Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2009., 21:37   #21
e puno ti hvala!!!!
neznam jer sam cula da je 10 teska, al ja bi u opci smjer a i vise mi se svida taj kvart- blize je centru.
jel ima vremena za izlaske u 10-oj i kakvi su profesori i ljudi tam????????
hip-hopdancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 21:38   #22
e puno ti hvala!!!!
neznam jer sam cula da je 10 teska, al ja bi u opci smjer a i vise mi se svida taj kvart- blize je centru.
jel ima vremena za izlaske u 10-oj i kakvi su profesori i ljudi tam????????
hip-hopdancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 22:05   #23
kolko sam ja čula od frendica koje idu u 10.-u,sve ti ovisi koje ćeš profesore dobiti...ali u svakom slučaju bolje 10.-a nego 11.-a...
banana_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 17:22   #24
ej, ja idem u 11-tu gimnaziju i fkt ti je ne preporucujem. jakooo je teska i profesori su odvratni,... moja frendica ide u 9-tu i kaze da se ne sjeca kada je zadnji put ucla sat vremena, a ja znam uciti po cijele noc, a obadvije prolazimo s 4.
gle ako zelis imati znanje i uciti slobodno se upisi, a kao ti se neda odi u 9-tu
madame val is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 23:48   #25
nemoj se u 11 upisivati,u školi je predosadno...tapija od škole,evo ja sam maturant i najbolje znam,bit će ti žao...odi u neku veću školu puno bolji ambijent sigurno,npr.10 gim,ili one u križanićevoj 2. i 7.
kutni kemičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 15:20   #26
11. gimnazija Zagreb

Može li mi netko tko se ide ili je išao u 11. gimnaziju odgovoriti na ova dva pitanja?
1. Bodovni prag je 52 boda, a ja ću imati 53. Mislite li da će me primiti?
2. Imam problema sa astmom i imam svu tu dokumentaciju. Uvažava li škola to kao olakšicu pri upisu?
turki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 22:00   #27
ne znam jel uvažavaju to za bolest,to moraš nazvat i pitat ih...a kad sam se ja upisivala,prag je isto bio 52,a nisu upadali ispod 56...zavisi ti od godine do godine...
banana_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 10:23   #28
...ja ima 57 bodova za upsi...htjela bi ić u X-tu al nzn dal bi upala......pa sam razmišljala u XI-tu..kaj mi vi preporučujete.........tnx unaprijed...
mwa ludacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 12:22   #29
tolko sam i ja imala kad sam se upisivala i mislim da možeš upast u oba dvije, makar 10.-a ima veliki bodovni prag...moja frendica je imala isto bodova koliki je i bodovni prag pa je upala u 10.-u...
banana_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2009., 18:47   #30
dal mogu upas u XI. s 55 bodova???
dommyy25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 13:19   #31
..ljudi moi..kaj znači onaj E-upis??::..mslm u 11 gim....?
mwa ludacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 14:02   #32
11. je ok. dobra je ekipa. i dobri su profesori. ovisi koje dobijes. ove koje ja imam su ok. nije nesto preteska. ja sam ucio samo prije kontrolnih i zadnja 3 tjedna i proso sam sa 4.6. ako ucis redovito ti je lako.

11. ne upise sve ucenike na fakultete ali sve koje upise ga zavrse i cesto u roku.

a ovo dal je teska ili ne. svima je najteza ona gimnazija u koju idu. tako da eto. al mislim da 11. nije nesto teska ako se bar malo potrudis. a mislim da mozes upast vec sa oko 52 boda ili vise ne znam nisam siguran. nemojte me drzat za rijec.
Četiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 01:02   #33
Quote:
banana_8 kaže: Pogledaj post
ej, bolje ti je u 10.-u da odeš...ja sam išla u 11.-u pa sam se preselila...nema šanse da ćeš imat vremena za izlaske...slobodno vrijeme-nula bodova...i nije tak lagana kak se priča...pošteno te j*** u zdrav mozak...moraš se pomučit i da s 4 prođeš..kad sam se ja upisivala,ispod 56 bodova nisu upadali,a inače prag je 52 boda...nikako ne 11.-u tjelesni će ti bit noćna mora ak odeš tam
ovo šta si ti navela su nebuloze. ne znam koji je tvoj mentalni nivo, ali ako ti nemaš slobodnog vremena, vremena za izlaske,uopće nema sad baš TOLIKO za učit. jedino ako baš učiš skroz pred test normalno da nemreš postić neki uspjeh. ne znam koji je tvoj problem. ovo za jebanje u zdrav mozak nije istina(). koji su to točno profesori(na ovu iz latinskog se to ne odnosi)? sad više nejdeš tam pa možeš slobodno reć. pretpostavljam da si pala kad si rekla da si se premjestila. sori, ak sam krivo zaključio. a ovo za izlaske nije točno, osim ako ti nemaš potrebu izlazit nekam svaki dan. vikendom fino prek dana učiš, navečer ideš van. a ovo za tzk mi je isto malo sumnjivo. kog si imala iz tzk? ja imam žensku i skroz je ok žena. jedino za muškog ne znam kakav je. čuo sam svašta o njemu. neki kažu jedno, neki drugo. i zaboravio sam napisat da su u mojoj generaciji upadali i sa 52 boda. eto toliko. ima nekih sjebanih profesora, ali tako je u svakoj školi. eto, toliko od mene.

p.s.1 ako ima pitanja, pitajte.
2. btw. ja sam prošao s 4.
Ianus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 01:09   #34
Quote:
turki kaže: Pogledaj post
Može li mi netko tko se ide ili je išao u 11. gimnaziju odgovoriti na ova dva pitanja?
1. Bodovni prag je 52 boda, a ja ću imati 53. Mislite li da će me primiti?
2. Imam problema sa astmom i imam svu tu dokumentaciju. Uvažava li škola to kao olakšicu pri upisu?
1. na mojoj godini je bio prag 52 i upadal isu s 52 boda.
2. ne bih znap ovo za astmu. nazovi fino pa pitaj.
Ianus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 14:52   #35
Quote:
Ianus kaže: Pogledaj post
ovo šta si ti navela su nebuloze. ne znam koji je tvoj mentalni nivo, ali ako ti nemaš slobodnog vremena, vremena za izlaske,uopće nema sad baš TOLIKO za učit. jedino ako baš učiš skroz pred test normalno da nemreš postić neki uspjeh. ne znam koji je tvoj problem. ovo za jebanje u zdrav mozak nije istina(). koji su to točno profesori(na ovu iz latinskog se to ne odnosi)? sad više nejdeš tam pa možeš slobodno reć. pretpostavljam da si pala kad si rekla da si se premjestila. sori, ak sam krivo zaključio. a ovo za izlaske nije točno, osim ako ti nemaš potrebu izlazit nekam svaki dan. vikendom fino prek dana učiš, navečer ideš van. a ovo za tzk mi je isto malo sumnjivo. kog si imala iz tzk? ja imam žensku i skroz je ok žena. jedino za muškog ne znam kakav je. čuo sam svašta o njemu. neki kažu jedno, neki drugo. i zaboravio sam napisat da su u mojoj generaciji upadali i sa 52 boda. eto toliko. ima nekih sjebanih profesora, ali tako je u svakoj školi. eto, toliko od mene.

p.s.1 ako ima pitanja, pitajte.
2. btw. ja sam prošao s 4.
kakva je ekipa u Xi-toj..i kaj mogu upas sa 57 bodova???
mwa ludacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 15:54   #36
i da..ona prijavnica...kj se to dobi u školi il moramo kupit??????
mwa ludacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 16:38   #37
Quote:
banana_8 kaže: Pogledaj post
tolko sam i ja imala kad sam se upisivala i mislim da možeš upast u oba dvije, makar 10.-a ima veliki bodovni prag...moja frendica je imala isto bodova koliki je i bodovni prag pa je upala u 10.-u...

u koju si se gimnaziju premjestila?
zavodnik64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 23:21   #38
tjelesni je bolje imat muskog. zena je stvarno bez uvrede necu govorit. ali ok.

ali kolko pricat o XI. i X.
XI. je uvrstena u 25 najbolji skola u zagrebu (18. je) a ipak X. nije

ekipa ti je sasvim ok. super. nemas se kaj zalit. barem meni ove godine. a sa 57 bodova sigurno upadas. ja se nadam. ne znam kak je ove godine to. a za prijavnicu ne znam. al imas ispred skole dva kioska na kojima se to gotovo sigurno prodaje.
Četiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 00:15   #39
Quote:
mwa ludacha kaže: Pogledaj post
kakva je ekipa u Xi-toj..i kaj mogu upas sa 57 bodova???
ekipa je zakon. ja mislim da 99% mozes upast, a vjerojatno i hoces. a tu prijavnicu zajedno sa upisnicom mozes kupit u narodnim novinama. bar sam ja tak. nisam siguran da to prodaju na kiosku(ili di si vec "četiri" mislio) kupi ti u narodnim novinama pa si mirna.
Ianus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 00:40   #40
a ne znam ja di ima. ja sam bio na kupanju prosle godine ne na upisima.
Četiri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.