Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 08:13   #381
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Ne možeš ti ništa petljati po tome, kao što ni ja ne mogu, ali da mogu petljao bi.
Meni s druge strane izgleda kao da mi auto baca prekratko, ali nakon provjere kod mehaničara i na tehničkom su mi rekli da baca točno kako treba bacati.
Znaci, nahrani svinje i ne diraj nista.
jabuka008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 10:45   #382
Quote:
jabuka008 kaže: Pogledaj post
Da, ima kako kazu HID-Xenon, svjetla visokog inteziteta i posebno sirokog snopa.Nema ono dugme za podesavanje. Da ima ja bi malo spustio i vidio kao to ide. Nije mi jasno kako se to automatski podesava. Da li da ista petljam oko toga ako je tehnicki pokazao da je sve u redu.
Kolega imaš xenon kao i svatko tko ima xenon - 35W. Ništa tvoj xenon nije posebniji od moga na Audiju. Malo ti više baca i to je to., a to se da na teh. složit

Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Ne možeš ti ništa petljati po tome, kao što ni ja ne mogu, ali da mogu petljao bi.
Meni s druge strane izgleda kao da mi auto baca prekratko, ali nakon provjere kod mehaničara i na tehničkom su mi rekli da baca točno kako treba bacati.
Petljat možeš i možeš uvijek sam poštelat ali je nepotrebno jer nema uređaj za kontrolu visine snopa tj ovo što imaju stanice za teh. pregled.
fabricio1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 19:50   #383
I meni znaju nekad blendat, imam asx iz 2015. a šta da im radim, xenon ko xenon, isto je i frendu koji ima passat cc. svjetla su ispravna i bacaju tocno koliko treba.
ljutimaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 19:54   #384
Quote:
jabuka008 kaže: Pogledaj post
Da, ima kako kazu HID-Xenon, svjetla visokog inteziteta i posebno sirokog snopa.Nema ono dugme za podesavanje. Da ima ja bi malo spustio i vidio kao to ide. Nije mi jasno kako se to automatski podesava. Da li da ista petljam oko toga ako je tehnicki pokazao da je sve u redu.
Jesi ti vidio kako na tehničkom ofrlje rade? Prije s pouzdam u okolinu nego u njihov sud.

Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Ne možeš ti ništa petljati po tome, kao što ni ja ne mogu, ali da mogu petljao bi.
Meni s druge strane izgleda kao da mi auto baca prekratko, ali nakon provjere kod mehaničara i na tehničkom su mi rekli da baca točno kako treba bacati.
Kak misliš "nemože" - nema križni šarafciger ili nešto drugo? Xenon se štela kao i svako drugo svjetlo - jedan šaraf za horizontalu i jedan za vertikalu. Namješteno čas posla.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 20:34   #385
Quote:
ljutimaks kaže: Pogledaj post
I meni znaju nekad blendat, imam asx iz 2015. a šta da im radim, xenon ko xenon, isto je i frendu koji ima passat cc. svjetla su ispravna i bacaju tocno koliko treba.
Da baca kako treba, nebi ljudi blendali
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:48   #386
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post



Kak misliš "nemože" - nema križni šarafciger ili nešto drugo? Xenon se štela kao i svako drugo svjetlo - jedan šaraf za horizontalu i jedan za vertikalu. Namješteno čas posla.
Nemam u kabini za štelanje kao što sam imao na autima bez xenona.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 09:00   #387
Govori ti da otvoris haubu i sam nastelas.
lost in london is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 09:14   #388
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Nemam u kabini za štelanje kao što sam imao na autima bez xenona.
Aj nemoj ništa dirat jer očito ne kužiš. Odi na tehnički i bez obzira što lik kaže "da ti je dobar", ti ga zamoli da ti ih IPAK malo spusti.

Quote:
lost in london kaže: Pogledaj post
Govori ti da otvoris haubu i sam nastelas.
Bolje da ne dira jer će tek onda sve sjebat.
fabricio1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:07   #389
Quote:
lost in london kaže: Pogledaj post
Govori ti da otvoris haubu i sam nastelas.
Da, a ja njemu govorim da xenon farovi nemaju štelanje bacanja snopa u kabini.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:09   #390
Quote:
fabricio1 kaže: Pogledaj post
Aj nemoj ništa dirat jer očito ne kužiš. Odi na tehnički i bez obzira što lik kaže "da ti je dobar", ti ga zamoli da ti ih IPAK malo spusti.

Bolje da ne dira jer će tek onda sve sjebat.

Ti prvo nauči čitati prije nego lupetaš bezvezarije koje nemaju nikakve hebene veze s onim što sam ja napisao.
Ja sam čovjeku replicirao na to da u kabini nema podešavanje, kao što nemam ni ja.
A druga stvar-meni ne treba malo spustiti, nego malo dignuti svjetla.
To sve bi znao da si pročitao što piše u postovima.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 16:16   #391
Kamo ćeš ih dignuti ako ti ljudi blendaju?

Kolege ti dobro savjetuju a ti zapeo ko sivonja.

Dakle, nemaš kotačić za stelanje u kabini, ali se mogu namjestiti na samom faru. Pošto ti ljudi blendaju, očito nešto treba popravit. Dakle, odi kod nekoga tko zna i za 5 minuta imaš dobro poštelana svjetla.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 09:47   #392
Mene su samo zanimala vasa iskustva po pitanju blendanja. U pocetku mi je bilo malo neugodno ali sad sam se navikao na to.I ja sam bio u ovlastenom servisu i na tehnickom gdje su mi kazali da svjetla bacaju snop bas kako treba. Nije to sada da se blenda svakih pet minuta. Tu i tamo se to dogodi. Necu sigurno sam brljati po svjetlima jer cu garant nesto sjebati, a i nema potrebe ako ljudi kazu da je sve ok.
jabuka008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 10:16   #393
Da, tko jebe ove kojima ide u oči. Bitno da te netko u servisu skinuo s dnevnog reda jer mu se neda.

Čovik, 10 minuta posla kod nekoga tko zna što radi. Spomeni da ti blendaju i da malo spusti snop.
Pa ne blendaju ti ljudi iz dosade.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 10:24   #394
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Da, tko jebe ove kojima ide u oči. Bitno da te netko u servisu skinuo s dnevnog reda jer mu se neda.

Čovik, 10 minuta posla kod nekoga tko zna što radi. Spomeni da ti blendaju i da malo spusti snop.
Pa ne blendaju ti ljudi iz dosade.
Ne, nego svakakvih blesana ima u prometu. Evo, i ja imam istu stvar na drugom automobilu. Provjerio na tehničkom, u 3 različite radionice i svugdje isti rezultat - snop je savršen. Znači niti nakon 4 provjere (prilikom svake sam bio prisutan) nikome se nije dalo zafrkavati naštelati mi svjetla, a ova 2-3 "pametnjakovića" mjesečno koji mi blendaju su u pravu? Zanimljivo...
hrvoje091 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 10:30   #395
Ok, samo ti trubi po svoje, vidim da ti je svejedno i samo tražiš opravdanja.

Da je dobro, nebi ti nitko blendao. Rekli smo ti kaj možeš napraviti, ti ne želiš i to je to. Za mene EOD.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 10:38   #396
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Ok, samo ti trubi po svoje, vidim da ti je svejedno i samo tražiš opravdanja.

Da je dobro, nebi ti nitko blendao. Rekli smo ti kaj možeš napraviti, ti ne želiš i to je to. Za mene EOD.
Daj molim te ne trkeljaj vise, kaj je najbolje velis nama trojici da nek trubimo po svome, hahaha..
Osim sto pricas gluposti, uopce niti ne citas ko je sta napisao, ali si zato pun "savjeta i misljenja" i znas bolje od 5 servisera....
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 10:41   #397
Stvarno ti nemam više kaj reći. Bitno da ste se vi navikli da vam ljudi blendaju, i da ste si našli opravdanje da je to normalno. To je najlakše.

Pozdrav
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:39   #398
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Stvarno ti nemam više kaj reći. Bitno da ste se vi navikli da vam ljudi blendaju, i da ste si našli opravdanje da je to normalno. To je najlakše.

Pozdrav
Kolega jel ti čitaš postove ovih panjeva.

Dođu tu s pitanjem zašto im ekipa blenda? Onda kad kažeš kako se to može riješit i da zatraže da im se malo leća spusti bez obzira što ovi inženjeri na tehničkom kažu da je sve dobro., mi ispadnemo ludi jer smo to predložili.

Hočeš pomoć a na kraju ispadnemo posrani.

A dobro. Tko ih j... neka im blendaju.
fabricio1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:08   #399


ok dosta o xenonima

na stranicama prije ekipa se žali da je motor 1.6 benzin 117 ks trom. riječ je o atmosfercu, dakle nema turba, ako želite da ide morate ga vrtjeti na visokim okretajima a to za sobom vuče i veću potrošnju naravno. meni je za grad sasvim dovoljan, na potrošnji je od oko 8l, za te kratke relacije koje vozim stvarno ne trebam ništa jače. na otvorenoj cesti se iznad 120 km/h osjeti veća razina buke i da mu nedostaje 6. brzina. ako želite jači motor to ćete dobrano platiti, ni PSA dizel 1.6 114 ks koji ide u njega nije baš neka jurilica, čak naprotiv. motor 2.2 150 KS dolazi uparen sa automatskim mjenjačem i cijena mu ide u nebo.

ima i boljih auta na tržištu, ali ja sam zadovoljan sa omjerom uloženo/dobiveno.
ljutimaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:53   #400
Quote:
fabricio1 kaže: Pogledaj post
Kolega jel ti čitaš postove ovih panjeva.

Dođu tu s pitanjem zašto im ekipa blenda? Onda kad kažeš kako se to može riješit i da zatraže da im se malo leća spusti bez obzira što ovi inženjeri na tehničkom kažu da je sve dobro., mi ispadnemo ludi jer smo to predložili.

Hočeš pomoć a na kraju ispadnemo posrani.

A dobro. Tko ih j... neka im blendaju.
Dobro dok im blendaju. Kad batina proradi onda će doći plakati.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.