Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2013., 12:25   #1
Čišćenje kožne torbe

Imam svijetlu kožnu torbu i u njoj se prolio gablec - ostala je masna mrlja s vidljivim rubom. Nisam ništa sama pokušala, ali kemijske čistionice me redom odbijaju, jer ne čiste torbe nego samo kožne jakne.

Ima li itko (čistionica) u ZG da bi mi očistio torbu (sama neću, jer obično sve zabrljam)?
OgorcenaMaslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 13:04   #2
Quote:
OgorcenaMaslina kaže: Pogledaj post
Imam svijetlu kožnu torbu i u njoj se prolio gablec - ostala je masna mrlja s vidljivim rubom. Nisam ništa sama pokušala, ali kemijske čistionice me redom odbijaju, jer ne čiste torbe nego samo kožne jakne.

Ima li itko (čistionica) u ZG da bi mi očistio torbu (sama neću, jer obično sve zabrljam)?
ima u berislavićevoj, čiste baš torbe, 100-150 kn ispadne
_oja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 13:19   #3
Divno, hvala ti!
OgorcenaMaslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 16:45   #4
nažalost, ta čistionica u Berislavićevoj više ne radi..tražim već tjednima neku alternativu, ali nigdje ništa..nitko ne želi uzeti torbu, samo jakne i sl.
maid of horror is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 13:42   #5
i ja tražim gdje mogu odnijeti kožnu torbu, zasad bez uspjeha

ovo pitanje gore je skroz glupo....

1. jer obožavam svoju torbu, kvalitetna je, traje već 3 godine bez ikakvih znakova starosti ili promjene boje, a nosim je skoro svaki dan...
2. nema u ponudi meni ljepsih od ove koju imam
3. jer je čišćenje jeftinije
4. jer nemam 3000 kn za novu torbu
5. radije sam bez torbe, nego da nosim nešto što mi je ružno
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 19:58   #6
Ako ne nađete nikoga, da možda probate same oprati?

Ja sam nedavno našla u starom ormaru prekrasnu kožnu torbu koja je izgledala prilično isfucano, izgrebano i prljavo. Stavila sam je u jastučnicu i oprala u mašini na programu za ručno pranje. Nakon što se oprala, kožu sam obrisala i dobro namazala mlijekom za kožne garniture. Ni sama nisam mogla vjerovati koliko se dobro "restaurirala".

Doduše, ja ionako nisam imala što za izgubiti pa me nije bila frka staviti je u mašinu.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 23:06   #7
moja je brušena koža i nekako ne bih, jer imam najobičniju mašinu od 4 programa, pri čemu najkraći traje preko sat vremena....tako da ću čekati....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2019., 14:30   #8
Molim vas preporuku gdje ili kako očistiti mrlju na bijeloj kožnoj torbi ?
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2019., 14:49   #9
Znam da s bijelog kožnog namještaja ide sve lijepo pomoću dječjih maramica, možda da probaš tako?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2019., 14:54   #10
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Znam da s bijelog kožnog namještaja ide sve lijepo pomoću dječjih maramica, možda da probaš tako?
Ne ide tako. Ne razumijem kako se to desilo s obzirom na to da je bila u ormaru. Imam kao neke crvene ogrebotine .
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.