Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2014., 17:46   #81
Zna netko zašto se zatvorio u Samoboru? Od jučer više ne radi do daljnjega.
Sent from my GT-I9070 using Tapatalk
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 12:40   #82
bila sam jednom u tom MW na probnom treningu i bezveze.
tada nisam bila ni u kakvoj formi, i ta dva kruga sam odradila bez da sam se pošteno i zagrijala, a kamo li oznojila.
to mi je više za one koji nemaju baš vremena ni volje, ali eto isto mogu reći da se bave nečim.
uglavnom, otišla sam u obližnju teretanu i nije mi ni malo žao.

cijenu da ni ne spominjem.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 01:02   #83
takodjer. mjesec dana išla da vidim, nije bilo skupo, ali od toga upalu mišića nisam imala, a nekad sam čak 3 kruga znala napravit i baš se ubijati. po meni je to za starije žene, nekad su sa mnom trenirale bakice od 60ak, 70ak godina
__________________
Breath Of Color
6ftunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 10:39   #84
slazem se. ja jucer bila prvi put, tri kruga, ni oznojila se nisam. Nakon insanitiya i brazil butt lifta to mi je nesto smijesno lagano, uopce ne znam kakvi bi se to rezultati mogli postic u 2 kruga i pol sata. i sa mnom su bile starije gospodje i zene koje nisu u nikakvoj formi, njima je bilo tesko
malipavijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 15:00   #85
ja sam išla ljetos, mjesec dana, dobro je bilo, super mi je što je u cijenu bila uključena zumba, pilates, i sve vježbe su s nama radile trenerice, znači recimo 2 kruga, zatim vježbanje s njima, i zatim još 1-2 kruga ako imaš volje-vremena-snage-nažalost prestala sam ići jer nisam mogla plaćati. ali odlično je za sve žene svih dobnih uzrasta, jedino za one vrlo aktivne i sportašice, njima bi bilo pre prelagano i možda čak bezvezno.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 08:55   #86
Quote:
Gospođa Elia kaže: Pogledaj post
Hej ekipice

Planiram u Magic Well u Dugave, pa me zanima postoji li igdje na netu raspored treninga? Čisto da si znam organizirati vrijeme.

Planiram ići 5-6 dana u tjednu jerbo će ljeto doći jako brzo, a treba se utegnuti.
Ideš kad hoćeš, u vremenu kad rade. Kaj se sprava tiče nema rasporeda treninga. Ima za zumbe i te spike.
red_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 21:56   #87
Jel ima tko kakva novija iskustva?
Dol is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 12:26   #88
Da malo dignem temu, ima li tu koja curka iskustva s ovim fitnesom.
Kakvi su rezultati, programi, atmosfera i td... jel se sta promjenilo od prije jer ovi prijasnji komentari su malo .... pa... nije to to sta sam mislila da je, no mozda se nesto promjenilo pa da vidimo?
Danas idem tamo prvi put, onaj besplatni tjedan, ali zeljela bih cuti i druge komentare i iskustva (pa i ona cula sam od nekog...) su dobro dosla.
Hvala.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 21:21   #89
Ja sam krenula u Magic Well i sviđa mi se. Prije toga sam išla dva mjeseca u običnu teretanu i tek sam se ovdje preporodila!
Idem na Malešnicu i sve pohvale trenerici koja se trudi sve mi objasniti o pravilnom treniranju i pravilnom istezanju. Uglavnom u pola sata dam sve od sebe i još odradim vježbe na podu za trbuh i stražnjicu i ja zadovoljna!
marinamia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 19:55   #90
Jel ide tko na volovcicu? Kakva su iskustva? I kakva je cijena?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 22:11   #91
Evo moje iskustvo
Nekoliko godina sam dosta vježbala (pilatesi, zumbe, body toninzi itd..) i onda sam zbog životnih neuvjeta stala na tri godine i stalno osjećala groznu krivnju i nedostatak aktivnosti. Uglavnom, krenula sam 7. veljače na probnih tjedan dana. I za početak mi se svidjela repetitivnost vježbi i brzina izmjenjivanja vježbi baš zato što radim teži umni posao i trebalo mi je baš takvo nešto da ne stignem uopće razmišljati o poslu. Nekome drugome bi moglo brzo postati monotono, to upozoravam. S druge strane, nakon hidraulične sprave uvijek dolazi jedno postolje za vježbe i ipak trebaš znati par vježbi jer stvarno može postati dosadno stepati (meni je to pak prepogubno za zglobove) ili skakutati na mjestu. Pretpostavljam da to ovisi i o trenericama, odnosno o magic wellu, ali ja sam si doma sastavila trening za te postaje koje odgovaraju mojim potrebama. Nakon dva tjedna vježbanja već se vidjela razlika, odnosno ja sam je osjećala na dodir svog tijela. To mi je bilo dosta motivirajuće pa sam čak i nekim danima kad ne bih stigla do magic wella sama doma vježbala što je actually big deal. Nakon punih 5 tjedana mogu reći da je razlika vidljiva i da sam ja jako zadovoljna. Osjećam se bolje, popravilo mi se držanje, brže hodam, i općenito više pazim na zdravlje, prehranu. Nisam se mjerila na početku pa ne mogu točno utvrditi promjenu u brojevima, ali to mi nije ni važno. Važno mi je samo da bolje izgledam, bolje se osjećam i zadovoljnija sam sama sobom jer radim nešto dobro za moje zdravlje i moj izgled. Ukratko
Eh da, nisam rekla da idem prosječno tri puta tjedno, zagrijem se 10 min na orbiju, odradim dva kruga, odradim još desetak minuta na podu vježbica koje smatram korisnima, i rastegnem se. Ukupno cca 45min.
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 09:45   #92
ja sam krenula prije dva tjedna, 3-4 puta tjedno, vježbam u magic wellu i za sada sam umorna nadam se da ću imati ok rezultat na kraju mjeseca, ali ono što sam primijetila nakon 3. treninga je da užasno puno piškim i da sam manje natečena. e sad, u isto vrijeme sam počela noge mazati Melvitinim uljem za učvršćivanje koje bi trebalo reducirati celulit. moguće je da i od njega izbacujem vodu.
ima li netko takvih iskustava? stopala i gležnjevi su mi u par sati postali toliko tanji da su mi balerinke počele padati kad hodam. nažalost, to je trajalo par dana, ali nadam se da idem u dobrom smjeru
Maja Zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.