Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2002., 00:46   #1
Sibirski haski

Moja prijateljica ima Haskija starog godinu i pol dana i on uopce ne laje. Sada nas zanima dali oni uopce nikad ne laju ili netko od vas ima drugacija iskustva.
No22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2002., 00:55   #2
Ja sam imala Aljaskog Malamuta... i oni ne laju vec zavijaju...
 
Odgovori s citatom
Old 01.12.2002., 01:04   #3
Sigurno da laju, možda se ovom samo neda. I moj psić baš ne laje, ponekad zavija kad joj dam nešto što voli; čokoladu i one keksiće. Mislim, malo je čudno, ali ako živi u stanu onda je spašena. Jedni moji frendovi su imali haskija koji je bio naučen biti uvijek u njihovom društvu. Kad bi ga ostavili samog u stanu, pas je toliko lajao,cvilio i zavijao da su susjedi pozvali pandure jer nisu znali šta mu je. I kad su frendovi negdje išli, psa su morali ostavljati kod staraca na selu. Zaista im nije bilo lako s tim psom.
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2002., 03:30   #4
Paw, ma nemas pojma... Haskiji i Malamuti ne laju... ustvari nisam 100% sigurna za Haskije... no Malamuti, koji su anyway ljepsi, pametniji i bolji od Haskija... ne laju neg zavijaju kao vukici ))
 
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 11:41   #5
Quote:
Pale Blue Eyes kaže:
... ne laju neg zavijaju kao vukici ))
...da, preslatki su...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 18:35   #6
Ja sam za svog dala 600 kn,doduše bez papira je ali sažal mi se jer je bio na odvratnom mjestu i spasila sam ga od pogibije,morala sam ga čistit od glista koje su već bila malo razvijenije.

ok probat ću to sa cviljenjem kad me ugrize.
ovaj kad idemo u šetnju ne držim ga na uzici jer mi ide uz nogu i malo protrčka okola ali uvijek se vrati il kad stanem sjedne,samo dok je na uzici kao da mu je mrska i nikad ne hoda ravno već krivuda.

nadam se sadmo da će se malo smirit sa tim grizenjem dok poraste,grize kad je zaigran i kad se oće igrat,ali dok si duže s njim ko bubica je.sve dok ga ne ostaviš,e tu počinju problemi....skače za tobom grize nogavicu...onda donese komad drveta ili lopticu pa ti se zabija u noge s njom da se igraš sa njim da ga ne ostavljaš i tako.doduše pametan je samo treba još malo treninga heheh.
__________________
"I can teach you how to bottle fame, brew glory, even stopper death — if you aren't as big a bunch of dunderheads as I usually have to teach."
Hermiona G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 14:15   #7
pomoć!!!!

dobila sam malog haskia, ima 2 mjeseca , jako se sladak i nažalost to je sve što znam o toj lijepoj pasmini!

molim neke praktične savjete, s čim da ga hranim, da li se treba išćešljavati, istrčavati, dresura,kako podnosi vrućine?

htijela bi mu pružiti max kvalitetan život pa molim da mi netko odg, može i na pvt, ako postoji neka literatura može preporuka

unaprijed hvala svima!
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 20:04   #8
Quote:
Pale Blue Eyes kaže: Pogledaj post
Paw, ma nemas pojma... Haskiji i Malamuti ne laju... ustvari nisam 100% sigurna za Haskije... no Malamuti, koji su anyway ljepsi, pametniji i bolji od Haskija... ne laju neg zavijaju kao vukici ))
Ne draga ti nemaš pojma, oprosti što ti to na taj način moram reći ali i ti si se tako obratila. Haskije ponekad laju, a anywaj nisu pametniji od hasija ni u kom slučaju, oni su radni psi kao i haskiji znači za vuču saonica, a pošto iznimno snažni uvijek su prvi do saonica - sirova snaga, a vođa i uvijek prvi je haski zbog iznimne inteligencije, dakle, malamut snaga, haski pamet. Za malamute ne znam da li znaju lajati, ali hasiji znaju i jedno i drugu ali u pravilu svoje mišljenje izražavaju mrmljanjem.......
huski is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 03:07   #9
Evo mog Walterića, 4 god starog haskija


Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2002., 22:14   #10
Pale, sorry ali nije da ja nemam pojma, već ti nisi sigurna kao što si i sama napisala. A da su malamuti ljepši od Haskija s tim se slažem!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2002., 08:01   #11
Okica...

Quote:
Originally posted by Pale Blue Eyes
Paw, ma nemas pojma... Haskiji i Malamuti ne laju... ustvari nisam 100% sigurna za Haskije... no Malamuti, koji su anyway ljepsi, pametniji i bolji od Haskija... ne laju neg zavijaju kao vukici ))
Ovo za malamuta imaš cugu od mene, istina je malo ili nikada ne laju ali sigurno se pitaš zašto???


Zamisli pičiš pa Aljaski, u zapregi šest malamuta, cilj udaljen par stotina milja, zaustaviš pese i malo ih odmaraš , vadiš bourbon iz džepa, a jedan malamut zalaje, ispada ti pljoska, i pokrene se lavina.


Dakle, malamuti me laju da ti ne ispadne pljoska. Finito!
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2002., 11:04   #12
Smile

Svašta, umjesto da si sretna što taj pas ne laje, pitaš se zašto je tako šutljiv.

Šalu na stranu, ali ipak mislim da su psi koji malo ili nimalo laju puno zgodniji za držanje u bilo kakvom naseljenom mjestu (gdje su susjedi vrlo blizu).

Taj primjerak je očito vrlo smiren i ne traži ništa (psi obično laju kad se bune zbog nečega, najavljuju pristunost nepoznate osobe, kada se nečega/nekoga boje i sl.).
Martin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2002., 19:04   #13
Re: Okica...

Quote:
Originally posted by Nemruth Dagi
Ovo za malamuta imaš cugu od mene, istina je malo ili nikada ne laju ali sigurno se pitaš zašto???


Zamisli pičiš pa Aljaski, u zapregi šest malamuta, cilj udaljen par stotina milja, zaustaviš pese i malo ih odmaraš , vadiš bourbon iz džepa, a jedan malamut zalaje, ispada ti pljoska, i pokrene se lavina.


Dakle, malamuti me laju da ti ne ispadne pljoska. Finito!
Ne pitam se zasto, imala sam malamuta..kojeg mi je jedan konj ubio to se sam u Hrvatskoj moze desiti... ovdje bi isao u zatvor zbog toga...
To su fakat najljepsi psi...jedino kaj se nemreju dresirati... i u genima im je da vuku... tak da sam imala misice kao da sam bildala



 
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 19:46   #14
Quote:
Pale Blue Eyes kaže: Pogledaj post
Ne pitam se zasto, imala sam malamuta..kojeg mi je jedan konj ubio to se sam u Hrvatskoj moze desiti... ovdje bi isao u zatvor zbog toga...
To su fakat najljepsi psi...jedino kaj se nemreju dresirati... i u genima im je da vuku... tak da sam imala misice kao da sam bildala



e da, stvarno vuku kad ih se vodi na uzici

decko ima malamuta. vuce ga ko da vuce saonice
azra3012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2002., 19:12   #15
Smile slatkisic malamutic

pogledajte ovog slatkisica ))



Isti moj Ajax kad je bio beba ))
 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2002., 19:16   #16
Smile

joj nemrem odoljeti...

 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2002., 19:39   #17
pes spava

zadnja i ne bum vise...

 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2002., 22:18   #18
Ovdje pise da Haski zavijaju i da rijetko kada laju
http://www.ptt.yu/korisnici/s/a/sasav/
No22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2005., 19:41   #19
Auuuu
dhr° is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 15:44   #20
Haski ne laju vec samo zavijaju posto su pokupili od vukova da ne laju...Imam Haskija i to prvak Srbije u svojoj rasi za 2003 godinu...
__________________
Ko drugome jamu kopa,sam u Nju Orleans
Pex_Elemental is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.