Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2014., 07:38   #381
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=3724
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 13:06   #382
ovaj forumaš i njegov "stil" pisanja: www.forum.hr/member.php?u=533483

https://www.forum.hr/showthread.php?p...3#post50594123
https://www.forum.hr/showthread.php?p...4#post50594114
https://www.forum.hr/showthread.php?p...3#post50591113
https://www.forum.hr/showthread.php?p...7#post50572357
https://www.forum.hr/showthread.php?p...2#post50537762
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 13:40   #383


Magistar ekonomije.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 14:05   #384
Čovjeku se pokvarila tipka za razmak pa improvizira
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 14:35   #385
20.06.2014 02:58
https://www.forum.hr/showthread.php?p...0#post50488130


20.06.2014., 14:19
https://www.forum.hr/showthread.php?p...4#post50491854
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 00:41   #386
A ovaj Majkl Đekson se svima obraća s Poštovani/a- ali uvijek i za sve.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 01:23   #387
Već sam stavljala Đeksonicu ovdje.
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 16:58   #388
Quote:
patispanja kaže: Pogledaj post
Nedavno sam s deckom posjetila prijateljicu u drugom gradu i ona je nedavno uzvratila posjetu.
Ona i ja se poznajemo dugo, ali njega je prvi put upoznala kad smo bili kod nje. On je dosta vesela osoba i dopadne se uglavnom svima, tako da se i ona s njim super slozila. A njemu je bilo stalo da se ne osjeca kao teret/visak bez obzira sto je bio pozvan, pa smo bili zbilja laki gosti. Standardno, pri dolasku smo joj kupili neke darove - i od mene i od njega. Hranu koju smo jeli smo vise manje kupovali sami, svaki dan bi nakon jela pocistili iza sebe, oprali posudje...da ne pricam kako je moj decko dok smo isli vani tamo njoj vise puta platio pice, kako smo joj na nekom izletu takodjer kupili neki simpa dar...
Sto se njene posjete tice:
Prvo, istina ja ne zivim s deckom, ali on dosta vremena provodi kod mene, i nas dvoje smo ju skupa docekali na kolodvoru i skupa dosli do mene. Meni pokloni nisu zbilja bitni u zivotu kao nista osim kao znak paznje, i bilo mi je jako krivo sto ona za njega nije pripremila nikakv znak paznje - dakle meni je donijela nesto a njega je potpuno izignorirala (bez obzira sto je u dogovorima bilo jasno da cemo provoditi vrijeme svi skupa). On je organizirao za nas predivana dan i vecer u subotu, toliko je bio friendly prema njoj, mada realno - bez obzira sto mi je prijateljica - moze biti prilicno dosadna osoba. Kada smo se na kraju dana poravnavali za placanje jer smo potrosili zbilja puno, ona je sva sretna opet pristala da on malo popusti kada su njeni troskovi u pitanju.
I kao vrhunac, ona me sutra pita sta mislim da li mozda da uzme neki dar i za moju sustanarku jer je bas bila ljubazna prema njoj (?!?). I organizira rucak da pocasti mene i neku svoju frendicu koju je usput pozvala a zivi u mom gradu, dok moj decko nije bio tu - i jos prokomentira: e ja bih da nas ovo castim kada smo se nasli u ovom sastavu.
On je posljednja dva dana na kraju izbjegavao da nam se pridruzuje, i mene je to toliko rastuzilo, samo kad se sjetim koliko se i on ukljucio da je lijepo docekam, koliko je smisljao sta cemo raditi skupa...
Da li ja preuvelicavam ako sam zakljucila da je moja frendica obicni konj?

pa kaže:

Quote:
patispanja kaže: Pogledaj post
Evo mene,
niste me otjerali sa teme, nego tek sada vidim odgovore.
Ok, to sam zeljela vidjeti samo, jer jedino objasnjenje mi je bilo da onda ja imam kriva ocekivanja, posto bi se vi svi isto ponijeli kao ona onda je to valjda normalno.
Za ove koji su pitali vise detalja, kod nje smo bili pozvani obadvoje,
poklon sam prvo bila samo kupila ja, ali je i on imao simpaticnu ideju pa smo uklopili oba. Poklon nije ni vazan, kao ni to sto njemu nije kupila poklon (jasno mi je da to moze izblegavati cisto jer je u pitanju prijateljicin decko, i ja isto tako ne bi) - vise sam i to spomenula u setu sa svim njenim neljubaznim ponasanjem prema njemu.
Jedan bitan detalj, koji bi mozda cinio razliku a koji sam izostavila, ja i ona nismo uopce bliske prijateljice, nikada se nismo druzile (zato sam i prokomentirala da je dosadna, svoje bliske prijateljice biram da mi nisu dosadne ako nista). Stvar je da zivim na turisticki atraktivnom mjestu i bila je kod mene prije dvije godine, ne skrivajuci da je turizam primarni razlog - a ne zato da se nesto mi ispricamo. Vise je poznanica i to mi je ok jer je smjestaj ovdje dosta skup pa zasto ne pomoci. I onda je onda uvijek inzistirala da dodjem kod nje (pozeljno u paru sa deckom ili drugom frendicom jer puno radi i nema vremena da mi pravi drustvo), pa smo konacno nakon dvije godine otisli.
Ja nju nisam pozvala odmah opet kod mene, mislim jesam pristojno natuknula nesto ako bude imala zelju da je dobrodosla, ali definitivno ne da mi dodje odmah za mjesec-dva. Dakle u ovu posjetu se pozvala sama. A ove price o tome kako ne razumijem da je ona zeljela se ispricati samo sa mnom i zudila da provodimo vrijeme same skupa totalno ne razumijem - o cemu bi pricale same, ja s njom ne pricam o svojim privatnim stvarima - poznanica mi je. Prema tome, skoro da me jednako dobro pozna kao i mog decka nakon tih par dana sto smo bili kod nje. Meni je s njom dosadno, nismo se nikada u zivotu druzile, zato ovo sve i je tako sluzbeno i zato on i jeste ucestvovao posto ni samam nisam znala sta cu s njom.
Tako da razumijem odakle (mozda) nesporazum. Naravno da bih i ja sama rekla decku da se zelim nasamo ispricati sa jako dobrom frendicom nakon dugo vremena, ali ovdje to nije ni priblizno slucaj.
Quote:
patispanja kaže: Pogledaj post
Pa nisam robot da je samo tako primim doma vec drugi put i ne ukljucim u nikakve aktivnosti, ipak se poznajemo.
Ali s obzirom da si nismo bas bliske i da mi je dosadno s njom samom, mislila sam da je fino da organiziramo nas dvoje neki fin zabavan vikend a i da ona bude involved. Samo fina ideja, nista drugo, a onda se ponasala kao da sam ja duzna da skacem oko nje non stop.
I ne, nisam ju mogla poslati s tom drugom frendicom jer sam morala da skacem oko nje da se ne zagubi nedajboze zena od 30+ godina.
I bila sam ju ostavila samu kad smo nas dvoje otisli u samoposlugu, i kad sam ju nazvala na telefon da pitam sto bi ona zeljela shvatila sam da place. To je trenutak i kada je on predlozio da je mozda bolje da ja budem stalno s njom jer tko zna sto se desava...
Quote:
patispanja kaže: Pogledaj post
Ma nisam trol, kamo srece da imam vremena za gluposti tipa da kreiram paralelne zivote na netu
NEgo sam sve napisala zbrda z dola.
Stvar je u tome da sam se ja nakon tih par dana osjecal kao da mi je netko popio posljednji atom snage. Imala sam nekoliko puta zelju da je posaljem u tri lijepe...osobu koju samo povrsno poznam.
Od neprijateljskog ponasanje prema decku koji je prema njoj bio sasvim ok i ljubazan (sto mi je prvo zasmetalo pa sam to napisala u uvodnom postu), do toga da cistim iza nje po kuci cijeli dan, do ulazenja u kupaonu u cipelama mad aje vidjela da ni cimerka niti ja to ne radimo, preko attention seeking ispada plakanjem ako je ostavljena na 30 minuta (i to kad je rekla da ide na spavanje)....itd
Da ne govorim o tome da joj monolozi traju po 3-4 sata bez prestanka, i da ne mozes ni na vc otici, bukvalno drzis steku 20 minuta i napola si u vcu a ona te jos gleda i prica trac o meni nepoznatim ljudima...
Ne znam, eto da konj je, a ja sam u biti dosla tu da se izjadam jer sam morala to negdje izbaciti...
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 18:40   #389
Vjerojatno je našao neki online keyboard pa shvatio da nije vrijedno
-SOMEBODY- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 17:30   #390
https://www.forum.hr/showthread.php?t=829814&page=14


tema se na nekoliko zadnjih stranica pretvorila u privatno online prepucavanje the ambassadora i satisambe jer se ona njemu u nekom trenu prestala javljati

nije mi jasno samo kako admin nije reagirao i pobrisao offtopičarenje
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 18:42   #391
Quote:
violent_violet kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showthread.php?t=829814&page=14


tema se na nekoliko zadnjih stranica pretvorila u privatno online prepucavanje the ambassadora i satisambe jer se ona njemu u nekom trenu prestala javljati

nije mi jasno samo kako admin nije reagirao i pobrisao offtopičarenje
Ovo je odlicno
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 21:12   #392
I kako bi satisamba banirala našu malu zrinjski95.... I kako smo saznali da su si ljudi slali pm o navodnoj Ambadassorovoj nevinosti....

Fakat smo kao jedan mali gradić, nadasve draga populacija.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 21:18   #393
je li samo meni iritantno to ubacivanje rečenica na engleskom?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 21:59   #394
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
je li samo meni iritantno to ubacivanje rečenica na engleskom?
Ekčli, kad pišu igzekli onako kako se izgovara, meni djeluju inteligentno... i kul, naravno.
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 22:04   #395
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
je li samo meni iritantno to ubacivanje rečenica na engleskom?
I to bas oboje :truesoulmates:
Quote:
adelon kaže: Pogledaj post
Ekčli, kad pišu igzekli onako kako se izgovara, meni djeluju inteligentno... i kul, naravno.
of kors
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 22:34   #396
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
je li samo meni iritantno to ubacivanje rečenica na engleskom?
Prvo što sam pomislila dok sam čitala postove.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 22:37   #397
on je čak odustao, ali ona se ne da, sad se kači s drugima

nemam pojma kako se ženi da prepucavat se s nepoznatim ljudima ovako dugo

kakva je tek uživo
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 22:59   #398
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
je li samo meni iritantno to ubacivanje rečenica na engleskom?
I meni je to iritantno, actually.
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 07:14   #399
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
I meni je to iritantno, actually.
a onda barem napiši lijepo ekšli da te ceo svet razume
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 16:51   #400
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
je li samo meni iritantno to ubacivanje rečenica na engleskom?
Užasno je iritantno.
I nepismenost lakše podnosim od tog.
__________________
Wanna go halfsies on a bastard child?
bumbar_zzz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.