Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2004., 12:29   #1
Maske za lice

Dakle, cure...dajte neke ideje za maske "iz frižidera" ali da ne trebaju sastojci poput kokosovog mlijeka i sličnih stvari koje svi imamo uvijek doma
tetica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 12:58   #2
ja si recimo znam stavit med sa malo limuna na lice dok se brckam u kadi!!
LordOfTheDance is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 13:09   #3
Moja mama ima suhu kozu i stavi zumance.
Za masnu je bjelance.
Takodjer stavlja i masku od smiksanih jagoda.
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 13:09   #4
krastavci narezani na tanke ploske ili jogurt vulgaris...super vlaze kozu...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 13:17   #5
za masnu navodno još i ploške paradajza
nisam probala
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 16:03   #6
Svj. kravlji sir + jogurt. Savršeno!

Dobro je i spermu razmazati po licu.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 16:07   #7
Wink Ima toga ....

Možeš lagano prijeći po očišćenom licu kriškom lubenice, jabuke, naranče, marelice, rajčice...malo ostaviš da djeluje i ispereš mlakom vodom. Zatim - svježi sir i malo jogurta pomiješaš i premažeš u debljem sloju - ovo je fenomenalno ljeti nakon sunčanja, smiruje kožu i vraća vlažnost , pa možeš zdrobiti banane, ja volim staviti tanke kriške kivija, to mi je naj. Izmiksaš jedan žumanjak s čajnom žlicom meda i par kapi limuna ako je koža masna ili malo maslinovog ili bademovog ulja ako je koža suha. Ako se još nečeg sjetim, javim se !
Marija_1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 16:08   #8
to za spermu je urban legend

preluznata je za kozu lica

postoji neka domaca maska s kukuruznim brasnom, zna li netko recept i za koji je tip koze?
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 16:17   #9
To za spermu bila je samo šala, a za neke i udica.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 16:31   #10
s obzirom da si ti autorica tvrdnje, naravno da nije zvucala kao shala. naime, vecina klinki prodje fazu kad iskreno vjeruje da sperma pomaze. neke zene nikad ne odrastu

btw zasto te to nesto nema po gornjim podforumima? strah te nekih neugodnih susreta?
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 17:20   #11
Re: Ima toga ....

Quote:
Marija_1963 kaže:
Možeš lagano prijeći po očišćenom licu kriškom lubenice, jabuke, naranče, marelice, rajčice...malo ostaviš da djeluje i ispereš mlakom vodom. Zatim - svježi sir i malo jogurta pomiješaš i premažeš u debljem sloju - ovo je fenomenalno ljeti nakon sunčanja, smiruje kožu i vraća vlažnost , pa možeš zdrobiti banane, ja volim staviti tanke kriške kivija, to mi je naj. Izmiksaš jedan žumanjak s čajnom žlicom meda i par kapi limuna ako je koža masna ili malo maslinovog ili bademovog ulja ako je koža suha. Ako se još nečeg sjetim, javim se !
Super ideje! Samo se javi još...
tetica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 18:01   #12
meni većinu nabrojane hrane ipak puno draže popapat i pemit u tomak
beatrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 20:36   #13
Narafski...

i kad pojedeš nešto od nabrojanog vidi se na koži jer je to sve hrana bogata vitaminima. Kupila sam davno pivski kvasac, kao, sad ću ja to...ali Onda stavim čajnu žlicu toga i malo tople vode, dobro izmiješam da postane kremasto i to fino razmažem po faci. Malo smrdi, al šta neš pretrpit za lipotu nema toga!
Marija_1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 23:46   #14
Re: Narafski...

Quote:
Marija_1963 kaže:
Kupila sam davno pivski kvasac, kao, sad ću ja to...ali
ma nije pivski tako los kad se naviknes...prva dva-tri puta je al onda ide...prije bi njega popila nego sirovo jaje jel .a i uvijek ga mozes kupiti u tabletama, iako ja osobno preferiram u prahu, nekak mi je vise prirodniji sta ja znam...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 23:50   #15
ako pijes caj od nevena...fino dok se kupas il malo prilegnes, cvijetve izvadis iz caja i malo na facu stavis...korisno za pristeve i lice je lijepo i mehko.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 00:18   #16
Ovako, med + pavlaka (mileram) - odlicno za problematicnu kozu + je dobro nahrani, s tim sto ja stavim papirne maramice(ono odvojim listice i onda sa tim preko namazanog lica) ovo da se nesiri po okolini ..Drugi odlican recept je paradajz (odlican je i za ruke ko ima ostecene ruke ostecenu kozu uopste), nenzma kako samo namazete i to je to ostavite preko noci i ruke i lice odlicno (isto dobro i kod problematicnog lica). Lubenica je dobra za skupljanje pora, smedji secer kao dobar piling (ja stavim malo maslinovog ulja ili nekog drugog kako kad imam), samo pazljivo sa tim da negrebete lice nego polako. I da ja jos kad imam pristic (ono svakog mjeseca dobijem neki ruzni crveni stidljivac) na njega uvijek stavim kap propolisa, to meni pomaze (inace ako imate problema sa desnima , ono nekad jednostavno osjetite da su vam desni crveni propolis i sa tim muckati usta- odlican)......Eto toliko za sad od mene.....

Zadnje uređivanje atena : 08.09.2004. at 01:14.
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 12:45   #17
Quote:
atena kaže:
Ovako, med + pavlaka (mileram) - odlicno za problematicnu kozu + je dobro nahrani, s tim sto ja stavim papirne maramice(ono odvojim listice i onda sa tim preko namazanog lica) ovo da se nesiri po okolini ..Drugi odlican recept je paradajz (odlican je i za ruke ko ima ostecene ruke ostecenu kozu uopste), nenzma kako samo namazete i to je to ostavite preko noci i ruke i lice odlicno (isto dobro i kod problematicnog lica). Lubenica je dobra za skupljanje pora, smedji secer kao dobar piling (ja stavim malo maslinovog ulja ili nekog drugog kako kad imam), samo pazljivo sa tim da negrebete lice nego polako. I da ja jos kad imam pristic (ono svakog mjeseca dobijem neki ruzni crveni stidljivac) na njega uvijek stavim kap propolisa, to meni pomaze (inace ako imate problema sa desnima , ono nekad jednostavno osjetite da su vam desni crveni propolis i sa tim muckati usta- odlican)......Eto toliko za sad od mene.....
odmah danas krećem u isprobavanje
tetica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 13:45   #18
Uf, neznam da li sam trebala napomenuti da se maska od meda i pavlakde drzi jedno vrijeme (koliko god samo da je vise od 30 min), i da se ispira mlakom vodom, cak poslije netrebate mazati kremu. Kod osoba koje imaju problema sa licem, ova maska u pocetku znaci stavljati ej svaki dan izaziva da se bubuljice same izvlace iz koze (ono bubuljice 'zriju' prije nego bez iste) a sa stalnom upotrebom i ciscenjem lica piling (ruke i prstice sto dalje od svoje koze) lice postaje cistto, isto ej dobra i za prevenciju bora (moja mama nezna sto je to zavaljujuci ovim stvarcicama). Eto toliko drage moje kad se sjetim jos neceg javim vam...
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2004., 02:01   #19
kivi? meni su od njega usne znale krvarit - ne od maske, samo papala - sta nije malo preiritantan za kozu takav?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2004., 06:33   #20
Za problematičnu kožu, moj dermatolog kaže da (a i probala sam):

1 jaje (razbiješ)
1 malu žlicu brašna
malo limuna

Izmješajte, i stavite po licu. Ostaviti jedno 15 minuta, i saperite sa mlakom vodom. Voila!
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.