Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2007., 20:29   #201
Quote:
Hrvoje xyz kaže: Pogledaj post
kakav car , kakav car
to je pamet i zdravo razmisljanje.
a ne tu neki kompleksasi ( ne kazem svi , zamjecujem jednog)

Imenjače
ja kad sam razmisljo o bmw1 sad dosao do zakljucka da ce ljudi srat gle kompleksasa oce bmw pa kupio tu ighrackicu,a ne pravoga ..ko sto bi moj stari reko za c klasu..jebes to..to kupuju turci i ostali gastarbajteri koji oce pokazat da voze mecku,a nemaju za pravu
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 20:50   #202
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
ja kad sam razmisljo o bmw1 sad dosao do zakljucka da ce ljudi srat gle kompleksasa oce bmw pa kupio tu ighrackicu,a ne pravoga ..ko sto bi moj stari reko za c klasu..jebes to..to kupuju turci i ostali gastarbajteri koji oce pokazat da voze mecku,a nemaju za pravu
Znaci i ti se opterecujes time sto drugi misle o tebi i tvojoj odluci gleda auta?
Nista neobicno, vjerujem da mi to svi u dubini duse cinimo ali ne zelimo to priznat, kao sto nit ne zelimo priznat da kupujemo jeftiniji auto zato jer nemamo za skuplji (ili ne zelimo dat toliko novca za komad lima koji brzo propadne) i kao sto trazimo idiotske razloge zasto kupujemo jeftine aute i izmisljamo idiotske izgovore tipa "pa C klasu je lakse parkirat", "manje trosi", "manje je kvarljiva"... No ovo sto tvoj caca kaze je isto malo nategnuto. Pa po toj logici i za nekoga ko kupi S klasu mozemo zakljucit kako je covjek siromasan jer da ima para onda bi kupio Bently-a. Realnost je takva da se na koncu ipak kupuje i placa brand (uf sto mrzim taj izraz) s time da je nekome tko auto vozi samo po gradi zaista idiotski kupovat S klasu koju u javnoj garazi prakticki zaista ne mozes ni parkirat (presiroka). Nije sramota kupit ni c-klasu ni hyundai-a, mozda da konacno prestanete sa tim stereotipima koji se sire na ovom forumu (i koje siri tvoj caca ).
 
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 20:52   #203
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
ja kad sam razmisljo o bmw1 sad dosao do zakljucka da ce ljudi srat gle kompleksasa oce bmw pa kupio tu ighrackicu,a ne pravoga ..ko sto bi moj stari reko za c klasu..jebes to..to kupuju turci i ostali gastarbajteri koji oce pokazat da voze mecku,a nemaju za pravu
Ako je rijec o 116i bazni m ,da .
inace 1er sa konkretnim motorom (120d , 118i) i naravno m paketom kosta ohohoho vise od non-premium konkurenata.

a gle , boli te ljudi STA CE NETKO REC , .. ja ne kuzim ekipu kaj se kod odabira novog auta pitjau sta ce ljudi rec .. pa BMK kaj ce netko u 307ici il focusu rec (govorim takve aute da ne krenu neke raspre ).


edit:evo , i me potvrdio gore.
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 21:00   #204
ma zajebavo se stari u vezi mecke(stavio zato smajlija)..slazem se sa tobom..ako uspijes kupit ono sto ti se svidja i htio super..ako omjer ulozenog i dobivenog bio najbolji pa kupio taj auto opet super..
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 13:05   #205
Sad čitam test i30 1.6 CRDi VGT 16v iLove na AutoNetovoj stranici...
Kaže maksimalna brzina izmjerena tijeom testa iznosi samo 167 km/h???
Ubrzanje 0-100 čak 14.9 s???
Potrošnja u gradu 12 litara???
rfforumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 13:51   #206
Quote:
rfforumas kaže: Pogledaj post
Sad čitam test i30 1.6 CRDi VGT 16v iLove na AutoNetovoj stranici...
Kaže maksimalna brzina izmjerena tijeom testa iznosi samo 167 km/h???
Ubrzanje 0-100 čak 14.9 s???
Potrošnja u gradu 12 litara???

CRDi??? Jesil siguran da je taj motor?
__________________
Kad sve saberem ja se oduzmem!
MuhtaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 13:56   #207
Quote:
rfforumas kaže: Pogledaj post
Sad čitam test i30 1.6 CRDi VGT 16v iLove na AutoNetovoj stranici...
Kaže maksimalna brzina izmjerena tijeom testa iznosi samo 167 km/h???
Ubrzanje 0-100 čak 14.9 s???
Potrošnja u gradu 12 litara???
Težak je 1300kg a ima samo 90 ks.
Grgica Mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 13:59   #208
nije dobro napisano,za ubrzanje kazu da im je dosta drugaciji osjecaj odnosno da bolje ubrzava a sto se tice potrosnje je greska,takvi dieseli da im dusu vadis ne trose vise od 10 litara,kad sam ga ja testirao sa ukljucenom klimom i tri osobe u autu na gradskoj relaciji od 30-ak kilometara sam imao potrosnju po board compu 6.2 litre,nisam ga stiskao do kraja jer je masina nova i nije razradjena,znaci malo zesca voznja ali opet ne prezestoka=sto bi u prijevodu normalne voznje i bez klime islo ispod 6 litara
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:01   #209
Quote:
Grgica Mali kaže: Pogledaj post
Težak je 1300kg a ima samo 90 ks.
u jebote to je fakat slabo
to sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:03   #210
Pa valjda su držali do kraja gas cijelo vrijeme il nekaj, nemre bit tolka potrošnja, pa moj accent iz '98 sa 75 ks, benzinac, po gradu potroši 9-9,5 a po vani oko 5,5 ako ga nježnije vozim.

I još mi nije jasno, na cjeniku uopće nema tog crdi-ja sa 90 ks i tom opremom, za tu cijenu koju su oni naveli ide jači dizel od 122 ks
clouseau is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:03   #211


Uf, ovo je dosta loše.
Fala ti Bože kaj sam seljak pa bih ipak kupio Golfa.
Grgica Mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:08   #212
Quote:
clouseau kaže: Pogledaj post
Pa valjda su držali do kraja gas cijelo vrijeme il nekaj, nemre bit tolka potrošnja, pa moj accent iz '98 sa 75 ks, benzinac, po gradu potroši 9-9,5 a po vani oko 5,5 ako ga nježnije vozim.

I još mi nije jasno, na cjeniku uopće nema tog crdi-ja sa 90 ks i tom opremom, za tu cijenu koju su oni naveli ide jači dizel od 122 ks
Benzinac ima 122, dizelaš ima 115.

Dakle 1.6 crdi iLove sa 115 ks koša 148.000 kn.
Grgica Mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:13   #213
to ti je standardno kod auto novinara,pojma nemaju o testiranim automobilima,skidaju tekstove sa neta i onda ih prevode,tu izgube pola podataka....zadnji auto blic sto je izisao testiraju i30 sa opremom iLike kojem je cijena 107 800 kn a navode cjenu testiranog auta od 122 000 kn!takodjer navode da se ovaj hyundai proizvodi u slovackoj a proizvodi se u koreji,prstrasno kakve podatke daju!a da nepricam o konkurenciji na testu gdje usporedjuju i30 (1.4 motor)i golfa5 (1.6 motor) hyundai sa slabijom opremom a golf naravno je prikazan sa navigacijom koja po tekstu citajuci dolazi serijski,prvo mjesto normalno osvaja golf koji ga dijeli sa ceedom,drugi je hyundai i30,treci je auris,4 mazda3 a 5 mjesto je nissan quashqai,neznam gdje su njega nasli ubacit medju ove
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:27   #214
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
... board compu 6.2 litre....
a oni su tako precizni
jel uopce netko ima i30 na ovom forumu ? pa da napise svoje dojmove i pravu potrosnju (iskreno naravno a ne one tdi spike kaj trose 3l na 100km)... ili svi i dalje naklapte kao stare babe ...
__________________
"I have come here to chew bubblegum and kick ass............and I'm all out of bubblegum."
Jaranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:42   #215
Quote:
Grgica Mali kaže: Pogledaj post
Težak je 1300kg a ima samo 90 ks.
Znam,ali preloše performanse,pa to je 15 sekundi do stotke,oni kažu da je dojam bolji,ali jebi dojam,valjda su izmjerili 15 s,nije mi jasno kako tako slabo,isto tako i brzina od 167...a i potrošnja s malo težom nogom na gasu ne može bit tako velika
rfforumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:44   #216
A možda je neko od konkurencije platio da napišu krive podatke
Grgica Mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:47   #217
Pa to je kod nas normalno...sve je podplaćeno...neki dan kolegu zaustavi murija,na 50 vozio 90,i naplati mu kaznu,kaže kolega njima,a da je to napravio netko s A8-micom(mislieći na tajkune i bogate za koje zakon ne vrijedi ili koji su jači od zakona) ili slično,njega biste samo pustili...kaže murjak,a šta ćeš,njima ne smijemo ništa i nasmije se...
rfforumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 15:00   #218
Quote:
rfforumas kaže: Pogledaj post
Pa to je kod nas normalno...sve je podplaćeno...neki dan kolegu zaustavi murija,na 50 vozio 90,i naplati mu kaznu,kaže kolega njima,a da je to napravio netko s A8-micom(mislieći na tajkune i bogate za koje zakon ne vrijedi ili koji su jači od zakona) ili slično,njega biste samo pustili...kaže murjak,a šta ćeš,njima ne smijemo ništa i nasmije se...
Ajme koja kretenčina
clouseau is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:05   #219
Najžalosnije je što je to jedna velika istina
rfforumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:23   #220
Quote:
rfforumas kaže: Pogledaj post
Pa to je kod nas normalno...sve je podplaćeno...neki dan kolegu zaustavi murija,na 50 vozio 90,i naplati mu kaznu,kaže kolega njima,a da je to napravio netko s A8-micom(mislieći na tajkune i bogate za koje zakon ne vrijedi ili koji su jači od zakona) ili slično,njega biste samo pustili...kaže murjak,a šta ćeš,njima ne smijemo ništa i nasmije se...

nasalio se malo pa sta..kako ne zaustavljaju, cesce viđam bolje aute kako ih zaustavlja murja, cak i za voznju po tracnicama i tim, kad takvi obicno i rade cesce prekrsaje..s druge strane sto ce on bez frke platit kaznu...
bratic kad je kupio novu peticu jos davno, nisu jos tablice bile gore, i u tom danu kroz 2sata su nas 3put zaustavili i 2put pretrazili auto... pa ne kuzim sta se bune ljudi...s druge strane sto takvima se jebe jer imaju za platit kazne..
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:31.