Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2011., 09:04   #761
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
I meni, možda i najdraža, evo to je prizor koji mi je najviše ostao od svih do sada...baš me zanima gdje je to točno, ono kad odem u Istanbul da svratim
Uradi edit na svom postu i makni img.

_______________________________________
Omercic je kao mala buhtlica.
A Yaso i Savas,svaki komentar je suvisan,ali eto ja cu rizikovati .
Tako mi je simpa njihov razgovor uz caj(omiljena scena teute)2 kockice secera.....
Mozda ste u pravu Savas malo navaljuje,ali meni se i to dopada kod njega.Yaso kao tinejdzerka prvo odlucno odbija,pa se preispituje,i na kraju je tu. Ali eto da cika Moron nije napravio sr...e mozda bi se i vidjeli.A ovako ona odlazi malkice .....

Teuta da,on je kompletan adut,ali okice su okice.Nesto posebno..
__________________
Ako si uspijesan u necemu ili ce te kopirati ili ce ti zavidjeti ili ce te mrziti.Popila jednu prije puta, za hrabrost nek se nađe, pa umjesto u Antakiju u prvi jarak zađe.-Ko razumije shvatiće.
MuraTuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 09:12   #762
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
E kad se meni ovako ispunjavaju želje, sutra idem loto uplatiti. Stvarno bi bio red da me strefi neki dobitak. Sve što sam poželjela ( skoro) sve se u večerašnjoj epizodi dogodilo. Prvo se Čičekica napokon digla na zadnje noge i zarežala na Nazan. Fakat, žena nerazumna do bola, mali joj se igra pored bazena, čuva ga ona debilčina od Mustave, a maleni ne zna plivati! Ne zna ni debilčina, on je sebi našao pravi sport. Klepa po vrećetini, mora siroče izbaciti silne pubertetske frustracije . Čiček spasi maloga, a ova se okomi na nju! Pa da ju mrziš iz dna duše, dijete ti je spasila, kozo jedna nedefinirana. Onda Šahbaba ne može otrpjeti nepravdu ( hvala dragom Bogu da je Baran još neiskvaren ), pa ih lijepo postroji i svakome odredi domaću zadaću. Savaš ne kuži ništa, ali njuši da je nešto u zraku. Pa kad je nanjušio, pa kad je prištavca odvalio i to dvaput, pa ga ujutro u školu sprdio...joj, kako sam guštala! Djecu se ne smije tući nikada, to je moj životni moto, ali Mustafa nije dijete nego prepotentno, balavo, bogataško, siledžijsko derište koje jedino tako možeš osvijestiti. Još jedna želja ispunjena.
Nazan počela braniti Čiček! Prespavala, skužila, napokon su doprle Čičekine riječi do nje. Za početak, s onom štracom od služavke sa špijunskim sklonostima je pobrisala pod, bolje nego ona sama! Mašalah! Onda se digla, zasiktala na ono majmunče od vozača da joj otvori vrata od auta i otišla po početak novog života. Haljinu neću komentirati, niti frizuru, potpuno je nebitno, glavno da je krenula! Samo mora staviti narukvice na ruke, to valjda moraju nositi da se čuje kad dolaze, što li?
Savaš se počeo udvarati Jasemin, doduše malo naglo, da je u Miamiju, H. Cane bi mu odrezao zabranu pristupa. Ali Jase se ne budi.... dapače, sviđa joj se.... kao joj, ne mogu, moram raditi, pa ne mogu, umorna sam, pa radoznao si... a sve mu dolazi na spoj cupkajući od radosti. I još mu tutne mob pod nos na kojem je sličica one krafnice od Omera. Mali je nemoguće sladak!
Imala sam i veliku želju da Čiček prestane kmečati. Taman sam pomislila, ajd', prestala je, malo je digla glavu, kad eto nje, suza suzu gonja. Pa kaže Savašu da neće više nikad plakati, pa se zajeca.
Jase priznala majčici da se viđa sa Omerovim babom. Lejla se sva ozarila dok Jase nije spomenula da ima holding. Ufff, bogat znači, čuvaj se, sa njima je teško. Nek dođe na edukaciju u Hrvatsku. Ovdje što bogatiji to bedastiji. A kad je Jase spomenula da je Savaš iz Vana, ova se oduzela. Eto, i u Turskoj Vanzemljaci imaju reputaciju finih, mirnih, prijateljski nastrojenih i nadasve osjećajnih ljudi. Sva sreča da je Savaš izvana, a ne IzVana.
Imam još par želja ( kad me već hoče). 1. je da Savaš što prije vidi maloga, jer mali od jučer već sjedi, jede kruh i maše mami na Skype. Ako ne požuri, Savaš će maloga na faks ispratiti. 2. želja je da brak sa Čiček okonča na neki fini način, jer se i on malo previše smuca sa Jase okolo. Neće on nahrdati, on je muško, jel? ali bi Čiček opet mogla nahrdati u stilu – ne bi on tražio tatlane, da ona nešto vrijedi. I 3. želja – da onoj Morončini slučajno opali pištoljčina koju je tako frajerski zavukao u gaće. Pa pod cijenu epidemije salmonele!
Evo citirala sam ova jedan post od Zezice kao uzorak, da ne citiram i hrpu drugih. Zezice tvoje postove bi trebalo zapakirati i prodavati deprimiranim ljudima i riješila bi njihove probleme bez (kemikalija) prozaka i drugih ljekova.
Obožavam tvoje opservacije već odavno i pravo mi je zadovoljstvo ponovo se naći na temi na kojoj i ti pišeš. Baš si me oraspoložila jutros. Došla sam sa crnim oblakom iznad glave na posao i u tren je nestao.

Jučer nisam skoro ništa uspjela pogledati od epizode, pa danas imam duplu dozu.

Jedino mi je već sada muka kad se sjetim da uskoro počinje rezanje epizoda da traju sat vremena. Ovakav način na koji nova tv reže epizode je jedinstven u svijetu. Takvoj budalaštini su se samo kod nas mogli dosjetiti.
Tzipora1001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 09:32   #763
Quote:
mari.74 kaže: Pogledaj post

@Lolita, pa zar nisi ti posjetila Istanbul? Kao upućena najbolje, možda već imaš asa u rukavu pa ispucaš lokaciju ispijanja čaja Iako, ja primjetila samo površno da su sjedili kraj vode, jer su mi bili cok tatli, pa mi lokacija i nije nešto zapinjala za oči
Jesam al mi nepoznato skroz a lijepo je mjesto.
I vjerojatno je na azijskoj strani (tek sad kužim da češće snimaju tamo nego na eu strani) za koju nisam imala i previše vremena. Iako sam naletila na snimanje dviju serija, nepoznati glumci.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."

Zadnje uređivanje _Lolita_ : 31.08.2011. at 09:43.
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 09:37   #764
Na drugoj strani jezerceta je restoran ili što već gdje je Onur zaprosio Šeh možda je netko od BBG fanatika zna nešto vše o tome
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 09:41   #765
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Na drugoj strani jezerceta je restoran ili što već gdje je Onur zaprosio Šeh možda je netko od BBG fanatika zna nešto vše o tome
Nisam gledala BG pa ne znam. Jedina lokacija koju znam da je bila u toj seriji je vidikovac i kafić Pierre Lotti.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 09:44   #766
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Na drugoj strani jezerceta je restoran ili što već gdje je Onur zaprosio Šeh možda je netko od BBG fanatika zna nešto vše o tome

Na žalost, nisam BBG fanatik, iako sam je gledala.... serija koju sam pobožno pratila bila je Strasti orijenta
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 10:02   #767
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Nisam gledala BG pa ne znam. Jedina lokacija koju znam da je bila u toj seriji je vidikovac i kafić Pierre Lotti.
Pierre Lotti je mislim drugo, on je na povišenom , kao neki vidikovac

__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 10:05   #768
Znam pobogu di je Pierre Lotti, bila sam. Govorim da jedino za njega znam iz 1001 noći, ovo ostalo nek otkrije neki veći fanatik.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 10:37   #769
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Znam pobogu di je Pierre Lotti, bila sam. Govorim da jedino za njega znam iz 1001 noći, ovo ostalo nek otkrije neki veći fanatik.
Ok ok , evo super što si bila
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 10:40   #770
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Ok ok , evo super što si bila
Ne paziš na satu.

Nego, što se Nazan sinoć desilo pa je stala u obranu Čiček? Pala joj daska na glavu?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 11:05   #771
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ne paziš na satu.

Nego, što se Nazan sinoć desilo pa je stala u obranu Čiček? Pala joj daska na glavu?

A svi nešto graknuli na nju, pa i sama Čiček - što je samo po sebi za ne povjerovati - i tako žena shvatila da je vrijeme da se uhvati svog života, a ostavi čorava posla
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 11:38   #772
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ne paziš na satu.

Nego, što se Nazan sinoć desilo pa je stala u obranu Čiček? Pala joj daska na glavu?
Gökçe Yanardag = Nazan je samo frustrirana od svog života pa tražila krivce svuda oko sebe...
u dubini duše lik Nazan ne mrzila lik Čiček samo je tako ispoljavala bijes na nju...
pa zar niste vidjeli njene poglede prema Čiček , pogled joj je pomiješan sa ljubomorom i bijesom i sažaljenjem...Nazan se uvijek loše osjeća poslije napadaja na Čiček to ju nije činilo sretnom ali eto nije si znala pomoć jer je jadna u svojoj ograničenosti jer lik Nazan nije realizirana osoba i ljuta je do podne na sve a poslije podne na sebe i druge...Obtelj ju je napravila takvom, naivnu, neiskusnu, ograničeni, frustriranu… njena obitelj ju je ograničila u svakom pogledu, uništili su joj samopouzdanje …
Savaš koji joj pokušava vratiti sve uništeno i izgubljeno…
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 31.08.2011. at 11:56.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 11:42   #773
Restoran na jezercetu je onaj gde je Onur bio sa mama Peridom na doručku, kada joj je rekao da je zaprosio Šehi... Kudret voli poznate lokacije, još je neke koristio za snimanje AvC...
zora964 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 12:02   #774
Ajme, prelijepa epkka jucer...omer kikic presladak je...
savas, ne znam, meni okej on, al svi tu na njega uzdisete, al do mene jednostavno ne dopire ta karizma...je da je on pametan, obrazovan, zna kaj oce,al jednostavno
cicek, konacnoooo :klap: se malo poborila za sebe...
mustafu i onu sluskinju u van na radnu akciju poslat
jasemin mi sad okej postala.. Bas su cok slatki ona i omer..
Sahnur, ajde cak zastitila cicek, mislila sam da ce biti na nazuninooj strani...al njenih pogleda me strah...brrrr
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 12:45   #775
Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
Restoran na jezercetu je onaj gde je Onur bio sa mama Peridom na doručku, kada joj je rekao da je zaprosio Šehi... Kudret voli poznate lokacije, još je neke koristio za snimanje AvC...
Eto ga na, ni ti ne paziš.
To što si rekla smo već ustvrdili. Sad nam samo treba točna lokacija.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 13:45   #776
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Vidis, ja nisam mislila na tebe kada sam napisala da je mrznja suvisna, nego o samom osjecaju, nejse, ne mogu biti dalje od 'bukvalca', ali kako ti kazes ne treba pretjerano raspravljati Misliim tko je vidio to raditi na Forumu..
Ne znam da li si me htjela s tom zadnjom recenicom isfurati al defnitivno je da nisi uspjela.
Nemam nista protiv konstruktivne rasprave, al glupo mi je da raspravljaju dvije osobe koje imaju dva totalna razlicita vidjenja o necemu i nijedno naravno nece promijeniti to misljenje.


Quote:
alicia_keys kaže: Pogledaj post
Ajme, prelijepa epkka jucer...omer kikic presladak je...
savas, ne znam, meni okej on, al svi tu na njega uzdisete, al do mene jednostavno ne dopire ta karizma...je da je on pametan, obrazovan, zna kaj oce,al jednostavno
Omer je ko lutkica. Ja bih usla u televiziju i pojela ga.

Ma ja sam sigurna da je ipak Kivanc covjek za nas dvije. Mada meni ni Savas nije los, al nije mi ni nesto posebno. Ima on nesto u sebi al mi nije lijep.
 
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 13:52   #777
Quote:
čarolija :) kaže: Pogledaj post
........

........ Mada meni ni Savas nije los, al nije mi ni nesto posebno. Ima on nesto u sebi al mi nije lijep.
Kako bi to teutica (i mnoge druge) rekla ljepota je u oku posmatraca....
__________________
Ako si uspijesan u necemu ili ce te kopirati ili ce ti zavidjeti ili ce te mrziti.Popila jednu prije puta, za hrabrost nek se nađe, pa umjesto u Antakiju u prvi jarak zađe.-Ko razumije shvatiće.
MuraTuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 14:05   #778
Quote:
MuraTuba kaže: Pogledaj post
Kako bi to teutica (i mnoge druge) rekla ljepota je u oku posmatraca....
S tim se definitivno slazem.
I glupo mi je kad neko ima o nekome misljenje da je lijep i onda svima to misljenje namece i napada sviju koji kazu da je njemu ta osoba ruzna.
 
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 14:08   #779
zbilja je definicija o ljepoti "ljepota je u očima promatrača" nenadmašna...
kad bi bilo jednoumlje svijet bi bio ograničen ...
različitost nas čini naprednim ...i ne treba nikome nametati mišljenje, ali je uredu iznijeti ga i napisati...meni jedino nekada zasmeta kad netko kaže da ne valja, ne voli, da je glupo itd idt ali ne obrazloži što, kako i zašto...
kad kažem da mi je nešto lijepo , onda imam potrebu pojasniti to svoje viđenje ljepote , kad kažem da mi nije dobro , isto imam potrebu reći zašto to vidim tako

naravno ovo nije forum jednoumlja i svi iznosimo svoje viđenje likova i priče u seriji ne namećući i ne umanjujući vrijednost drugog i drugačijeg mišljenja...
sve je dobro i lijepo dok je u granicama uljudnosti...
p.s.
na temi AvC spojleri je najbolja i najuljudnija ekipa na forumu...
nas jedna grupica mojih dragih "vještica" je konstantno na temi AvC spojleri nekih 6 mj. nikada, ali nikada, nismo imale problem sa "različitošću" i nikada nije stvarana napeta sitacija i nikada se nismo javno prepucavale ili uvjeravale...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 31.08.2011. at 14:56.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 14:26   #780
Quote:
čarolija :) kaže: Pogledaj post
N
Ma ja sam sigurna da je ipak Kivanc covjek za nas dvije. Mada meni ni Savas nije los, al nije mi ni nesto posebno. Ima on nesto u sebi al mi nije lijep.
Ja sam padobranac i samo čitam ovaj topic pa ću iskoristiti ovu priliku da vas sve pozdravim i kažem da ste odlične.

Kažem samo čitam, ali na ovo Kivanc/Savaš moram reagirati. Čarolija malo si pobrkala lončiće. Trebala si napisati Kivanc/Murat a ne Kivanc/Savaš. Ti uspoređuješ Kivanca iz RL i Savaša iz serije. Nema baš logike. Naravno da imaš pravo na svoje mišljenje ali moraš prije toga raščlaniti pojmove tj. imena.

Ako moram birati između Kivanca i Murata, biram Kivanca. Ako moram birati između Behula i Savaša, biram Savaša (a može i Demira).

Zadnje uređivanje Mishaela : 31.08.2011. at 14:49.
Mishaela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.