Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2005., 01:21   #81
Quote:
frch kaže:
pa intimacy.. zar ti treba više
pa kuiš, ono...nije bilo predstave



iwoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2005., 01:11   #82
ah...eto mojih...ma,Slavonski Brod je divan grad....onako obiteljski...pomalo usporen,to je istina,ali samo zato sto pruza svojim stanovnicima sansu za uzivati u njemu...
..ali,kao sto kazu svatko voli svoje...pa,tako i ja..
ne mogu suditi o nasem gradu kao o najvecem umijecu slavnih arhitekata,ali grad cine i ljudi,dragi prijatelji,obitelj,rodbina...a,ne samo lijepa fasada....a,eto bas mi nedostaje taj gradic na rijeci...
merita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2005., 01:14   #83
nisam citala nista od ovog iznad sto se pisalo...samo sam morala nesto napisat kad sam vidjela topic o Brodu...iako vec dugo ne zivim u njemu...
merita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 18:50   #84
Quote:
merita kaže:
ah...eto mojih...ma,Slavonski Brod je divan grad....onako obiteljski...pomalo usporen,to je istina,ali samo zato sto pruza svojim stanovnicima sansu za uzivati u njemu...
..ali,kao sto kazu svatko voli svoje...pa,tako i ja..
ne mogu suditi o nasem gradu kao o najvecem umijecu slavnih arhitekata,ali grad cine i ljudi,dragi prijatelji,obitelj,rodbina...a,ne samo lijepa fasada....a,eto bas mi nedostaje taj gradic na rijeci...
Drago mi je da jos ima ljudi koji Brod vole na meni slican nacin!
Lijep pozdrav,
peroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 19:12   #85
Jeste sredili vise onu rupcagu od korza?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 19:34   #86
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Jeste sredili vise onu rupcagu od korza?
A jesi čula da je poginula Lady Di?
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 19:52   #87
Quote:
U2dva kaže:
A jesi čula da je poginula Lady Di?

peroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 22:24   #88
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Jeste sredili vise onu rupcagu od korza?
ni u Bremenu nemaju bolji
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 02:32   #89
Quote:
... rupcagu od korza??
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 10:26   #90
Lijepo izgleda (barem na fotkama).
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 19:35   #91
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 19:56   #92
Quote:
Crkla_mrkva kaže:
Lijepo izgleda (barem na fotkama).
uzivo izgleda još bolje
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2005., 18:41   #93
Slavonski brod je najseljackiji grad u RH, bez kompromisa.

Mega za heavy turbo folk s one strane Drine i Save.
Takodjer gnjjezdo onih najprimitivnijih likova, sta se najvise ocituje kad doticni izadju iz "Broda".

Naravno tu postoje i iznimke (i ima ih), ali sve sta one cine je jedna manjina i iznimka koja potvrdjuje pravilo...
Ante Balboa II. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 01:52   #94
Quote:
merita kaže:
ali grad cine i ljudi,dragi prijatelji,obitelj,rodbina...a,ne samo lijepa fasada....
A šta čini selo?
iwoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 22:35   #95
Quote:
iwoa kaže:
A šta čini selo?
konji, krave, kokoške,..........
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 01:05   #96
Quote:
Attack kaže:
konji, krave, kokoške,..........
uz uvjet da su familijarno povezani

P.S. Mislim, nemojte se ljutiti, ne tvrdim ja da u Brodu nije ostalo jedno pet-šest pismenih ljudi
iwoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 01:39   #97
s tim da ja vrijedim za min 4 čovjeka pa se ti misli
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2005., 00:27   #98
Quote:
Attack kaže:
s tim da ja vrijedim za min 4 čovjeka pa se ti misli


Jebi se, di si bio kad sam htjela u kino??
iwoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2005., 21:47   #99
Quote:
iwoa kaže:


Jebi se, di si bio kad sam htjela u kino??
čito sam na korzu poeziju za šire mase - da i oni vide malo svijeta
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 23:17   #100
Quote:
Attack kaže:
čito sam na korzu poeziju za šire mase - da i oni vide malo svijeta
wow, dokle su vas to pucali vidici? Do Rastušja?
iwoa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.