Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2015., 19:29   #21
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
može on vozit po nekoj zadanoj ruti,ali ne prepoznaje kad su radovi ,preusmjeren promet i izlaze na autocesti. tu opet treba intervenirati vozač . imala sam prije par tjedana nekakvu anketu ,pitaju ti koji to rade kako bi trebalo signalizirati vozaču u takvim situacijama -zvučnim signalom,vibracija volana ili vizualna upozorenja.
Kao što sam rekao trebale bi postojati "tračnice" tj. da je cesta rezervirana samo za autonomna motorna vozila i nekakva "kontrola leta" koja bi upravljala time.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:31   #22
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Kao što sam rekao trebale bi postojati "tračnice" tj. da je cesta rezervirana samo za autonomna motorna vozila i nekakva "kontrola leta" koja bi upravljala time.
https://www.youtube.com/watch?v=Vrxyr1CjiSM

Ovako nešto?
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:33   #23
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Ali ideja je super... imaš posla, djete mora u vrtić, upališ auto i on ga vozi, parkira se. Poslije dođe teta, ponovo upali program i vrati ga nazad doma.
Da, jer sasvim je logično da malo dijete bude samo u autu kojim upravlja kompjuter - jer ti imaš posla.
Stvarno je ideja super.
Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:34   #24
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Može, ali opet onda trebaš pilote na zemlji da to riješe.

Isto tako, zamisli osjećaj pilota kad je krizna situacija i on je u avioni, a sad bi bio na zemlji i kako bi bilo putnicima? Malo ljudska psiha isto može biti problem.
Pa nakon ovog zadnjeg pada aviona zbog ludog pilota takve opcije se ozbiljno razmatraju iako ne bi trebao pilote nego samo jednog za ne daj bože situaciju.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:35   #25
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Da, jer sasvim je logično da malo dijete bude samo u autu kojim upravlja kompjuter - jer ti imaš posla.
Stvarno je ideja super.
Ovakvi slučajevi jesu problematični, pogotovo jer smo mi balkanci sposobni od svega napravit sranje, pa sam samo naveo jedan primjer gdje je to moguće. A toga bi bilo koliko hoćeš. Što se nas tiče, bolje da ovo nikad ne zaživi.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:36   #26
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Možda, iako da se mene pita ja bi i sada razdvojio pločnik i kolnik a ne da mi se nepismeni pješaci bacaju pod kotače
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:41   #27
Uh, i ja bi... od pješaka koji gledaju mobitel, biciklista sa slušalicama na ušima, baba koje samo izlete između parkiranih auta i idu sporo za popizdit, već su mi malo dva oka, trebao bi barem još dva.

Da ne kažem kako bi mi bilo lakše biti i pješak, pogotovo po kiši kad te nitko neće poprskat kad prolazi autom i slične gluposti.

Samo je pitanje gdje to sve izvest, kad iovako imaš masu gradova koji jedva imaju mjesta za cestu, a negdje ni to, pa imaš cestu gdje ti ne može proć vatrogasno vozilo. Užas.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:41   #28
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Ovakvi slučajevi jesu problematični, pogotovo jer smo mi balkanci sposobni od svega napravit sranje, pa sam samo naveo jedan primjer gdje je to moguće. A toga bi bilo koliko hoćeš. Što se nas tiče, bolje da ovo nikad ne zaživi.
Nema to veze s balkancima, auto i bilo koje vozilo nikada ne bi trebalo biti bez vozača odnosno ljudskog nadzora.

Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Pa nakon ovog zadnjeg pada aviona zbog ludog pilota takve opcije se ozbiljno razmatraju iako ne bi trebao pilote nego samo jednog za ne daj bože situaciju.
Baš suprotno od ovoga što ti pričaš, uvelo se novo pravilo da u svakom trenutku u kabini moraju biti dva pilota, a ne samo jedan kao prije.
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/zbo...---378084.html
Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:42   #29
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Ali ideja je super... imaš posla, djete mora u vrtić, upališ auto i on ga vozi, parkira se. Poslije dođe teta, ponovo upali program i vrati ga nazad doma.
Kada bi postojao takav avion ja bi ga odmah kupio. Ono kažeš mu, odbaci me do Londona i usput za nazad pokupi ona dva frenda u Parizu i onda kada to riješiš idi napraviti servis u Minhen i odi kući a ja ću te zvati kada da dođeš po mene
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:46   #30
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Baš suprotno od ovoga što ti pričaš, uvelo se novo pravilo da u svakom trenutku u kabini moraju biti dva pilota, a ne samo jedan kao prije.
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/zbo...---378084.html
Super, sad trebaju tri, ako jedan mora na WC, da može otić.

Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Kada bi postojao takav avion ja bi ga odmah kupio. Ono kažeš mu, odbaci me do Londona i usput za nazad pokupi ona dva frenda u Parizu i onda kada to riješiš idi napraviti servis u Minhen i odi kući a ja ću te zvati kada da dođeš po mene
Nije važno koje vozilo, ali bi to bio šou.

Samo mogu zamislit koliko bi to sranja donijelo s druge strane, od prava do same izvedbe i problema u saobraćaju.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:47   #31
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Baš suprotno od ovoga što ti pričaš, uvelo se novo pravilo da u svakom trenutku u kabini moraju biti dva pilota, a ne samo jedan kao prije.
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/zbo...---378084.html
To je interno pravilo koje nije obvezujuće za sve kompanije i nije pravilo da moraju biti dva pilota nego dvije osobe i totalno je bez veze jer ako pilot misli srušiti avion neće ga jedna stjuardesa spriječiti u tome. Ja govorim o mogućim rješenjima za budućnost.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:50   #32
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Samo mogu zamislit koliko bi to sranja donijelo s druge strane, od prava do same izvedbe i problema u saobraćaju.
Pa osim cestovnog u drugim vrstama prometa se ne bi ništa bitno promijenilo, oni su ionako više-manje kontrolirani.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:52   #33
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Samo je pitanje gdje to sve izvest, kad iovako imaš masu gradova koji jedva imaju mjesta za cestu, a negdje ni to, pa imaš cestu gdje ti ne može proć vatrogasno vozilo. Užas.
Pa fizički odvojiti cestu i pločnik, ograda, bilo šta...ako ne ide drugačije.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:54   #34
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
To je interno pravilo koje nije obvezujuće za sve kompanije i nije pravilo da moraju biti dva pilota nego dvije osobe i totalno je bez veze jer ako pilot misli srušiti avion neće ga jedna stjuardesa spriječiti u tome. Ja govorim o mogućim rješenjima za budućnost.
Rješenje za budućnost je da se još poveća broj članova posade u kabini, a ne da ih se smanjuje.

Napisao si da se razmatra o tome da avioni voze sami pa bi volio da staviš link na to.
Ja još nisam čuo da neka avionska kompanija razmatra avione bez pilota i kopilota jer bi takva kompanija mogla odma ključ u bravu, nitko ne bi sjeo u takav avion niti bi to bilo koja država zakonski dopustila.

Tako da, nemoj pričat da se o tome razmatra jer to je bullshit.
Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:54   #35
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Pa osim cestovnog u drugim vrstama prometa se ne bi ništa bitno promijenilo, oni su ionako više-manje kontrolirani.
Pa cestovni i je najproblematičniji i toliko široko rasprostranjen da je postao stil života, praktički. Pogledamo li sve gradove, svi imaju problem sa cestovnim prometom. Osim onih koji su pusti.

Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Pa fizički odvojiti cestu i pločnik, ograda, bilo šta...ako ne ide drugačije.
Ništa bez zida od tri metra i podvožnjaka/nadvožnjaka.

Vjeruj mi da je to nemoguće u jako velikom broju gradova.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 20:02   #36
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Rješenje za budućnost je da se još poveća broj članova posade u kabini, a ne da ih se smanjuje.

Napisao si da se razmatra o tome da avioni voze sami pa bi volio da staviš link na to.
Ja još nisam čuo da neka avionska kompanija razmatra avione bez pilota i kopilota jer bi takva kompanija mogla odma ključ u bravu, nitko ne bi sjeo u takav avion niti bi to bilo koja država zakonski dopustila.

Tako da, nemoj pričat da se o tome razmatra jer to je bullshit.
Ne razmatra se da avioni voze sami nego pilot sa zemlje i to nisu razmatrale kompanije nego struka. Bilo je po svim medijima nakon te nesreće i nema nekih prepreka za to osim mogućeg napada hakera.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 20:06   #37
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Pa cestovni i je najproblematičniji i toliko široko rasprostranjen da je postao stil života, praktički. Pogledamo li sve gradove, svi imaju problem sa cestovnim prometom. Osim onih koji su pusti.
Pa problem je u manjim odnosno srednjim gradovima gdje je nekakav metro neisplativ. Kada bi ja živio u nekom gradu gdje postoji nekakav efikasan javni prijevoz teško da bi imao auto.
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Ništa bez zida od tri metra i podvožnjaka/nadvožnjaka.
Slažem se, toj gamadi od pješaka i to bi bilo premalo
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 20:11   #38
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Ne razmatra se da avioni voze sami nego pilot sa zemlje i to nisu razmatrale kompanije nego struka. Bilo je po svim medijima nakon te nesreće i nema nekih prepreka za to osim mogućeg napada hakera.
Nitko nije to predlagao nego je samo njemačka kontrola leta predložila da se uvede mogućnost da se avion može daljinski spustiti u kriznim situacijama, a to bi značilo da se pilotu u određenom trenutku ukine kontrola s avionom i nastavi upravljanje sa zemlje.

To ne smanjuje broj pilota niti to znači da bi netko cijeli let upravljao sa zemlje jer tako nešto nije zakonski dopušteno (niti će ikada biti) i kako rekoh, nitko ne bi sjeo u avion bez pilota.
Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 20:15   #39
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Ne razmatra se da avioni voze sami nego pilot sa zemlje i to nisu razmatrale kompanije nego struka. Bilo je po svim medijima nakon te nesreće i nema nekih prepreka za to osim mogućeg napada hakera.
Vjeruj mi da je to ogroman problem.

Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Pa problem je u manjim odnosno srednjim gradovima gdje je nekakav metro neisplativ. Kada bi ja živio u nekom gradu gdje postoji nekakav efikasan javni prijevoz teško da bi imao auto.

Slažem se, toj gamadi od pješaka i to bi bilo premalo
Ispada da ga nijedan grad nema.

Ma jok, nisu problem samo pješaci, kažem ti, problem je u puno toga. Od pješačkog, rupe na cesti koje se napune vodom, itd... zamisli samo cestu bez pješačkog po cijelom gradu. Milina.

Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Nitko nije to predlagao nego je samo njemačka kontrola leta predložila da se uvede mogućnost da se avion može daljinski spustiti u kriznim situacijama, a to bi značilo da se pilotu u određenom trenutku ukine kontrola s avionom i nastavi upravljanje sa zemlje.

To ne smanjuje broj pilota niti to znači da bi netko cijeli let upravljao sa zemlje jer tako nešto nije zakonski dopušteno (niti će ikada biti) i kako rekoh, nitko ne bi sjeo u avion bez pilota.
Ja isto dijelim mišljenje.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 20:15   #40
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Nitko nije to predlagao nego je samo njemačka kontrola leta predložila da se uvede mogućnost da se avion može daljinski spustiti u kriznim situacijama, a to bi značilo da se pilotu u određenom trenutku ukine kontrola s avionom i nastavi upravljanje sa zemlje.

To ne smanjuje broj pilota niti to znači da bi netko cijeli let upravljao sa zemlje jer tako nešto nije zakonski dopušteno (niti će ikada biti) i kako rekoh, nitko ne bi sjeo u avion bez pilota.
Kao što sam napisao, ja ne da ne bi sjeo nego bi ga i kupio
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.