Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2016., 16:48   #1041
Plazo naklon do poda za kosarke..
A da,sjecam se tog clanka,kako ne ..Svaka cast na slici..Meni je mater vecinu toga bacila u smece..
1994 su Harlem Globetrotters gostovali u Zagrebu..Meni je sestra isla sa skolom i dofurala prvi broj kosarke..
Od tada se redovno pitalo na trafici kad ce doci kosarka..
E sad,ja sam neke brojeve procitao bezbroj puta..Ono kupis prvi dan i odmah sve procitas i onda jos par puta kroz mjesec..Jel imas mozda kosarku sezona 99-00 sa Webberom na naslovnici i naslovom karizmaticni kralj?..Tad se opasno drukalo za Kingse..
Prve kosarkaske tenisice koje sam kupio su bile od Kempa..Imale su onaj cicak preko tenisica..A onda sam kupio i Converse od Rodmana..
DSF je redovno imao snimke pislijepodne sa tekmama NBA-a,pa noc kosarke i Berticevic i Slavko koji su hladno pusili u studiju..
Kosarka je bas bila kvalitetna..Nije bilo neta i ovih suhoparnih tekstova kao danas koji su svi na istu shemu..
Pred kraj su poceli padati,net je ubio novine..Vjerovatno ces se i ti toga sjetiti da se brojevi djelili na euro tekmama Cibone..

Bas si me razveselio ovom slikom..Vecina se tipa sjeca Mcdyessa kao role playera za Pistonse,a bio je zvijer..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 16:59   #1042
Tako sam ja citao Nogomet, cim bi dosao, sve bi se procitalo u 2h, a onda cijeli mjesec tu i tamo opet.

Ali da, kako je internetska ekspanzija zavladala, tamo negdje 2006.-08. je bas postao ocit pad u kvaliteti. Ovu Kosarku sa C-Webbom nemam, ali to ne znaci da je plazo nema negdje u arhivi Kosarku iz nekog razloga tad nisam toliko citao, mozda sam imao 4-5 brojeva, sto je steta, jer se vecine tad procitanog sjecam i danas. Poput toga da je Rozic velika nada i potencijalna zvijezda (broj, cini mi se, prosinac 2006. ili tako nesto ).

Nazalost, taman kad sam poceo pratiti kosarku (negdje oko 2003.) je na HRT-u bila na samrti. Sjecam se nedjeljnih (bar mislim da je bilo nedjeljom) NBA Action emisija koje je Tomislav Cvitkovic komentirao. Zapravo, prvo sjecanje mi je serija Bucksa i Phile iz 2001., mislim da su vecinu utakmica prenosili.

Nakon toga se uglavnom lovilo kad bi DSF nesto pustio, a kasnije je internet zavladao pa je sve postalo sto puta lakse
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 17:06   #1043
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Po meni prvi favorit za sada. U posljednjoj rundi ako uspije pravilno odabrati, jednostavno teško će netko nadmašiti njegovu slagalicu. Gledajući roster, jedan stanoviti igrač bi mu početnu petorku učinio praktički nepobjedivom.
Idimi isto fino napreduje, samo on više od plaze treba dobru zadnju rundu.
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Po meni prvi favorit za sada. U posljednjoj rundi ako uspije pravilno odabrati, jednostavno teško će netko nadmašiti njegovu slagalicu. Gledajući roster, jedan stanoviti igrač bi mu početnu petorku učinio praktički nepobjedivom.
Idimi isto fino napreduje, samo on više od plaze treba dobru zadnju rundu.
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Po meni prvi favorit za sada. U posljednjoj rundi ako uspije pravilno odabrati, jednostavno teško će netko nadmašiti njegovu slagalicu. Gledajući roster, jedan stanoviti igrač bi mu početnu petorku učinio praktički nepobjedivom.
Idimi isto fino napreduje, samo on više od plaze treba dobru zadnju rundu.
Dvicu?..Za sada mu vjerovatno Rose ide iz petorke i ulazi Jones..Mislim da ce ici na scorera nekog..Razmisljam na glas..Da,prvi je favorit..Ostaje za vidjeti kako ce se cijeniti karijere mladjih,ipak je all time draft..Tu su jos karakteri Blake-a i Dwighta..Ima lidera u Kiddu,to je bitno..Bit ce beton obrambeno..Ostaje jos i prezentacija i strategija..Tko zna,mozda ce izbaciti Blake i ici na small ball i ubrzati igru..Ima tu svega jos..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 17:07   #1044
Ako kod plaze i dođe do kakvih karakternih problema, ne dvojimo da ce Blake preuzeti stvar u svoje sake.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 17:21   #1045
Nogomet sam isto kupovao..Magdic i tekstovi o Vukasu i Maradoni..
Roza je bio lockdown defender..Ako se ne varam,tam sezona 09-10 je potrgao ahilovu,a bio je bas dobar..Ona tekma kad je netko zabio polaganje za pobijedu protiv Asvela..
Tad si za 20kn mogao vidjeti jedno cudo od djeteta..Ali dosta,da mi Doran ne ni dao po prstima..

Prvu tekmu gledam ABA-u protiv Sirokog i mislim si gdje su ovog amera Gordona iscupali..A onda je dosla Siena..Na kraju je bila super sezona..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 18:02   #1046
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Tko zna,mozda ce izbaciti Blake i ici na small ball i ubrzati igru..Ima tu svega jos..
Izbaciti Blakea na klupu zbog jednog s liste baniranih. Napravi to i riješio je napad.
Obranu već ima, dva DPOY i još dva iznadprosječna braniča.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 20:46   #1047
Poslano...

Ovo je iziskivalo napor.
Prvo, pronaći sve trenere igrača koje imam u ekipi.
Drugo, pronaći nekog igrača koji nije biran, a da nešto vrijedi.
Treće, uspostaviti veze na liniji birani igrač - željeni igrač - trener
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 21:16   #1048
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post

Sad Mcdyess..Sjecam se jednog clanka u kosarci tam kraj 90-tih,kako je Mcdyess isao blokirati nekog igraca i ostavio otisak prstiju na vrhu table..Meni je bio simpatican jer nije bio fake though nego pravi nasljednik Barkleya i Oakleya..Steta ozljede,jbg..
McDyessa sam uvijek volio, mislim da sam tebi pričao kad sam u zagrebu na kolodvoru vidio onaj lijepi dres Denvera i na leđima Mcdyess.
Htio sam potrčati za tipom i na licu mjesta ga pitati koliko pita za dres, ali naravno, nisam imao nešto para.
Lik mi je oduvijek bio fora pa ajd, a kako i nemam neke šanse na kraju, pokušavam i složiti fora ekipu.

Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
..Ono kupis prvi dan i odmah sve procitas i onda jos par puta kroz mjesec..Jel imas mozda kosarku sezona 99-00 sa Webberom na naslovnici i naslovom karizmaticni kralj?..Tad se opasno drukalo za Kingse..
Prve kosarkaske tenisice koje sam kupio su bile od Kempa..Imale su onaj cicak preko tenisica..A onda sam kupio i Converse od Rodmana..
DSF je redovno imao snimke pislijepodne sa tekmama NBA-a,pa noc kosarke i Berticevic i Slavko koji su hladno pusili u studiju..
Kosarka je bas bila kvalitetna..Nije bilo neta i ovih suhoparnih tekstova kao danas koji su svi na istu shemu..
Pred kraj su poceli padati,net je ubio novine..Vjerovatno ces se i ti toga sjetiti da se brojevi djelili na euro tekmama Cibone..

Bas si me razveselio ovom slikom..Vecina se tipa sjeca Mcdyessa kao role playera za Pistonse,a bio je zvijer..
Meni su nulte jako drage jer su imali hrpetinu osebujnih likova, a tako je bilo ustvari i u nogometu. Jbg danas puno nekih taktika, sistema, puno kretnji dodavanja sa najboljom košarkom ili nogometom ikada viđenim. Traži se maksimalna disciplina kod igrača, pokušava se u korijenu srezati bilo kakva improvizacija. Iverson bi danas imao ulogu Jennigsa.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 21:17   #1049
Kad smo već kod super odabira, rekao bih da je Bask isto tako vrhunski uboja. Za ovakav tip drafta igrač specijalac koji je dokazan playoff igrač zlata vrijedi.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 21:49   #1050
A bilo je tih dresova za kupiti nekada,ne znam kakva je danas situacija..Ja sam kupio ranije od Rodmana i onda Iversona..Meni je cak frend kupio onaj kricavi Dencerov od Englisha..

A ovo za sport..to je tako..klince se od malena stavi u ulogu i dovidjenja..ali mislim da ce i taj trend ici svojem kraju..sve manje ima ovih box to box midfieldera..nemres biti u svemu jednako dobar..bolje onda klasa naprijed u vezi i klasa natrag kod defanzivca u vezi..
Ne mogu reci da ne volim sistem jer obozavam Talijane..Ali tam se zna tko kosi,a tko vodu nosi..I ako si dobar u necemu,imas slobodu..Ako si Gattuso ,onda si general za destrukciju..

Spanjolci su drugaciji i oni bas pustaju klince od malih nogu u sportu..Sjecam se kad je Maljkovic govorio da bi kod nas pola Spanjolaca koji su danas vrh,palo selekciju u mladjim kategorijama..

A za NBA isto..Gledam cesto klince,bio je i jucer Jordan kamp u Zagrebu i trend je primjecen..Od malih nogu sustav i taktika na ustrb kreative i individue klinaca..
Misllim nisam ja protiv jer nitko od nas ne voli divljake,ali klince uciti naprednim ofanzivnim i defanzivnim taktikama je meni smrt..Zato danas i ima manjak igraca koji mogu igrati 1 na 1..A takva igra koja je konstruktivna razbija sve..

Nek bilo tko od vas pogleda kako danas treneri u mladjim kategorijama reagiraju na solaze i pogreske klinaca..jebanje majki i slanje na klupu..Ovaj se poslije boji i pogledati na kos..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 02:06   #1051
Plaza se zabetonirao
J.R Smith u petorci ispred Christiea..ne bi rekao
Šteta šta Kockaru nije prošao Baron
IdiMi bekovski par zanimljivo
fenn pokušava zagrijati atmosferu, ali ostali slabo prate. Prava gospoda.

Zadnje uređivanje callahan 4 : 08.03.2016. at 02:19.
callahan 4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 11:22   #1052
Koga još čekamo?
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 11:49   #1053
Dorana
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 11:58   #1054
Vjerojatno.

Nega, jesi i večeras u Azimuta?
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 12:23   #1055
Dakudaće!
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 12:35   #1056
Znači, spreman si za novi poraz.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 14:09   #1057
Samo mene se čeka? Vas dvojica ste klasa optimist.

BonJovi, CG, feenian, Fubar, Sahta i Vodka.
__________________
"Valor is a poor substitute for numbers."
Doran Martell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 14:14   #1058
Danas rok? O džizes, a ni kriterij još nisam pročitao
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 19:08   #1059
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 19:27   #1060
Forum proradio.
Baš me zanima jesam li prošao.
Mislim da jesam, al sad bi čak volio da nisam.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.