Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2011., 17:43   #1
Folija za staklo

Evo ovako,neznam gdje bih to pitanje postavio pa sam ovdje,zanima me gdje mogu nabaviti one folije za stakla,sto se stavljaju da se nevidi unutra,one kao rupicaste,ima ih na puno kafica itd.Zna li netko?
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 11:03   #2
imaš firmu u zagrebu (rade za cijelu hrvatsku): vectordesign doo.
zguglaj ih, na njihovoj web stranici možeš naći tu foliju, mislim da se zove prozorska grafika ili screen folija
reia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 13:37   #3
Imaš nešto slično - samoljepivo u dućanima u kojima se prodaju tapete.
Ja Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 03:40   #4
Bilo ih je u Pevcu nekad davno. Ja sam ih kupil u onom na Jankomiru. Zaleti se i pitaj.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 20:25   #5
e tak me nesta zanima,raspitao sam se kod jednih i kazu 220kn/m2.Osto sam paf,treba mi neka jeftinija varijanta ali da je kolko tolko oke,posto su bile ove u pevecu i to?
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 22:48   #6
Čini mi se da je i Metro imao tih folija.
brzi66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 08:36   #7
Vidio sam i te, skupe, supermoderne, elektrostatski montirajuće, i višekratno primjenjive folije.
Kupio u Baumaxu samoljepivu foliju za staklo cca 40 kn m.
Ja Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 08:46   #8
U Bauhausu na Jankomiru imaš desetak vrsta prozirnih samoljepivih tapeta koje idu na staklo. Neke simuliraju pjeskareno staklo, neke imaju razne uzorke, uglavnom da se nešto probrati.
20doASA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 18:15   #9
nisam iz Zagreba ali cesto idem tamo tako da cu vjerovatno tamo otic i uzet,hvala
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2020., 13:24   #10
Quote:
20doASA kaže: Pogledaj post
U Bauhausu na Jankomiru imaš desetak vrsta prozirnih samoljepivih tapeta koje idu na staklo. Neke simuliraju pjeskareno staklo, neke imaju razne uzorke, uglavnom da se nešto probrati.
Uh, tu se dugo ništa ne piše.
Kupih foliju u Bauhausu, slijedila sam upute, ali nikako mi ne uspijeva da onako lijepo prijanja i da izgleda kao pjeskareno staklo.
Imate li ideju što je pošlo po zlu?
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2020., 13:35   #11
Quote:
brodačka kaže: Pogledaj post
Uh, tu se dugo ništa ne piše.
Kupih foliju u Bauhausu, slijedila sam upute, ali nikako mi ne uspijeva da onako lijepo prijanja i da izgleda kao pjeskareno staklo.
Imate li ideju što je pošlo po zlu?
Zalijepite na mokro - našpricate staklo i onda možete namjestiti foliju po želji. Nakon toga - istiskate dobro vodu i ostavite da se osuši. Ne možete pogriješiti, samo nemojte štedjeti na vodi
slaninica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2020., 18:31   #12
Quote:
slaninica kaže: Pogledaj post
Zalijepite na mokro - našpricate staklo i onda možete namjestiti foliju po želji. Nakon toga - istiskate dobro vodu i ostavite da se osuši. Ne možete pogriješiti, samo nemojte štedjeti na vodi
Ma jesam. Skroz sam okupala staklo. Istiskaka sam vodu sa metalnom špahtlom, nisam kupila onu njihovu plastičnu, ali neki dijelovi ostanu nezalijepljeni za staklo. I koliko god preko njih prelazila špahtlom - ništa.
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2020., 19:30   #13
Inače, kod ljepljenja na staklo treba staklo očistit dobro nekim alkoholom. Nikako ne onim sredstvom za stakla, osobito onim na kojima piše antistatic. Sadrže neku vrstu silikona da se prašina ne prima za staklo, ali isto tak se i ljepilo ne prima.
Drugi problem može biti starost ili kvaliteta folije. Po tim centrima valjda oboje.
__________________
točno na današnji dan,prošle subote
Plug_in is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2020., 20:09   #14
Quote:
Plug_in kaže: Pogledaj post
Inače, kod ljepljenja na staklo treba staklo očistit dobro nekim alkoholom. Nikako ne onim sredstvom za stakla, osobito onim na kojima piše antistatic. Sadrže neku vrstu silikona da se prašina ne prima za staklo, ali isto tak se i ljepilo ne prima.
Drugi problem može biti starost ili kvaliteta folije. Po tim centrima valjda oboje.
Ja sam očistila s onom špricalicom za staklo. Probat ću s alkoholom, tj. s domaćom lozovačom. Folija je iz Bauhausa, mislim da je to jedna od najprodavanijih i da nije stara.
Puuuno hvala. Javim je li uspjelo.
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2020., 20:14   #15
Bojim se da je stara. Bauhaus prima ovakove reklamacije čak i za odrezane komade- uz račun.
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2020., 20:16   #16
Quote:
brodačka kaže: Pogledaj post
Ja sam očistila s onom špricalicom za staklo.
Na to sam i mislio. Kad sam radio u bivšoj firmi, dečki su otišli na montažu i poljepili cijele izloge jedne trgovine. Drugi dan su išli pokupiti foliju s poda. prodavačica je prije nego su ovi došli očistila takvim sredstvom stakla.
Ak nije tajna, koja je cijena i veličina te folije iz bauhausa?
__________________
točno na današnji dan,prošle subote
Plug_in is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2020., 13:29   #17
Quote:
Plug_in kaže: Pogledaj post
Na to sam i mislio. Kad sam radio u bivšoj firmi, dečki su otišli na montažu i poljepili cijele izloge jedne trgovine. Drugi dan su išli pokupiti foliju s poda. prodavačica je prije nego su ovi došli očistila takvim sredstvom stakla.
Ak nije tajna, koja je cijena i veličina te folije iz bauhausa?
90x210, 65 kn
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2020., 12:41   #18
Evo mali update. Pokušala sam još nekoliko puta, nula bodova.
Otišla sam u Bauhaus po novu rolu.
Tamo sam shvatila da postoje dvije vrste folija: static koje rade na principu statičkog elektriciteta, nemaju ljepilo, lako se postavljaju, ali su i sklonije padanju i samoljepljive koje imaju i sloj ljepila, čvršće prijanjaju, ali se i teže postavljaju, tj. veća je mogućnost da će se dogoditi ovo što se meni događalo.
Uglavnom, kupila sam ove bez ljepila i postalila ih. Za sada je sve super, vrlo su se lako zalijepilo i izgleda kao pjeskareno staklo, nikakvog zraka nije ostao. Uzela sam foliju Milky.
Eto, morti sam nekome pomogla.
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.