Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2008., 21:16   #1
III. Gimnazija [ZG]

Poznata i pod nazivom "Kušlanova"
Ima li forumaša koji idu u tu gimnaziju i kakva je? Ekipa, profesori, strani jezici....? Iskustva??
__________________
Butterflies are always following me, everywhere I go.
p3tica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 23:03   #2
da,zanima i moju frendicu,ja se raspitujem za nju...na forumu nisam ništa našla o kušlanovoj...kaj fakat nema nikog na forumu iz te škole?
keyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 07:59   #3
Quote:
keyka kaže: Pogledaj post
da,zanima i moju frendicu,ja se raspitujem za nju...na forumu nisam ništa našla o kušlanovoj...kaj fakat nema nikog na forumu iz te škole?
I mene je to čudilo....
Očito da nema. I, kaj si saznala?
__________________
Butterflies are always following me, everywhere I go.
p3tica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 19:15   #4
ovak...mene zanima dal bi mogo upast u 3. s 54 boda za opcu i 53 boda za prirodoslovno-matematicku???i dal se mogu u jednu skolu dat papiri za dva smjera???
Buffalo-soldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 20:31   #5
Quote:
Buffalo-soldier kaže: Pogledaj post
ovak...mene zanima dal bi mogo upast u 3. s 54 boda za opcu i 53 boda za prirodoslovno-matematicku???i dal se mogu u jednu skolu dat papiri za dva smjera???
papire predaš (ispuniš dolje da želiš na oba dva smjera pokušati) pa ako ne uspiješ u općoj prebace te u matematičku.. ili obrnuto (ovisi gdje predaš)

sa 54 boda u opću- teško.. rekla bih nemoguće..

sa 53 u matematičku- može!!
removka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 20:40   #6
Quote:
p3tica kaže: Pogledaj post
Poznata i pod nazivom "Kušlanova"
Ima li forumaša koji idu u tu gimnaziju i kakva je? Ekipa, profesori, strani jezici....? Iskustva??
kušlanova svake godine sve više gubi na kvaliteti.. ono, ekipa se razuzdala i svake godine sve više smanjuje kriterije..
tamo s 4 prođeš bez problema..
ako kojim slučajem prođeš s 2- onda si kreten teški..
a za 5 ćeš se malo pomučiti..

profesori-
ono, u svakoj školi ima kretena.. al sve se to da srediti..
imaš par ludih prof.. njima ćete se bar dobro nasmijati..
nekad će vam praviti probleme.. al to kratko traje.. ubrzo kasnije svi nastave kao da nikad ništa nije bilo

uglavnom, preporučujem kušlanovu
removka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 20:41   #7
hm kaj stvarno nema nikog?
jer bi mogla ona upast u opću sa 46,47 bodova?
i koji je uopće bodovni prag?
keyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 22:18   #8
Eo ja i buffalo-soldier cemo ici u 3. gimnaziju (prirodoslovno-matematicku), tako da se vidimo tamo ako netko planira ici..
@keyka kolko ja znam nebi mogla sa 46,47 bodova, jer je minimalni upad ove godine bio sa 56 boda ako se ne varam..
*$hapey™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 22:37   #9
Quote:
*$hapey™ kaže: Pogledaj post
Eo ja i buffalo-soldier cemo ici u 3. gimnaziju (prirodoslovno-matematicku), tako da se vidimo tamo ako netko planira ici..
@keyka kolko ja znam nebi mogla sa 46,47 bodova, jer je minimalni upad ove godine bio sa 56 boda ako se ne varam..
aa,krivo sam napisala xd
sa 56,57 bodova jer bi mogla upast(frendica)?
keyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 22:40   #10
Quote:
keyka kaže: Pogledaj post
aa,krivo sam napisala xd
sa 56,57 bodova jer bi mogla upast(frendica)?
gle ak ne upadne ona moze lijepo sa mnom i shapeyjem na drugi rok u klasicnu...lol...al brijem da ce upast...
Buffalo-soldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 22:47   #11
hehe,kak se vi nudite xd
ma ona je htjela u jezičnu,al joj je profa iz eng rekla da je za nju bolja opća pa je odustala od jezične
i profa joj je preporučila kušlanovu
i par njih iz našeg raza ide tamo
a vi ćete na prirodoslovno-matematički smjer?
keyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 22:53   #12
btw..

mat smjer u kušlanovoj je samo na papiru matematički..
ok, ima više sati mat i fiz.. ima i informatika sve 4 godine..
ali.. toliko smo snizili kriterije svojim neučenjem da smo pisali iste testove kao i opća gimn...
i na kraju smo dobili lošije ocjene od njih ( a kriterij je bio isti)

genijalci
removka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 22:55   #13
Haha buffalo-soldier necemo mi u klasicnu.. ako ne prodjemo, gornjogradska here we come xD.. @keyka ajde sa nama na matematicki.. imas msn usput?
*$hapey™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 09:32   #14
Quote:
*$hapey™ kaže: Pogledaj post
Haha buffalo-soldier necemo mi u klasicnu.. ako ne prodjemo, gornjogradska here we come xD.. @keyka ajde sa nama na matematicki.. imas msn usput?
gle brijem da za gornjogradsku nece ostat mjesta za drugi rok...
al zato za klasicnu uvijek ostane......pa kaj ucit cemo grcki jedno polugodiste pa se prebacimo nekam...sam cemo to polugodiste strebat tak da se imamo sanse prebacit...yea...
Buffalo-soldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 09:33   #15
nema se bodova....
Buffalo-soldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 22:43   #16
Quote:
*$hapey™ kaže: Pogledaj post
Haha buffalo-soldier necemo mi u klasicnu.. ako ne prodjemo, gornjogradska here we come xD.. @keyka ajde sa nama na matematicki.. imas msn usput?
hehe imam
al ovo je tema o trećoj DD
nejde meni matiša aaa mrzim ju, ja ću u jezičnu...
idu mi jezici xD

i još uvjek nema nikog na ovoj temi tko ide u III
keyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 09:12   #17
Ide frend iz osnovne (ja sam u istu zgradu isao u osnovnu). Imaju ludjakinju iz fizike, inace se ne zale puno. Kako ce biti s upisima ove godine - ne znam, pred 3g je prag bio cak 57 bodova za opci smjer i mislim 52 za prirodoslovno-matematicki.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 09:38   #18
nema se bodova...
Buffalo-soldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 10:58   #19
Hmm...A ima li nekoga tko je završio III. i upisao se na željeni faks?
__________________
Butterflies are always following me, everywhere I go.
p3tica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 20:26   #20
Cool

treca kao gim najgora nocna mora... dosta ludih profesora tj. frikova ako pisete testove uzasno pada vam kriteriji u ocima profesora uzasno...ako budete uzasni kao mi nece ici nigdje (ravnatelj kao da je na horsu tripu ili necemu trese se non stop) baba iz njem je luda ako birate taj jezik proci cete izvrsno makar necete nista znati al koga briga( zena je nasred hodnika prije dvije god vristala da je vidla vanzemaljce i da joj je vrag kihnuo u facu pa nitko nesmije kihat oko nje)
jedna od profesorica pala je niz stepenice i kotrljala se dva kata zato je malo puknuta...profesor iz zemljpisa K. Zupetic to je legenda kakve nema nazalost zbog laznih traceva suspendiran je (kao da je silovao neku curu) inace covjek je preslika dr.House-a sarkastican do boli i naravno realan ako ste dobri naucit cete svasta ako ste budale ondas ste budale...ako vas pocnu strasit sa prvim e nevjeruj te to je čista glupost hh...ekipa vam je super...wc non stop puni pusaca
tako da je to minus na upravu..e da ima puno kamera jako puno oni u bb su male bebe za nas...kad padne prva prava kiša onda ste najebali sve promoci..ako dobijete banovca kao profesora iz tjel. onda ste ga najebali to kao da se pripremate za olimpijadu sta taj trazi od vas ubija covjek...ako imate kakvih pitanja tu je pp pitajte sve kaj vas zanima...bodovi su 53-54 54 za opci smjer 53 matematicki tu vam je samo sranje sa inficom...
__________________
Kako oblikovati potpise...
vidis nemozes ni svoj potpis imat ovo je uzas uzas uzas
jack trobosjek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.