Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2011., 15:03   #21
Mini wash ne troši puno vode u usporedbi sa šlaufom.
Topla voda rula,ali ti su malo skuplji!
Inače ja bi na ulaz spojio toplu vodu samo da znam koliko toplu se
smije priključit!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 15:13   #22
Quote:
marq.fcb kaže: Pogledaj post
gdje piše da mini wash služi samo za pranje auta
ne nego nemam ideje kaj bi jos mogao prat s tim?

A kad smo kod toga onda bolje rabljeni topli nego novi hladni jer ovaj jeftilen je nekvalitetan i vrlo vjerojatno made in china. Neko vrijeme sam bio zainteresiran za nabavu toga sad kad vidim da bi mi se isplatio tek za par godina ohladio sam se
audi_driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 15:21   #23
Quote:
audi_driver kaže: Pogledaj post
ne nego nemam ideje kaj bi jos mogao prat s tim?
Dvorište recimo?
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 15:45   #24
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Mini wash ne troši puno vode u usporedbi sa šlaufom.
Topla voda rula,ali ti su malo skuplji!
Inače ja bi na ulaz spojio toplu vodu samo da znam koliko toplu se
smije priključit!
piše obično u karakteristikama. pretežito su max 40 C. može i koji stupanj više, neće se valjda rastopit
Ivo_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 15:50   #25
Quote:
Ivo_22 kaže: Pogledaj post
piše obično u karakteristikama. pretežito su max 40 C. može i koji stupanj više, neće se valjda rastopit
Valjda neće
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 19:33   #26
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Mini wash ne troši puno vode u usporedbi sa šlaufom.
Topla voda rula,ali ti su malo skuplji!
Inače ja bi na ulaz spojio toplu vodu samo da znam koliko toplu se
smije priključit!
do 40°C ide sigurno, a neki i do 50°C.

Quote:
Ivo_22 kaže: Pogledaj post
piše obično u karakteristikama. pretežito su max 40 C. može i koji stupanj više, neće se valjda rastopit
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Valjda neće
Ne treba pretjerivati, da ne bi završilo slično ovome
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 13:08   #27
Da se nadovežem na temu, jer i sam tražim neki dotični visokotlačni čistač aka. miniwash.... Ovak, moj stari ima krehera (il kak se već piše, nije bitno), starog 25 godina, kupio ga nekoć davno u Austriji, za nekih tadašnjih 800 maraka! I normalno kak to biva, daj mi malo posudi, pa sad daj ovome malo posudi, pa onome idt idt... i izgubili nam orginalni ''pipac'-neznam kak bi nazval onaj ''pimpek'' na koji ide crijevo iliti šlauf po domaći! E sad, mi žbuknuli neki tu obični dio i curi malo, kap po kap, al brate mili dok ti to opereš iscuri toga dosta. Ugl. da skratim priču hoću reč da je ovaj držao 25 godina i jedina mana mu je to kaj je neko izgubio taj dio..pas mater....A ja za sebe planiram kupit jednog nedaje mi se sad 2k kuna a opet si mislim neki jeftiniji nebude izdržal ni pola od ovoga sada!! I kaj je za radit? Da li ima slična dobra firma, neka nerazvikana da imaju jeftinije strojčiće? Ili da pljunem 2k kuna pa kak moj sused veli- kaj bu bu!!!
stef1455 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 13:41   #28
Pitaj u Adriatehu, ali pazi da sjediš ako ti budu cijenu govorili
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 13:47   #29
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Ak kupuješ, kupi kod ovlaštenog distributera, a ne u trgovačkom centru i sve bu OK.
LOL!! isti šit...kao da je kod iovlaštenog bolji model od trg centra...samo imam ala razlika - a to da su u trg centru podosta jeftiniji od ovlaštenog.
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 15:44   #30
Karcher počinje s 3500 Kn pa naviše ovi ulazni modeli imaju plastične glave i ako ih češće koristiš ne prežive garanciju.

Za ispod tisuču kuna definitivno onaj iz Lidla.
Neno2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 18:37   #31
Profi modeli preko 5-6k kuna kao početni modeli!

Ipak, hobby modeli linije 5.xx pa na dalje da imaju metalnu pumpu i da mogu potrajati.
Terminator_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 22:15   #32
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
LOL!! isti šit...kao da je kod iovlaštenog bolji model od trg centra...samo imam ala razlika - a to da su u trg centru podosta jeftiniji od ovlaštenog.
A kaj misliš zakaj u trg. centru moreš kupit i Kaerchera za 800 kn, a kod zastupnika isti taj model ( s jednim slovom razlike) košta duplo više?
Vjerojatno zato jer su zastupnici gramzljivi za razliku od trgovaca.

Stvar je u izvedbi pumpe (metal-plastika).
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 10:12   #33
Kada sam ja kupovao, INDENTIČNI(k5.20) je bio 30% skuplji kod zastupnika.
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 10:23   #34
A jebite se sad. Taman sam sinoć dobio nalog da danas kupim i pošaljem na otok karcher miniwash. I sad sam tek na 100 čuda
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 10:32   #35
Pa kaj se brineš?! Gledaj da su metalni priključci i glava ako hoćeš nešto dugotrajno. Ako je model isti sigurno je jeftiniji u trgovačkom centru(bauhaus, etc.).
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 10:39   #36
Quote:
-dominic- kaže: Pogledaj post
Pa kaj se brineš?! Gledaj da su metalni priključci i glava ako hoćeš nešto dugotrajno. Ako je model isti sigurno je jeftiniji u trgovačkom centru(bauhaus, etc.).
A koje bi bile početne oznake modela sa metalnim djelovima?...mislim, od kojeg broja kreću ti koliko-toliko kvalitetniji i kolika im je uopće cijena?
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 14:22   #37
Ne znam današnje modele, ali sve se vidi na izgled. Kroz rešetke hlađenja vidiš da glavu pumpe i priključke vidiš kakvi su.
Još najbolje se zaletiš u njihov servis i pitaš za preporuku. Tako sam i ja ubiti kupio svog, samo je kum išao pa smo kupili na kraju istog.
Još ih je i zafrkavao kako je to kod njih toliko skuplje, i vele da jednostavno ne mogu protiv "velikih" što se tiče cijene.
__________________
All generalizations are false, including this one.

Zadnje uređivanje -dominic- : 05.04.2011. at 14:36. Reason: gramatika :S
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 18:21   #38
postoji li koji visokotlačni perač veličine kućnog usisavača?!
karcher ima onu neku seriju A2.60 ili kako se ono zove, ali po centrima ne viđam manje modele...
ne mora biti kracher, bilo kakav, koliko bi ga koristio večina bi ih bila dobra...
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 20:13   #39
Danas baš bio po centrima u potrazi nečeg desetog. Nema poštenog Karchera ispod kojih 2500kn, tek taj ima metalnu glavu i visokotlačni izlaz, ulaz je plastični, ali takav je i meni i totalno je nebitno.
Mislim da je serija 6, točan model ne znam. Svojeg sam platio prije kojih 3-4 godine 1800, danas ništa za te pare...
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 22:24   #40
A kaj sam vam govoril. Ove šitexe za 700 kn nemreš kupiti kod ovlaštenih, a da je isti model skuplji nego u trg. centru, ne stoji. Modeli za centre većinom imaju istu brojčanu oznaku kao i "originali" ( mislim na jeftilene) ali se razlikuju u izvedbi. To vam izgleda otprilike ovak: dođe menažder trgovačkog bjelosvjetskog lanca u Kärcher i kaže trebam 100 000 miniwasheva po 80€.
I oni mu naprave plastičnjaka u kučištu od onog za 300€ jer im je tak jeftinije.
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:35.