Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2012., 10:20   #41
Cijena za jedan semestar u Vodnikovoj je oko 2500 kn,koju kunu manje..ja idem ondje već godinu dana i prezadovoljna sam.
nina88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 11:26   #42
Poslala sam prijavnice za testiranje mailom, da li oni na to odgovaraju? Tj. da potvrde termin ako je slobodan? Jer nisam dobila nikakav odgovor još..
banana boat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 14:07   #43
Zna li itko kada su upisi u vodnikovu i koji je plan rada te koliko se kreće cijena? Konkretno me zanima francuski jezik, pa ako itko može pomoći, bio bih zahvalan
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 22:46   #44
Talijanski vodnikova

Pozdrav svima!
Ove godine bih htjela upisati talijanski jezik u Vodnikovoj. Nikada ga nisam ucila, krecem od prvog stupnja, pa me zanima moze li mi netko preporuciti nekog dobrog profesora/profesoricu?
ragazzaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 15:06   #45
Poz
da li možda nečije predškolsko dijete ide u Vodnikovu na tečaj engleskog?
Gledala sam na stranici i nema info o predškolskom uzarstu, ali pitala sam ih porukom i rekli su da imaju tečajeve za tu dob, ali da su sad na go pa da se javim kad počnu upisi.
zato me zanima ako netko ide kakvi su dojmovi za predškolce-6 godina.
hvala
ivy11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 15:26   #46
Quote:
ivy11 kaže: Pogledaj post
Poz
da li možda nečije predškolsko dijete ide u Vodnikovu na tečaj engleskog?
Gledala sam na stranici i nema info o predškolskom uzarstu, ali pitala sam ih porukom i rekli su da imaju tečajeve za tu dob, ali da su sad na go pa da se javim kad počnu upisi.
zato me zanima ako netko ide kakvi su dojmovi za predškolce-6 godina.
hvala
pa dijete će ti učiti engleski ionako u školi. zašto trošiti lovu na to sad?
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 15:32   #47
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
pa dijete će ti učiti engleski ionako u školi. zašto trošiti lovu na to sad?
Zato što osobno smatram da djeca što su mlađa bolje uče,zato što je išla i prošle godine u drugu školu na tečaj, zato što joj super ide i sviđa joj se engleski i zašto onda ne iskoristiti njenu volju i upisati ju u kvalitetnu školu koju može pohađati dalje u kontinuitetu i na kraju dobiti potvrdu koja se priznaje.

i ja sam isto prije škole išla na engleki
ivy11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 16:14   #48
Quote:
ivy11 kaže: Pogledaj post
Zato što osobno smatram da djeca što su mlađa bolje uče,zato što je išla i prošle godine u drugu školu na tečaj, zato što joj super ide i sviđa joj se engleski i zašto onda ne iskoristiti njenu volju i upisati ju u kvalitetnu školu koju može pohađati dalje u kontinuitetu i na kraju dobiti potvrdu koja se priznaje.

i ja sam isto prije škole išla na engleki
priznati u HR

vani se priznaju npr. IELTS ili CELPIP testovi, a ne potvrde iz Vodnikove

a sumnjam da kad će se zapošljavati će netko gledati jel ona ima certifikat iz engleskog kad je imala 6 godina
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:31.