Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2009., 19:19   #81
mislis hoces li doma dobiti tuzbu zbog tog uploada? neces ne brini...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 20:46   #82
još jedan moj problem idem gledat video nema zvuka ništa u nijednom videu!!!wtf??

HELP ME!!
Bamboocha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 15:35   #83
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post
mislis hoces li doma dobiti tuzbu zbog tog uploada? neces ne brini...

Evo, jedan video i to ne onaj koji je dobio mejla sa "no action required" je obrisan i dobih porukicu i prijetnju sa pravnim posljedicama...

Dear Member:
This is to notify you that we have removed or disabled access to the following material as a result of a third-party notification by NetResult claiming that this material is infringing:

xy

Please Note: Repeat incidents of copyright infringement will result in the deletion of your account and all videos uploaded to that account. In order to prevent this from happening, please delete any videos to which you do not own the rights, and refrain from uploading additional videos that infringe on the copyrights of others. For more information about YouTube's copyright policy, please read the Copyright Tips guide.

If you elect to send us a counter notice, please go to our Help Center to access the instructions.

Be aware that there may be adverse legal consequences in your country if you make a false or bad faith allegation of copyright infringement by using this process.
Sincerely,
YouTube, Inc.
Gesualdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 16:01   #84
Quote:
and refrain from uploading additional videos that infringe on the copyrights of others.
pa upozoravaju te, sad nes dobit nis.. ali ako nakon ovog upozorenja dignes 200 videa koji krse njihova pravila postoji sansa da se digne tuzba...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 11:54   #85
Kako se izraduju videi na youtubu poput recimo ovoga?

http://www.youtube.com/watch?v=niS64WcrGQ4

znaci, da nije snimano mojom kamerom, nego video sastavljen od vec postojecih videa, ili isto tako slika?
vatra-vatrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 00:21   #86
YouTube sucks.

Neću više nikad ništa gledati na njemu jer mi je izbrisao account s 30-40 uploadanih videa određenog izvođača,
Prvo mi je prorijedio mjuzu i upozorio me da više ne uploadam, ja sam uploadao nanovo istu stvar ali promjenio ton, onako da bude u višem tonalitetu a ipak slušljiv, ali ni to nije pomoglo, stalno kao dobivaju pritužbe nositelja autorskih prava.
I šta onda staviti, jedino neku stvar koju si sam skladao i sam napravio video, i šta onda YouTube po tome bi trebao značiti, - hrpa amaterskog smeća
Odj..
ico1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 21:34   #87
imam blem s yubitom.. zadnje vriijme jako sporo se ucitava vidio. prije je bilo normalno,a sad bilo koji clip se sporo ucitava , najlošiji do najkvalitetnijeg.... t com 4/256 veza. ima neko deju što je?
Makyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 21:36   #88
Da ne otvaram novu temu...

Zašto na YouTubeu više ne mogu pisat komentare?!
Uopće neće, kliknem na 'Post Comment', slika mi se podigne na video, kliknem na 'Reply' - uopće ne reagira, kao ni na onaj palac gore-dolje...
To traje već mjesec-dva.

Koji im je vrag?
Zna li itko?
router is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 14:35   #89
Imam problem sa youtubom, ne ucitava videa do kraja. Niti jednog. Dođe do pola, pa stane. Onda ja prebacim par sekundi dalje, i pocne loadati od tog mjesta do kraja Sa svim explorerima jednako, pojavilo se to prije cca par dana
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 00:52   #90
Youtube pomoć!!!

Dakle, trebam pomoć za youtube.
naime, ne mogu se logirat sa usernameom i passom, ne znam zašto, uvijek dosad mogao.
nikako ne uspijevam, a hvala bogu, imam par videa, da se logiram nanovo s novom e-mail adresom mi malo glupo.....
btw. imam i vise e-mail adresa, neam pojma koju sam koristio........
dakle, znate li koji način da to otkrijem??
help

(nisam ja kriv, sve mi mozzila pamtila i usnename i passove, sad se izbrisalo)
__________________
Trpaju Nijemci židove u plinsku komoru, i trpaju, trpaju... kad neko iz mase dreknu: "Sta gurate vise, pogusicemo se ovde!!!"
Inquisitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 23:17   #91
jel netko ima problema s youtubeom ovih dana?! na tcomu sam, s raznih torrenta skida između 400-500 kb/sec, sve fino radi, osim youtubea, strašno sporo.
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 23:21   #92
da kako kada ...
to je do njih nije do nas, ni do nasih usluga
xPsycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 13:57   #93
Quote:
Bamboocha kaže: Pogledaj post
eto eda ne otvaram novu temu pisat ću ovdje...imam problem s youtubom.kad idem uplodat video nakon što izaberem file koji ću uplodat izbaci mi ovo!

Upload Failed: An unknown error occurred.

dali netko zna u čeme je problem ili riješenje??

hvala
mene još uvijek ovo muči....imam FF 3.5.5
Bamboocha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 14:21   #94
Arrow registracija na Youtube

ovako, htio bi se registrirati na jubito ali mi pise ovo

In order to sign you up for YouTube, we need to log you out of your Google Account before starting the sign-up process.


i tako svaki put iako nemam uopce ukljucenu google stranicu.. moze pomoc?
Yvancheen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 14:22   #95
Quote:
Yvancheen kaže: Pogledaj post
ovako, htio bi se registrirati na jubito ali mi pise ovo

In order to sign you up for YouTube, we need to log you out of your Google Account before starting the sign-up process.


i tako svaki put iako nemam uopce ukljucenu google stranicu.. moze pomoc?
zato sto su ti ostali vjerovatno cookies od mail...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 14:47   #96
aha, znaci obrisem cookiesa? i kakve veze imaju uopce google i youtube, da se nemogu registrirati zbog googla?
Yvancheen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 15:16   #97
google je kupio youtube, te omogucio da svoj google acc koristis kod youtubea (kao i ostalih servisa koje ima google )...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 15:47   #98
ooo zahvaljujem nisam znao
Yvancheen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 22:07   #99
kako staviti video na you tube

naslov teme je pitanje koje me zanima. neznam kako postavit svoj video koji sam snimio mobitelom na you tube, ak mi neko moze malo pomoc bio bi mu jako zahvalan.
zli_biker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 22:47   #100
http://www.youtube.com/watch?v=9w-gQAwS2uc
VolumeUp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:19.