Lani??

dolce & gabanna 1490,00
__________________
album 2
oldskulbejbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 20:47   #1258
jesu sta nize cijene naocala u italiji? zna neko?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 20:49   #1259
majketi, meni su ove naočale na lani i na nini iste ko moje, a moje su treća marka
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 23:50   #1260
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
i meni se jako svidjaju carrera naocale. imam klasicne suncane naocale, modernije, u boji..svakakve (obozavam naocale) tako da carrerice nisu na odmet.
i htjela bi neke sive jer tu boju naocala jos nemam. jedino..di se mogu kupiti u zg? vidjela sam ih u gundulicevoj ali imaju 2 modela mozda
i koliko sam skuzila dosta su skuplje nego vani. ne drasticno ali opet, skuplje.
Ghetaldus u Gajevoj je imao prije nekih mjesec dana dosta veliki izbor i meni su se učinile jeftinije, ono, u rangu Vouga i Diesela. Mislim da su bile oko 800kn.
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.