Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2010., 14:12   #21
Prestala sam biti gadljiva kad sam nabavila psa nakon ciscenja stenskih govana i povracotina ( jelte stenci sve vani trpaju u usta kad ne gledas) postala sam imuna.... A nakon prve svinjokolje( pre duboko sam zarezala nozem i prorezala crijeva) nista me vise ne dira....
biancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 14:23   #22
Smeta mi znoj, ustajali.. povraćotina, krv,zadah. ajme zlo mi je kad vidim krv u ogromnim količinama.. u javnom prijevozu što manje diram po njemu.
kad čistim dvorište od kakice, nije mi zlo, već sam se navikla na smrad drekeca.. a kad sam prematala nećakinju,uh.. kak je to znalo smrdjeti.. ali sve je to stvar navike.. kad se navikneš ne smrdi ti!
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 14:38   #23
gade mi se do pasa goli,znojni i pijani tipovi koji se grle
anci25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 14:39   #24
Gadljiva sam, da. Mnoge vrste hrane ne mogu smisliti, smetaju mi razni mirisi i smradovi posebno (čak od nekih parfema mi se riga). Neke vrste cvijeća prejako mirišu pa mi dođe muka. Ajme gadi mi se svašta. Ove ljudske smradove neću uopće navoditi. Vidite da mi se i cvijeće gadi!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 15:06   #25
I ja sam gadljiva

Recimo svaki put kad uzmem cistu casu da iz nje idem piti moram ju splahnuti
Gade mi se znojni ljudi, smrdljivi
Gade mi se govna (pogotovo djecja)
Gade mi se javni wc-i.
Gadi mi se kad netko ide jesti, a da prije ne opere ruke.

Joj ma svasta mi se gadi
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 15:11   #26
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post

sto se tice psece njuskice, jos me vise cudi kad to rade bas vlasnici pasa
oni barem znaju kamo ti peseki guraju svoje nosice
apsolutno obozavam svog psa, ali kad ga ljubim, ljubim ga u obraze i celo i sl
nikako njusku
Kako sam ovo mogla zaboraviti , ovo mi je pri vrhu top liste
Također mi se gadi i hrana u velikom količinama, npr na feštama kad vidim onaj grah u onom kazanu dođi mi slabo (mada kažu da je najbolji kada se kuha tako na veliko, ali ne hvala )
Signorina Despi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 15:16   #27
onak'... ne znam. zahtjevna sam za higijenu, iako mi se cesto zalomi da sudje ne operem svaki dan.

moj mali popis:
- javni prijevoz (presvlake na sjedalima, drzanje za sipke) ili ako mi se netko usudi sjesti na krevet nakon putovanja vlakom
- kosti i kozice na mesu, masna svatovska prasetina, prasetina opcenito (al' to sam vec elaborirala na onom slavnom topiku o mesu ). ako koscate i koznate stvari ubacujem u juhu, to radim viljuskom ili rukavicama. nekidan sam s krilca morala iscupat' jedno perce, to je bilo iskustvo.
- dlake, pogotovo u kupatilu
- nepranje ruku nakon diranja jaja, ili prije odlaska na wc (pogotovo ako je to nakon diranja mobitela, novcanika i slicnog)
- diranje kvake i slavine u javnim wc-ima bez upotrebe rupcica i punim dlanom; kvake u domovima zdravlja
- tapacirani kreveti, ogromne zavjese i draperije
- kad netko uzme cipelu u ruku tako da je drzi za potplat
- hranjenje golubova na vlastitom potprozorniku; golubovi opcenito
- osnove osobne higijene kod ljudi koji si ih mogu priustiti necu ni komentirat'
- setanje psa po javnoj povrsini bez nosenja vrecice za mamutovska govna
- vidljiv puder, dugi nokti
- jako dugacka raspustena kosa, pogotovo ako netko stoji ispred mene, zabacuje grivu i mene opali po labrnjama
- ne volim kad me netko okrzne sisom
- slabasni papirnati pokrovi na stolicama kod ginekologa, bolnice u svakom smislu
- koristenje iste krpice za milijun razlicitih stvari (pogotovo ako su u igri kuhinja i kupaonica)
- dulji boravak s pusacem, miris cigareta mi doslovce izaziva zgaravicu

ako sam u hotelu, nabavim sprejcic za dezinfekciju pa prespricam kupaonice i odredjene glatke povrsine, u torbici nosim asepsoleta tekucinu ili slicno pa mi nije neki bed za ruke nakon tramvaja i javnih prostorija, al' me u prilicnoj mjeri frustrira ako sam bez toga, pogotovo ako hocu nesto pojesti s nogu.

inace, mislim da je najodvratnije sto sam dosad vidjela bila videosnimka carskog reza.

gliste, paukovi i slicno mi ne smetaju. ali ne mogu podnijet' one kucne stonoge, spadaju u rijetke stvari od kojih se najezim kad ih vidim na slici, da ne spominjemo bliske susrete.

__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 15:30   #28
E sad me post iznad podsjetio spominjanjem carskog reza, da je i kod mene isto tako, samo se radi o porodu "prirodnom". Ajme....ništa odvratnije u životu vidjela nisam.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 15:37   #29
- dlake
- smrdljivi ljudi (radila s jednim takvim, taj je dolazio smrdljiv u 8 ujutro, istu vunenu ukiseljenu dolčevitu nosio 2-3 dana za redom, prao zube nikad)
- javni wc-i (čak i oni na poslu, odurno!)
- pljuvačke
- žohari
- jedna prodavačica u mesnici blizu mog kvarta (žena ima brkove ko Mišo Kovač).
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 15:38   #30
gadljiva sam na neugodne vonjeve-svih vrsta.mam mi se riga.
vidit mogu skoro sve, samo ne slike il video nekakvih odurnih kožnih oboljenja, tumora, rana i sl.
mislim, mogu i to, al navuče mi se grimasa na njušku i gledam kak bi pobjegla glavom bez obzira.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 15:41   #31
Meni su fuj očerupane kokoši, šugave mačke, šipke u tramvaju te iskaznice hadezeja. Prije su mi se gadile partijske iskaznice i špinat, ali sam špinat u međuvremenu zavolio.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 15:49   #32
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Meni su fuj očerupane kokoši, šugave mačke, šipke u tramvaju te iskaznice hadezeja. Prije su mi se gadile partijske iskaznice i špinat, ali sam špinat u međuvremenu zavolio.
ovo kad kažeš očerupana kokoš, ...to baš doslovno misliš, jel? :
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 15:50   #33
svima nam se gade wc-i po kafićima i klubovima, a upravo ženski wc-i izgledaju ko ratišta.... to mi se gadi kak mogu ženske to napravit od wc-a....

__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 16:04   #34
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
ovo kad kažeš očerupana kokoš, ...to baš doslovno misliš, jel? :
meni ni ono "sugave macke" nije bilo bas jasno...
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 16:05   #35
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
inace, mislim da je najodvratnije sto sam dosad vidjela bila videosnimka carskog reza.
zašto?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 16:15   #36
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
ovo kad kažeš očerupana kokoš, ...to baš doslovno misliš, jel? :
Nisi se ljubice valjda našla u tom strašnom opisu? Mislio sam na boležljive kokoši koje gube perje; mogu kupiti pilića na placu, i bez gađenja ga privesti svrsi njegova života.

Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
meni ni ono "sugave macke" nije bilo bas jasno...
To su mačke kontejneruše kojima obiluju naši otoci, bar ovi na koje zalazim. Njih čak ni vlastite majke ne vole. Ne znam što je tu čudno.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 16:24   #37
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
To su mačke kontejneruše kojima obiluju naši otoci, bar ovi na koje zalazim. Njih čak ni vlastite majke ne vole. Ne znam što je tu čudno.
ma nista, samo nisam bas duhovita. u zadnje vrijeme. khm...

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
zašto?
bilo mi je odurnije od snimke bilo koje druge operacije koju sam gledala. a gledala sam ih dosta. ne znam zasto, mozda sam subjektivna. pogledaj ako ti se gleda.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 16:37   #38
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
bilo mi je odurnije od snimke bilo koje druge operacije koju sam gledala. a gledala sam ih dosta. ne znam zasto, mozda sam subjektivna. pogledaj ako ti se gleda.
snimke raznih vrsta pobacaja isto nisu za baciti

to smo u skoli gledali, da ne bi ispalo da mi je filmski ukus malo pomaknut
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 16:39   #39
Jebo vas, želudac mi se okrenuo od nekih opisa ovdje
__________________
... was sie will, bekommt sie auch ...
Thirteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 16:41   #40
Nisam imala priliku gledati snimke pobačaja, hvala bogu, al ne volim nikakve operacije i sl. pa se držim podalje.
A da sam gadljiva - jesam. Ljeti je malo gore, ima svakakvih mirisa a oni su mi uglavnom problem .
Marge Simpson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:27.