Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2007., 02:22   #81
A tko drži španjolski? Hercigonja ili netko drugi?
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 11:40   #82
Dok sam ja tamo bio...španjolski je bio sam ideja...šteta, a baš sam ga htio upisati....

Bolje Hercigonja nego Čaksa if you ask me...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 16:15   #83
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Dok sam ja tamo bio...španjolski je bio sam ideja...šteta, a baš sam ga htio upisati....

Bolje Hercigonja nego Čaksa if you ask me...

Cika Strile
Ne bih znao... samo mi je Hercigonja predavala, i to njemački. Tek smo kao maturanti saznali da predaje i španjolski, a nije htjela priznati koji joj je draži. Pa smo zaključili da je španjolski
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 21:23   #84
Ja sam buduci trecas u lucijanki pa eto par savijeta ak uopce netko od buducih prvasa gleda ovu temu...

Skola je teska bar meni , u njoj ima fakat dobrih profesora, a i ima profesora koji ce vas nastojat zeznut u svakom koraku...
Na pocetku trebate ucit itd. dok ne prokuzite profesore al kad skuzite metode od profesora onda bude malo lakse.
Po postovima starijih clanova vidim da je vecina profesora ostala ista (Crkva , Pavlovic, Tockica, Morovic, Crnobrnja,Pasko, Strasser itd. )
Iz glazbenog cete imat Paska, nakon pol godine skuzite da izvaljuje iste fore vec generacijama
Onda molite se da iz hrvatskog imate Strassericu, jedna od najboljih profa na skoli , istina puno trazi i nemojte kod nje ocekivati 5 ali zato stvarno puno naucite...
Iz infice ako dobite Vajica ste isto veoma sretni, predobar profesor, nauci vas puno toga a opet ima puno razumijevanja za ucenike.
Za dragu profesoricu Pavlovic mogu reci samo vazno je slusati!
Kod Crkve si zemite minjaka kad odgovarate a ako ste musko jebiga odite ucit.

ugl. da ne pisem sad sve skuzit cete profesore kad tad
Ak se mene pita odite u neku gimnaziju u grad a ne u ovu bogu iza nogu al ak bas morate hebiga bar vam je ok ekipa ak nist drugo...

I da skola nije tak lijepa i kul kak vam se na pocetku cini, hodnici su hebeno mali, u ucionicama je vruce, prozori su strasni, dvorana se vec lagano raspada...

Sretno!
Marcus555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 23:01   #85
Meni je Morovićka bila raska...ta kuži samo matematiku, ostatak svijeta ne...

A za naj profu...Pavić Pezer...

Inače, škola fakat jest teška, ali neka je...tamo zbilja naučiš neke stvari koje ostaju do kraja...

Isplati se...trust me...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 00:48   #86
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
A za naj profu...Pavić Pezer...
svesrdno potpisujem

ta žena je
__________________
But I've still got me to be your open door, I've still got me to be your sandy shore, I've still got me to cross your bridge in this storm and I've still got me to keep you warm...warmer than warm...
Gretchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 13:25   #87
vidim teška škola ali nema problema.Ja imam 56 bodova i ići ću u matematički smjer.Sad vi koji idete u tu školu hoću li se moći upisati?
sipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 01:08   #88
ja mislim da oćeš, ak ne bude navala velika, ak bude..vezaaa...šta da ti kažem... inaće ja ne idem tam JOŠ, al budem, u jez. smjer! na jesen sad...
Tonak! is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 12:31   #89
Quote:
Tonak! kaže: Pogledaj post
ja mislim da oćeš, ak ne bude navala velika, ak bude..vezaaa...šta da ti kažem... inaće ja ne idem tam JOŠ, al budem, u jez. smjer! na jesen sad...
evo nisam primljen u matematičku, upisana su dva razreda ja imam 56 i ništa jedino ak upadnem u opću ali kaže da trenutno 55 se ne upisuje a 56 je upitno
sipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 12:44   #90
Evo nisam niti ja upala u matematičku, falio mi je jedan jebeni bod, al sam zato 100% upala u opći za koji imam 58 bodova...ljudi su u matematički upadali samo s 58bodova i više, a meni je falio bod..grrrr
Lolly. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 12:49   #91
Quote:
**Lolly** kaže: Pogledaj post
Evo nisam niti ja upala u matematičku, falio mi je jedan jebeni bod, al sam zato 100% upala u opći za koji imam 58 bodova...ljudi su u matematički upadali samo s 58bodova i više, a meni je falio bod..grrrr
nemora biti još ima 4 sata upisa za sad je prag 56 u općoj moguće da dođe još 20 ljudi s 5.0 i mi smo gotovi ja imam 56 bodova i na granici smo
sipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 12:50   #92
A ne znam, kaže ženska da upadam...totalno sam na iglama.
Lolly. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 23:12   #93
Quote:
sipe kaže: Pogledaj post
evo nisam primljen u matematičku, upisana su dva razreda ja imam 56 i ništa jedino ak upadnem u opću ali kaže da trenutno 55 se ne upisuje a 56 je upitno
ajoj, nemaš šanse s 56...prebacit će te u opću...a valjda već znaš!
samo...oće bit na netu lista???? jer mi se ne da ić sutra tam s busom..ajjjmeee...
Tonak! is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 23:43   #94
Imam jedno pitanjce. Vidim da dosta ekipe spominje opći smjer. Jeli to nešto novo ili sam ja nešto krivo povezao? Postoje jezičan i prirodoslovno-matematički smjer.
I ja sam završio lucijanku prije nekih 5 godina i mišljenja sam da su previše spustili kriterije. Frend mi je rekao da profesori više ne mogu pitati usmeno ako učenik nije spreman. Mislim, kakve su to gluposti? Kad se sjetim koliko sam puta strepio cijeli sat i molio Boga da me ne prozove.
Sve u svemu bili su to ljepi dani.
E da samo znate što je nama radila Crnobrnja iz latinskog. Ti testovi su mi bili teži od većine ispita koje sam dao na faksu. Bio sam najsretniji kad sam dobio 2 na nultu. Nije 2 ali sam blizu. Navodno je sad pukla i nitko više ništa ne mora znati.
KHS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 00:02   #95
Quote:
keky99 kaže: Pogledaj post
Eto, zanima me, jel ima iskustva, kakva je ekipa i profesori itd....
I to ona opća gimnazija..
Evo, ja sam upravo završio 3. r lucijanke (prosjek 3,5 ). skola je teska ako ne ucis (kao ja ) al po ostalima znam da ti nije problem ako si marljiv.
Sta se tice profesora, vecina je u redu (Štercka, Anićka) a za idiote ti necu govoriti, reci mi ti kad se upises, sigurno ih neces fulat !! . E da, i pegica je odlicna, uvijek za zajebanciju ili razgovor kad ti treba.Ekipa ne zavisi o skoli nego o tebi, druzis se s onima koji tebi odgovaraju.. Sve u svemu, ok skola, ako planiras ucit, preporucujem ti ju!
marcan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 00:28   #96
Quote:
KHS kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanjce. Vidim da dosta ekipe spominje opći smjer. Jeli to nešto novo ili sam ja nešto krivo povezao? Postoje jezičan i prirodoslovno-matematički smjer.
I ja sam završio lucijanku prije nekih 5 godina i mišljenja sam da su previše spustili kriterije. Frend mi je rekao da profesori više ne mogu pitati usmeno ako učenik nije spreman. Mislim, kakve su to gluposti? Kad se sjetim koliko sam puta strepio cijeli sat i molio Boga da me ne prozove.
Sve u svemu bili su to ljepi dani.
E da samo znate što je nama radila Crnobrnja iz latinskog. Ti testovi su mi bili teži od većine ispita koje sam dao na faksu. Bio sam najsretniji kad sam dobio 2 na nultu. Nije 2 ali sam blizu. Navodno je sad pukla i nitko više ništa ne mora znati.
Uveli su i opći razred ili dva. Ili tri.

Jer nije bila dovoljna navala na matematičku, čini mi se...

Ne znam koliko su profesori spustili kriterije, ali sam od nekih čuo da su nove generacije očajne.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 01:14   #97
Dva su opće razreda

Eh da se pohvalim, danas su taman u Večernjem izašle fotke nas ovogodišnjih Lucijanka maturanata

ah, već me hvata nostalgija
__________________
But I've still got me to be your open door, I've still got me to be your sandy shore, I've still got me to cross your bridge in this storm and I've still got me to keep you warm...warmer than warm...
Gretchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 14:13   #98
Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
Profesori... Strasser iz hrvatskog je jedna od najboljih stvari koje ti se mogu dogoditi - ali to većina shvati tek kad prestane pišati krv
Ovo je bila jedna od gorih glupača, neko preseravanje isforsani purgerski govor: "ak'mi se bu'te preseravali bum vam skeljila komad", "Krleža nije bio nikakv pjesnik!" i sl.
Jednog frenda kojeg nije volila je pitala za dvojku "kako se zvala Krležina baka?" i to sasvim ozbiljno, ovi odlikaši kaj su šaptali su se samo zgledali!

Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
Frigan-Ciuha iz povijesti je puna vrlo, vrlo poučnih lekcija (zapamtite, dečki, ne valja vam u svemu u životu biti brz!) i čak i ako ne volite povijest, kao što je ni ja nikad nisam volio, naučit ćete hrpe.
Ova je još gora od prve. Prije je tako bila seksualno ugrožena da je to bilo presmiješno. Njene seksualne aluzije ti mogu biti jedino smješne dok ima oko 15. Riba je cijelu jednu godinu štrajkala, jer ima premalu plaću pa su đaci naizmjenične čitali njena predavanja.

Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
Iz matematike, Granić... žena s najboljom metodom ikad da ljudima pokaže da ocjene nisu bitne...
Ona je fakat bila ok kao i svi profesori iz matematike. Bez pol beda sam položio matematike na faksu.

Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
I još najbolja pedagogica u široj okolici... rijetko prijateljski nastrojena, uvijek voljna pomoći...
Ova je pak gora od ove prethodne dvije. Maltretirala nas je jer smo se bunili zato što je cijela škola bila izljepljena HDZovim plakatima (godina je '93-'94).
"Pa to je samo izložba HDZovih plakata" Neikma će biti ovo smješno ali mi smo pobrali ukore zbog toga.

Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
Sve u svemu, dobra škola s divnim ljudima... barem što se profesora tiče.
Dobra je strana još i to što nije razvikana, pa je stupanj snobovštine prilično nizak... u moje je vrijeme bila i prilično čista od droge (maricu ne računam), za razliku od npr. XVIII, u koju je išla moja sestra... u Lucijanki nisam vidio nikoga na kokainu...

Ah, da: imaju i ormariće
To je, uz blizinu, bila stvar koja me navela da se uopće upišem u Lucijanku umjesto u XV.
Ovo ostalo je sve točno, ako se izuzmu gore navedeni likovi!
Rebecca Guay is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 15:06   #99
Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
Iz matematike, Granić... žena s najboljom metodom ikad da ljudima pokaže da ocjene nisu bitne...

Ona je fakat bila ok kao i svi profesori iz matematike. Bez pol beda sam položio matematike na faksu.



R. G., pomiješao si Granićku (koja nam nije predavala) s pok. Bronićkom (koja nam jest predavala).
__________________
so i shot 'em down one by one
then i left 'em 'long the rails
i use my gun whenever kindness fails
Sawdust Booger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 15:36   #100
Quote:
KHS kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanjce. Vidim da dosta ekipe spominje opći smjer. Jeli to nešto novo ili sam ja nešto krivo povezao? Postoje jezičan i prirodoslovno-matematički smjer.
I ja sam završio lucijanku prije nekih 5 godina i mišljenja sam da su previše spustili kriterije. Frend mi je rekao da profesori više ne mogu pitati usmeno ako učenik nije spreman. Mislim, kakve su to gluposti? Kad se sjetim koliko sam puta strepio cijeli sat i molio Boga da me ne prozove.
Sve u svemu bili su to ljepi dani.
E da samo znate što je nama radila Crnobrnja iz latinskog. Ti testovi su mi bili teži od većine ispita koje sam dao na faksu. Bio sam najsretniji kad sam dobio 2 na nultu. Nije 2 ali sam blizu. Navodno je sad pukla i nitko više ništa ne mora znati.
Sad su ti dva jezicna jedan matematicki i cetiri opca.
Inace jos uvijek se opako ispitije, a Crnobrnja nije pukla i dalje puno rusi (istina manje nego prije al rusi) i jos uvijek su testovi ak dobis dva si sretan
Marcus555 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.