Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2008., 18:40   #41
Meni je sO skroz ok... I ja i moj buraz imamo brdo oblekice i iskreno ništa mi se još nije raspalo...
Možda je to samo puka sreća, al burky stalno kupuje tam košulje i sve su mu ...
Deadly glam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 20:44   #42
Nekoliko najboljih hlaca sto sam ikad kupio su upravo s.Oliver, i sto se tice kvalitete, i vise sam nego zadovoljan.. Ovisi na kakvu robu naletis, ocito postoje razlike..
Cochrane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 20:00   #43
Quote:
tereza_33 kaže: Pogledaj post
ma koje bezobrazne prodavačice...trebate doći u Šibenik i upoznati preljubaznog prodavača...ljigavo ljubaznog...čovjeće kad te se taj uhvati ti ne da nemožes u miru pogledati robu nego ti on konstantno visi nad vratom i dosađuje...a ima tako iritantan osmjeh, rekla bi više retardiran i kad mi na izlazu kaže ''hvala, dođite nam opet'' dođe mi se izrigati. I sada prije nego što uđem u taj dućan provjerim je li on tamo da se slučajno opet ne susretnemo. Ma blažene bezobraznice, dolje ljigavci!!!
Uvažena gospođo ili gospođice, ja uredno posjećujem taj dućan i jako sam zadovoljna uslugom u tom dućanu, pogotovo mladim gospodinom. Isto tako vi možete odbiti njegovu uslugu i zatražiti da vi hoćete neku neljubaznu.
majke is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 21:11   #44
Ti uopće pa nisi taj "ljigavac".
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 00:58   #45
Quote:
tereza_33 kaže: Pogledaj post
ma koje bezobrazne prodavačice...trebate doći u Šibenik i upoznati preljubaznog prodavača...ljigavo ljubaznog...čovjeće kad te se taj uhvati ti ne da nemožes u miru pogledati robu nego ti on konstantno visi nad vratom i dosađuje...a ima tako iritantan osmjeh, rekla bi više retardiran i kad mi na izlazu kaže ''hvala, dođite nam opet'' dođe mi se izrigati. I sada prije nego što uđem u taj dućan provjerim je li on tamo da se slučajno opet ne susretnemo. Ma blažene bezobraznice, dolje ljigavci!!!
Draga gospođo, ovo ljeto sam bila na ljetovanju u Šibeniku i dva sam puta kupovala u s.oliver trgovini zajedno sa suprugom.
Što se tiče mladog gospodina (pretpostavljam da govorimo o istom jer je bio jedini muškarac u trgovini), tako profesionalnog prodavača nisam vidjela u cijelom Zagrebu. Ne samo da nas je vrhunski uslužio nego nam je sve stvari koje smo kupili za poklon upakirao u poklon kutije. A što s tiče "hvala i dođite nam opet" to je samo odraz dobrog odgoja, što nekima očito nedostaje.
vesna30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 10:07   #46
I opet isti. Slučajno registriran 9.9. i imaš samo 1 post.


Svašta.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 10:33   #47
Aaaaaaaaa majke ti Vesna30, al me nasmija

Što se tiče krpica iz SO, ja imam dosta njihovih stvari i zadovoljna sam. Istina da imaju i komada lošije kvalitete, al mi se čini da se to može odma u dućanu skužiti
ivanea1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 13:49   #48
so mi je najbolji za dječiju odječu. sebi često kupim u so i nisam nezadovoljna ali ono-srednja klasa.
muž nedavno kupio hlače na kojima stoji da se peru na 40 a ja za svaku sigurnost stavila na 30. boja je skroz otišla. hlače su tamno sive a nakon pranja sivo-crvene.
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 13:41   #49
Meni su sasvim oke. Npr.muške majice pogotovo, te se samo peru i nose i uvijek iste, valjda ovisi na kaj nabasaš.

Mene zanima gdje sve ima za kupiti njihovih cipela. Vidjela sam jedne njihove prekrasne čizmice na Branimirovoj i nije bilo broja, u City c. uopće takvih nije bilo, u Prečkom nemaju cipela... gdje bi još mogla potražiti u Zg njihove cipele?!
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 20:46   #50
mhm, ja sam prosle zime kupila cizme i stvarno su lijepe. ali nisu bas nesto kvalitetne. nosila sam ih svega par puta, i to samo po suhom vremenu i nisu u bas presuper stanju. al majice mi potraju dugo
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 20:04   #51
Pozdrav ljudi! Stvarno svakakvih komentara ima, i pozitivnih i negativnih. Normalno je da, bez obzira o kojoj se marki radilo, netko nabasa na nešto što ima greškicu. No, imate 14 dana da to zamijenite. A rupica od zaštite nije greška u kvaliteti robe nego u ljudskoj ruci koja stavlja zaštitu na robu. Osobno sam stvarno zadovoljna i ponudom, od odjeće za tek rođene bebe do odraslih, i uslugom, a i svakih me par mjeseci nagrade poklon bonom u znak vjernosti.
SuperTeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 22:32   #52
Ja kupujem svojoj curici tamo odjeću i jako sam zadovoljna. Kako ona ima samo 14 mjeseci i sve što završi u ustima završi i na odjeći neke majice sam oprala bezbroj puta i još uvijek su iste, nisu se isprale boje, niti su se rastegnule. Ne znam stvarno, ja sam prezadovoljna!!!!
memx0407 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 13:45   #53
meni su oni sasvim ok! imam par njihovih stvari i sve je do sada isto i dalje nosivo!
__________________
U zemlju vila kreneš vozom, a stigneš vlakom...
T<e>a is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 15:05   #54
ma s.Oliver je zakon,iman pun ormar njihove robe,pa sta vi mislite nosit vjecno isto,robu nosiš jednu sezonu neko i mrvu više i to je ok...pa kupiš novu..s.Oliver rulzz
fatigue is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 20:41   #55
Bok, Zna li netko kada će ove godine početi sniženja u S. Olivera, i ima li razlike kod sniženja izmežu s. olivera u mercatora, i ostalih.
Svidila mi se jedna zimska jakne i hlače, a pošto počinje 12. mjesec, mislim da bi možda sa kupnjom mogla pričekati do sniženja???
katica zlatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 00:07   #56
Meni je sve njihovo poprilično kvalitetno, zadovoljna sam sa njima, sviđa mi se dizajn, i uvik nađen šta mi triba.

Doduše kod njih skoro uvik kupujen na sniženju jer znaju za neke stvari imat pretjerane cijene.
__________________
Negdje uz put ja sam te izgubila
ni jedan nema to sto sam u tebi ljubila
malaSplit87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 20:27   #57
jel netko zna koliko otprilike bude popust kad počnu sniženja? pikirala sam pernatu jaknu, ali cijena je oko 1600 kn
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 20:29   #58
30 % pa nadalje, ali tek poslije nove godine
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 20:40   #59
hvala ti, onda ću čekat, ovo mi je ipak malo too much super, jedva čekam, imaju i predivne majice i vestice
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 20:47   #60
ja volim njihova zenska odijela,imam sako i hlace,sako i suknju,sako i haljinu.
sve onaj strogo poslovni štih.meni je to savrseno,,super izgleda,vidi se kvaliteta..e sad,imam i par kosulja koje su mi -onak-...s obzirom na cijenu,postoje i jeftinije a kvalitetnije kosulje.
te neke kosulje sam bila prisiljena kupitii....sto mi je bilo zao dati 500tinjak kn za nesto sto mi se nije svidjalo i sto se je jaaako brzo ispralo...ali okej,
a traperice njihove su mi isto ok.s tim da i u terranovoj ili amadeusu za duplo manje novca kupim skoro pa istu stvar.
malosunce19 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.